پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , 04 June 2020
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۱:۳۵ ب.ظ
چاپ مطلب
یادداشت محتشم سلیمانی؛

کمک کنیم که سینمای ماسال زنده بماند

 فیلم‌های سینمایی که در سینما شادی ماسال اکران می‌شود تقریباً_به_روز می‌باشد و با بهترین سینماهای کشور همزمانی اکران دارد و تنوع انتخابی برای فیلم‌ها در هرروز دست مخاطب را برای انتخاب باز می‌گذارد.

در میان هنرهای مختلف، هنر زنده سینما از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که می‌تواند احساس رویارویی بی‌واسطه با واقعیت را برای مخاطب داشته باشد. هنری که هنرهای دیگر را به کار می‌گیرد و حتی آن‌ها را اعتلا می‌بخشد.
سینما ابزار مناسبی است برای ارائه دیدگاه و نظرات مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و … که با خلق شخصیت‌های دوست‌داشتنی، نفرت‌انگیز، ترحم‌برانگیز و … در قالب ویژگی‌های سمعی و بصری و فنی فیلم‌سازی مخاطب را جذب خودش می‌کند.
ساده‌انگارانه است که فکر کنیم صنعت سینما فقط جنبه سرگرمی دارد بلکه این صنعت پا را فراتر نهاده است و کارکردهای جهانی غیر‌قابل انکاری را دارا است.
سینما جز مجموعه‌های فرهنگی بسیار تأثیرگذار در هر شهری است که اگر به صورت هدفمند اداره شود ارتقای فرهنگی و هنری آن شهر را به دنبال خواهد داشت.
از این رو سینما شادی ماسال پس از مدت‌ها تعطیلی به وسیله جوانان خوش‌ذوق این شهرستان که دغدغه فرهنگی دارند بازگشایی شد.
عوامل مختلفی برای رونق سینما وجود دارد که در این مقال نمی‌گنجد اما سینما شادی ماسال با توجه به همه شرایطی که وجود دارد دارای ویژگی‌هایی است که نمی‌توان برای نرفتن به سینما بهانه‌ایی آورد.
صندلی‌های این سالن کاملاً مبله بوده و از لحاظ تهویه هوا برای مخاطبان در فصل سرما و گرما مناسب است
و شاید ادعای گزافی نباشد که بگوییم این سینما از لحاظ تصویر_و_صدا جز بهترین سینماهای استان است.
از دیگر ویژگی‌های ممتاز این سینما می‌توان به قیمت_مناسب بلیط های آن اشاره کرد که با توجه به وضعیت اقتصادی منطقه و مردم و با توجه به ویژگی‌هایی که دارد بسیار مناسب بوده و مخاطب را برای رفتن به سینما ترغیب
می‌کند (سه‌شنبه‌ها ۳۰۰۰ تومان/ بقیه روزها ۵۰۰۰ تومان).
همچنین ناگفته نماند که شما می‌توانید به صورت آنلاین بلیط تهیه نمایید و در زمان صرفه‌جویی مناسبی داشته باشید.
از دیگر فعالیت‌های این سینما می‌توان به فعالیت آن در شبکه‌های_مجازی اشاره نمود که به معرفی فیلم‌های در حال اکران می‌پردازد و مخاطب را به طور کامل با فیلم‌های در حال اکران آشنا می‌‌‌سازد.
فیلم‌های سینمایی که در سینما شادی ماسال اکران می‌شود تقریباً_به_روز می‌باشد و با بهترین سینماهای کشور همزمانی اکران دارد و تنوع انتخابی برای فیلم‌ها در هرروز دست مخاطب را برای انتخاب باز می‌گذارد.

با توجه به همه موارد گفته شده مانند تمام مجموعه‌های فرهنگی این مجموعه هم بی‌عیب و اشتباه نیست و می‌توان به آن انتقاداتی وارد نمود که برای تکامل بیشتر و بهتر باید برای بهتر شدن تلاش کند.
امیدوارم سینما شادی ماسال را تنها نگذاریم تا یکی از مجموعه‌های فرهنگی شهرستانمان زنده بماند.

 


تست
تست