سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۶:۳۸ ب.ظ
چاپ مطلب

رکورد دایی را معز قیچی کرد‌! (عکس)

مهاجم تیم ملی با شکستن رکورد علی دایی نام خود را در تاریخ جام ملت های آسیا ثبت کرد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ورزش سه؛ معز علی تا قبل از فینال جام ملت های آسیا با ۸ گل زده به همراه علی دایی رکوردار گل زده در تاریخ این مسابقات بود.

معز علی اما برای یکه تازی در تاریخ زمان زیادی نیاز نداشت و در سن ۲۲ سالگی پیام ظهور یک فوق ستاره را به فوتبال آسیا داد، او در دقیقه ۱۲ پاس زیبای در بازی پاس زیبای اکرم عفیف را با ضربه قیچی برگردان و به زیبایی هرچه تمام تر وارد دروازه ژاپن کرد تا نشان دهد یکی از با کیفیت ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال آسیا است.

معز علی حالا با ۹ گل زده به تنهایی بهترین گلزن جام ملت های آسیا در یک دوره است و او مهمترین نقش را در رسیدن به موفقیت در این رقابت ها داشته است، بازیکنی که تیمش را از مراحل مهمی عبور داده است.

قطر تا دقیقه ۲۰ بازی با برتری کامل با نتیجه یک بر صفر از ژاپن جلو افتاده است هرچند که ژاپن زمان زیادی دارد تا این نتیجه را جبران کند.

 

 

 

 

 

 

المعز علی almoezali

۲۲سال سن

نام کامل(المعز علی زینالعابدین). وی در باشگاه تیم الدحیلبازی میکند. وی اصلیتی سودان دارد. ولی تابعیت قطری دارد

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال قطر، باشگاه ورزشی لخویا، و باشگاه فوتبال اوپان اشاره کرد.

وی همچنین در تیم‌های ملی فوتبال زیر ۱۹ سال قطر زیر ۲۰ سال قطر زیر ۲۳ سال قطر بازی کرده‌است. وی همچنین در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ توانست نهمین گل خود را در مقابل تیم ملی فوتبال ژاپن به ثمر رساند و از رکورد علی دایی عبور کند. لازم به ذ کر است در دوران علی دایی جام ملتهای اسیا ۱۹۹۶ … ۱۶ تیمی بوده و اکنون ۲۴ تیمی است و معز علی دو بازی بیشتر نسبت به علی دایی انجام داده است


    همچنین بخوانید :

تست
تست