پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ , 28 May 2020
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۹۷
ساعت انتشار : ۵:۵۱ ب.ظ
چاپ مطلب
مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) ماسال:

خیران بیش از ۱۴۳ میلیون تومان به مرکز نیکوکاری ماسال کمک کردند

گنجه گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۴۳ میلیون تومان توسط خیران و نیکوکاران به مرکز نیکوکاری ماسال کمک شده است.

به گزارش ماسال نیوز؛ «عقیل گنجه» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال، با بیان اینکه مرکز نیکوکاری در کنار کمیته امداد نسبت به خدمات رسانی به نیازمندان فعالیت می‌کند، اظهار کرد: راه‌اندازی مرکز نیکوکاری سبب رفع مشکلات خانوار بی‌بضاعت از طریق خیران همان محل و منطقه شده است.

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) ماسال با بیان اینکه مردم از روند کمک‌های مرکز نیکوکاری به نیازمندان مطلع و بیشتر کمک می‌کنند، افزود: واگذاری کارها به مردم با رویکرد فقرزدایی باعث بالا رفتن نرخ شتاب خدمات رسانی به نیازمندان شده است.

وی با بیان اینکه در ۹ ‌ماهه سال جاری خیران ماسالی ۱۴۳ میلیون و ۵۹۶هزار و ۹۸۰ تومان به مرکز نیکوکاری کمک کرده‌اند، گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده در زمینه‌های جهیزیه، درمان، ساخت مسکن و کمک‌ به معیشت نیازمندان هزینه شده‌است.

گنجه با بیان اینکه نتیجه کار مراکز نیکوکاری در التیام روح مددجویان و قشر آسیب دیده جامعه موثر است، تصریح کرد: این مرکز برای اینکه بتواند از تمام توان خود استفاده کرده و در پاسخگویی به نیازهای قشر آسیب‌پذیر موفق عمل کند نیاز به همدلی و همکاری بیشتر خیرین شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه این مرکز بیش از ۱۰۰ خانواده نیازمند شهرستان را تحت پوشش دارد، خاطرنشان کرد: نیکوکاران با اقدامات خیرخواهانه خود شادی‌بخش کانون خانوار بی‌بضاعت جامعه هستند که امید است در سایه کمک‌های آنها بتوانیم بخش مهمی از مشکلات فقرا و مستمندان را برطرف کنیم.


تست
تست