سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۱۰ ب.ظ
چاپ مطلب
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماسال خبر داد؛

پرداخت تسهیلات ۲۵۰ میلیونی مسکن روستایی در ماسال همچنان ادامه دارد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال از پرداخت تسهیلات 250 میلیون ریالی طرح مسکن روستایی خبر داد.

سید حسین محمدی شامگاه چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز از پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت بانکی برای احداث واحدهای نوساز روستایی خبر داد.

وی افزود: از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات طرح ویژه مقاوم‌سازی برای واحدهای مسکونی در شهرستان ماسال تاکنون تعداد ۴۱۰۴ فقره تسهیلات پرداخت شده است و در بخش مرکزی ۲۳۶۷ واحد و در بخش شاندرمن ۱۷۳۷ واحد پرداخت شده است که ۵۸ درصد تقاضاها مربوط به بخش مرکزی و ۴۲ درصد آن نیز مربوط به بخش شاندرمن بوده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ماسال گفت: تاکنون از ۴۱۰۴ واحد پرداخت شده، ۳۵۰۶ واحد حائز دریافت پایان کار شده‌اند.

مدیر حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) شهرستان ماسال ادامه داد: در بخش تسهیلات به واحدهای شهری تاکنون ۲۶۹۶ فقره تسهیلات مسکن شهری در قالب مسکن مهر در شهر ماسال و شهر شاندرمن پرداخت شده است که در مجموع از تسهیلات شهری و روستایی تاکنون ۶۸۰۰ واحد تسهیلات به همشهریان عزیز پرداخت شده است که ۹۱ درصد آن حائز دریافت پایان کار شده‌اند.

محمدی اظهار کرد: با توجه به آسیب‌پذیر بودن واحدهای قدیمی در روستاها از حوادث غیرمترقبه روستاییان عزیز می‌توانند پس از دریافت پروانه ساختمانی جهت دریافت تسهیلات به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مراجعه نمایند.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال، تسهیلات طرح مقاوم‌سازی مسکن روستایی را ۲۵۰ میلیون ریال با سود ۵ درصد و با دوران ساخت و بازپرداخت ۱۵ ساله عنوان کرد که برای تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار دارای طرح هادی روستایی قابلیت پرداخت دارد.

 


تست
تست