جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ , 18 June 2021
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۲۶ ب.ظ
چاپ مطلب

شکست سنگین شهرداری ماسال در روز قهرمانی مقاومت آستارا

در پایان هفته بیست سوم لیگ برتر فوتبال گیلان، تیم فوتبال مقاومت آستارا با کسب 53 امتیاز و اختلاف چهار امتیاز نسبت به تیم دوم، قهرمانی خود را در این دوره از رقابت ها مسجل و مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ در پایان هفته بیست سوم این رقابت ها، تیم فوتبال مقاومت آستارا با کسب ۵۳ امتیاز و اختلاف چهار امتیاز نسبت به تیم دوم، قهرمانی خود را در این دوره از رقابت ها مسجل و مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.
همچنین تیم دخانیات گیلان که رقابت نزدیکی را برای کسب عنوان قهرمانی داشت، تا پایان هفته بیست و سوم با ۴۹ امتیاز در مکان دوم قرار دارد و تیم سردارجنگل گوراب زرمیخ با ۴۶ امتیاز در رتبه سوم است که این تیم نیز شانس کسب عنوان نایب قهرمانی را دارد.
در بازی های انجام شده از هفته بیست و سوم این رقابت ها ، تیم های شهرداری کلاچای و ملوان جوان رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت ملوان جوان رشت با نتیجه سه بر دو برابر حریف خود به برتری رسید .
در سایر دیدارهای برگزار شده نیز تیم میرزاکوچک صومعه سرا با نتیجه یک بر صفر کوچصفهان را شکست داد و دیدار تیم های شاهین بندرانزلی و دخانیات گیلان با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.
همچنین در دیگر بازی برگزارشده از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر گیلان ، تیم های شهرداری بندرانزلی و شهرداری ماسال به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم انزلی با نتیجه سه بر صفر برابر حریفش پیروز شد.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل، ۱۳ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت ، در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.  / ایرنا


تست
تست