سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۴۱ ب.ظ
چاپ مطلب
رئيس بيمارستان #رسالت_ماسال در گفتگو با ماسال نیوز:

ادغام بيمارستان ماسال و صومعه‌سرا كذب محض است! / بيمارستان ماسال هيئت امنايي مديريت می‌شود؟!

نویسنده : عبدالرضا استودان

رئیس بیمارستان رسالت ماسال درباره احتمال ادغام بیمارستان رسالت ماسال و بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا گفت: ادغام بيمارستان ماسال و صومعه‌سرا كذب محض است!

دکتر  مهدی پورکریمی نژاد رئیس بیمارستان ماسال در گفتگو با خبرنگار  ماسال نیوز درباره مصاحبه منتشر شده از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان درباره ادغام بیمارستان رسالت ماسال با بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه خبر ادغام بیمارستان  ماسال و بیمارستان  صومعه‌سرا کاملاً بی اساس و کذب است اظهار داشت: مواردی در سطح استان وجود داشته که دو یا چند بیمارستان با هم ادغام شوند اما این موضوع در شرایطی است که بیمارستان‌های مورد نظر در یک سطح یا شهرستان واقع شده باشند.

🔹وی یکی از دلایل ادغام بیمارستان‌ها را ناتوان بودن در مخارج و کمبود امکانات آن دانست و تصریح کرد: بیمارستان‌های املش و رودسر از جمله بیمارستان‌هایی هستند که با یکدیگر ادغام شده‌اند و دلیل این امر ناتوانی مالی بیمارستان املش است.

🔹پورکریمی نژاد افزود: خوشبختانه بیمارستان رسالت ماسال از نظر امکانات و درآمد تفاوت زیادی با بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا ندارد و می‌تواند جوابگوی هزینه‌های خود باشد.

🔹وی با بیان برخی محاسن هیئت امنایی شدن بیمارستان‌ها افزود: بر آن هستیم که به نماینده محترم شهرستان پیشنهاد دهیم تا تصمیمی جهت امنایی شدن بیمارستان اتخاذ شود.

 


تست
تست