سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۱۵ ب.ظ
چاپ مطلب
یوسف کوهی:

حرفه‌ای ترین سالن ورزشی را افتتاح کردم/ ماسال قطب بوکس گیلان است

رئیس هیأت بوکس شهرستان ماسال گفت:‌ تا سال‌های قبل ما سالن تمرین نداشتیم و در سالن کشتی تمرین می‌کردیم، اما خوشبختانه بنده یک مجموعه فرهنگی ورزشی به نام المپیک ماسال افتتاح کردم که در حال حاضر حرفه‌ای‌ترین سالن بوکس گیلان است.

به گزارش ماسال نیوز؛ یوسف کوهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد فعالیت و موفقیت‌های بوکسورهای استان گیلان و شهرستان ماسال گفت: بنده از سال ۸۶ به عنوان مربی ماسال فعالیتم را آغاز کردم. طی دو سال اخیر مربی تیم منتخب در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان گیلان بودم. به لطف خدا دو سال پیش هم در رده نوجوانان عنوان نایب قهرمانی مسابقات کشوری را کسب کردیم. طی این سال‌ها تیم منتخب گیلان همیشه مدال‌آور بوده که تعدادی از مدال‌آوران این تیم از شهرستان ماسال بودند.

رئیس هیات بوکس ماسال در پاسخ به این سوال که پس با این حساب شما شاگردان زیادی را به تیم‌های ملی پایه از بوکس ماسال معرفی کرده‌اید گفت: بله طی این چند سال ما بوکسورهای خوبی را به تیم ملی نوجوانان و جوانان معرفی کرده‌ایم. خوشبختانه در مسابقات قهرمانی کشور بچه‌های ما نتایج خوبی را کسب کردند و به تیم ملی راه یافتند. خوشبختانه امسال در مسابقات قهرمانی کشور در رده جوانان تیم گیلان موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کند. ما در حضور تمام استان‌های حاضر در این رقابت‌ها موفق شدیم جام قهرمانی را بالای سرمان ببریم. علیرضا فیضی، شاهین عطایی، مدال طلا و برنز این مسابقات را کسب کردند که سال گذشته نیز دو نفر از شهرستان ماسال در تیم منتخب گیلان موفق شدند مدال طلا و برنز را کسب کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که وضعیت بوکس استان گیلان و شهرستان ماسال در حال حاضر در چه شرایطی به سر می‌برد، گفت: در رده‌بندی که فدراسیون بوکس کشورمان انجام داده بود استان گیلان نخبه‌پرورترین استان کشور انتخاب شد که همیشه در طی این سال‌ها بنده به همراه سعید کوهی برادرم همیشه در رده‌های مختلف مربی تیم گیلان بوده‌ایم. خوشحالم از اینکه رئیس هیأت استان گیلان بوکس، شهرستان ماسال را همیشه مورد لطف قرار داده و قاسمی‌پور ماسال را قطب بوکس گیلان نام برده است. به هر حال ما طی سال‌های اخیر نفرات زیادی را به تیم‌های ملی از بوکس گیلان تزریق کرده‌ایم در رده نوجوانان علیرضا شعبان‌زاده موفق به مدال برنز قهرمانی کشور شد، مهران حق‌گو نیز مدال برنز نوجوانان قهرمانی کشور را کسب کرده، احمدرضا سعدی نیز در رده نونهالان دو مدال طلا و امیررضا فیضی نیز طلای نونهالان کشور را به دست آورده است.

کوهی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد:‌ امیر قاسمی‌پور به عنوان رئیس هیأت بوکس استان گیلان همیشه به ما لطف داشته و در حد توان خود به ما کمک کرده است او مدیری توانمند است که سال‌ها با پیراهن تیم ملی برای بوکس کشورمان افتخارآفرینی کرده است متأسفانه هیچگونه حمایت مالی از دیگر مسئولان استان نداشته‌ایم و با توجه به اینکه بوکس هیچ درآمدی ندارد بچه‌های ما از لحاظ مالی ضعیف هستند. تا سال‌های قبل ما سالن تمرین نداشتیم و در سالن کشتی تمرین می‌کردیم، اما خوشبختانه بنده یک مجموعه فرهنگی ورزشی به نام المپیک ماسال افتتاح کردم که سالن بوکس آن راه‌اندازی شده و در حال حاضر حرفه‌ای‌ترین سالن بوکس گیلان است. خوشحالم از اینکه امروز توانستم یک مجموعه ورزشی را در ماسال افتتاح کنم تا بتوانم جوانان این شهرستان را کنار هم جمع کنم و در ورزش فعالیت کنند.


تست
تست