پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ , 22 August 2019
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۳:۱۱ ب.ظ
چاپ مطلب

رحمان عابدی رئیس اداره امور مالیاتی ماسال شد

با حضور فرماندار ماسال و مدیرکل امور مالیاتی گیلان، رحمان عابدی به عنوان رئیس جدید اداره مالیاتی و امور اقتصادی شهرستان ماسال معرفی شد.

به گزارش ماسال نیوز، محمدجواد عامر در مراسم معارفه رئیس جدید امور مالیاتی ماسال، ضمن تبریک مجدد سال نو به مدیرکل امور مالیاتی و همکاران ایشان و آرزوی موفقیت برای آقای عابدی در سمت جدید اداره مالیات شهرستان ماسال اظهار داشت: در طول حدود ۱۴ ماه همکاری با آقای مرحوم عادل آبیار رئیس مغفور اداره مالیات که یکی از روسای بسیار خوب این شهرستان بود و حتی بدون تنش و کوچک‌ترین اعتراضی از طرف اصناف شرکت‌ها و مؤدی‌های محترم مسئولیت خودش را پیش برد چیزی جز ادب و احترام از ایشان ندیدیم که از خداوند منان آرزوی غفران الهی برای ایشان خواستاریم.
فرماندار ماسال در ادامه این نشست گفت هر تغییر و تحولی مطمئناً یک پویایی را در بر خواهد داشت و از آقای عابدی انتظار می‌رود که پرقدرت به مسائل و مشکلات مودیان رسیدگی شود تا همانند گذشته مردم رضایت کافی از اداره مربوطه داشته باشند و خواستار ارتقای سطح این اداره شدند.
در ادامه مدیرکل امور مالیاتی گیلان ضمن تأیید صحبت‌های فرماندار اضافه کرد با وقفه‌ای که در مدیریت این اداره افتاده آقای عابدی باید تمام‌وقت مسائل را رسیدگی کند و یک گزارش عملکرد جامع از حوزه مالیاتی این شهرستان به بنده اعلام کند که بتوانیم با پیگیری لازم سطح این اداره را همان‌طور که فرماندار محترم خواستار این امر بودند ارتقا بخشیم و عیدی خوبی به مردم شهرستان ماسال داده باشیم.
جواد انوری اضافه کرد قبول مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی یعنی تعهد, که تا پای جان باید از آن دفاع کرد و مسائل و مشکلات مردم را مرتفع کرد.
وی با اشاره به اینکه در سال مالی ۹۷ حدود ۲۳۳ میلیارد تومان از عوارض و ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان پرداخت شده انتظار می‌رود که معوقات ۳۰ درصدی از طرف مودیان محترم پرداخت شود تا بتوانیم با برنامه‌ریزی صحیح و کارآمدی مسئولین ایرانی آباد داشته باشیم.
گفتنی است رحمان عابدی پیش‌ازاین ریاست اداره امور مالیاتی بازار جمعه و گوراب زرمیخ را در کارنامه خود دارد.

 


تست
تست