پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ , 22 August 2019
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۲:۱۱ ب.ظ
چاپ مطلب

برپایی جشن عروسی ۷ زوج جوان در روستای سیل زده “چم مهر” لرستان به همت بسیجیان و موکب های گیلانی

مسئول تیم اعزامی سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان از برگزاری جشن عروسی ۷ زوج جوان در روستای سیل زده “چم مهر” لرستان به همت بسیجیان و موکب های گیلانی در شب میلاد امام زمان (عج) خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ مجتبی امیریان مسئول تیم اعزامی سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان به مناطق سیل‌زده استان لرستان در گفتگو با۸دی با اشاره به عملکرد دانشجوبان جهادی، اظهار کرد: این تیم اعزامی متشکل از دانشجویان استان گیلان است و اهم فعالیتشان لایروبی، تمییز کردن معابر و بیرون کشیدن اسباب و اثاثیه مردم از زیر گل‌ولای ناشی از سیل و همچنین توزیع اقلام ضروری و به طور کل کمک در هر کاری است که در توانمان باشد.

وی با اشاره به حضور حدود ۵۰ نفر از دانشجویان گیلانی در این ستاد، گفت: این اردو حدوداً یک‌ماهه است و تقریباً ۱۰ روز به پایان آن باقی مانده است.

مسئول تیم اعزامی سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان گفت: مردم مطمئن باشند دانشجویان جهادگر ایران اسلامی تا بازگشت زندگی عادی در مناطق حضور خواهند داشت.

امیریان در ادامه با اشاره به برگزاری جشن عروسی ۷ زوج جوان  در روستای سیل‌زده و تخریب شده”چم مهر” گفت: جشن عروسی برای ۷ زوج این روستا با پذیرایی از ۴۰۰۰ نفر در شب میلاد امام عصر (عج) برگزار می‌شود.

وی افزود: درصدد تهیه جهیزیه برای نوعروسان این جشن نیز هستیم.

مسئول تیم اعزامی سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در پایان با بیان اینکه همکاری بسیار خوبی میان گروه‌های جهادی جهت تقسیم‌کار در این منطقه مشاهده می‌شود، گفت: کلیه امور اجرایی و پذیرایی این مراسم برعهده تیم اعزامی دانشجویی استان و همچنین طبخ غذا برای ۴۰۰۰ نفر نیز توسط موکب‌های استان گیلان مستقر در لرستان انجام می‌شود.

 


تست
تست