سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۸:۴۱ ب.ظ
چاپ مطلب
مسئول اجرای مرکز نیکوکاری ماسال:

پویش «به وقت خادمی» در شهرستان ماسال برگزار می‌شود

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری ماسال گفت: پویش «به وقت خادمی» به مناسبت ایام دهه فجر و شهادت حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) در ماسال برگزار می‌شود.

به گزارش ماسال نیوز؛ «عقیل گنجه» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال با گرامیداشت ایام الله دهه فجرو تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها)، اظهار کرد: به مناسبت خجسته ایام دهه مبارک فجر و در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله‌علیها) پویش به وقت خادمی توسط مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) ماسال برگزار می‌شود.

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) ماسال افزود: همشهریان ماسالی می‌توانند بعدازظهر پنجشنبه(۱۸بهمن) با پخت غذا و بسته‌بندی از۵ تا ۱۴ پرس غذای گرم به نیت خیرات برای اموات و برای توزیع بین خانواده‌های محروم در پویش به وقت خادمی سهیم باشند.

وی گفت: حامیان در این پویش پس از پخت غذای گرم و آماده و بسته بندی کردن برای توزیع بین خانواده‌های نیازمند شناسایی شده این مرکز با شماره ۰۹۱۱۲۸۴۶۱۴۰ (مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری ماسال- گنجه) تماس حاصل نمایند.

گنجه با اشاره به اینکه هر ماه ۱۴ سبد کالا به نیت چهارده معصوم برای خانواده‌های نیازمند واقعی، تهیه و توزیع می‌شود، تصریح کرد: ارزش ریالی هر سبد کالا شامل مرغ، روغن، رب، پنیر، قند و شکر و… یک میلیون ریال است.

وی خاطرنشان کرد: مردم خیر می‌توانند کمک‌های نقدی به هر میزان را برای تامین ۱۴ سبد کالا از طریق شماره کارت  ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۴۰۶۳۴ به نام مرکز نیکوکاری ماسال واریز کنند.

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(علیه‌السلام) ماسال اظهار کرد: علاوه بر این خیران نیز می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را از طریق دفتر مرکز نیکوکاری به آدرس، ماسال خیابان شهید یعقوبی جنب تالار یاری در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دهند.

گنجه با بیان اینکه از امروز جمع‌آوری مبلغ ۱۴ میلیون ریال شروع شده تا نخستین ۱۴ سبد کالا در بهمن ماه توزیع شود، افزود: خیرانی که مبلغی واریز می‌کنند به شماره تلگرامی  ۰۹۱۱۲۸۴۶۱۴۰ اعلام کنند تا واریزی‌های به این نیت مشخض شود.


تست
تست