شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ , 02 December 2023

تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۲:۴۵ ب.ظ
چاپ مطلب

عامل قتل زن ۶۲ ساله در شفت دستگیر شد

رییس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری عامل قتل زن ۶۲ ساله و کشف جسدش در داخل یک خانه روستائی در شفت خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ سرهنگ ” رحیم شعبانی “در پی مراجعه خانواده زنی ۶۲ ساله به پلیس مبنی بر فقدانی و عدم مراجعه اش به منزل، با توجه به اهمیت موضوع، بررسی پرونده به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ،مردی ۵۴ ساله را که بدهی مالی دویست و پنجاه میلیونی به فرد فقدانی داشته دستگیر و پس از بازجوئی های فنی نهایتاً لب به اعتراف گشود و پرده از جنایتی هولناک برداشت.

وی تصریح کرد: متهم با همدستی پسر ۲۵ ساله‌اش و زنی ۳۸ ساله به بهانه حجامت و به قصد سرقت مدارک فروش منزل مسکونی به وی به منزل مقتوله رفته و به وسیله آبمیوه آغشته به قرص خواب‌آور مقتوله را بی‌هوش کرده و مدارک فروش منزل مسکونی را سرقت می‌کنند.

سرهنگ شعبانی ادامه داد: متهمان جسد بی‌هوش مقتوله را با خود به یک ویلا در روستای سیامزگی شهرستان شفت برده و مشاهده می‌کنند که مقتوله فوت کرده است.

شعبانی با بیان اینکه متهمان جسد زن ۶۲ ساله را در داخل یکی از اتاق‌ها دفن و آثار جنایت را نیز معدوم می‌کنند اظهار داشت: با راهنمایی قاتل محل دفن حفاری و جسد مقتوله کشف و جسد برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.