سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۳:۴۰ ب.ظ
چاپ مطلب

مدیر استقلالی از اتهام سوء قصد به یک خانم تبرئه شد

خلیل زاده عضو هیئت مدیره استقلال تهران از اتهام سوء قصد به یک خانم تبرئه شد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از  خبرگزاری دانشجو، بحث سوء قصد عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به جان یک زن در حالی طی دو روز گذشته طی ویدئویی منتشر شد که در آن فیلم خانمی مدعی شده بود به دلیل اینکه از اسماعیل خلیل زاده، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال رشوه نگرفته است، توسط ایادی او چاقو خورده است و پس ازبررسی‌های لازم مرجع قضایی رای به برائت عضو هیئت مدیره استقلال داد و پرونده مختومه شد.

با این وجود پرونده طرفین در دادگستری تهران در حالی پیگیری شده که در نهایت رای دادگاه به نحوی بوده که شکایت این فرد به دلیل اتهامات نادرست و در اختیار نداشتن توجیهات قانونی راه به جایی نبرد و در نهایت این پرونده به سود عضو هیئت مدیره استقلال به پایان رسید، رای صادره قطعی و نهایی است.

///بماند ////مدیر استقلالی از اتهام سوء قصد به یک خانم تبرئه شد

به هر ترتیب اسماعیل خیلی زاده که در حال حاضر در باشگاه استقلال فعالیت دارد در نشست خبری امروز خود این موضوع را به صورت کامل تشریح خواهد کرد.


2 ديدگاه

  1. علی گفت:

    ایکاش دادگاه به حساب ایشان و پسرش رسیدگی میکرد که چگونه از یک روستا و از خانواده تهیدست به این همه پول وسرمایه رسیده وصاجب ابریشم گیلان و هتل کادوس رشت و مازارتی و پورشه و …. می باشد به فرمایش مولا علی ع که می فرماید هیچ ثروتی اندوخته نمی شود مگر اینکه حق مظلومی ضایع شود ایکاش قضات رسیدگی به اموال … ایشان رسیدگی کند که از راه … بدست آمده ایشان ارتباط با دولت خصوصاٌ وزیر جهاد و ورزش و…. دارد در نتیجه مورد حمایت شدید است یکی از …کشور است و پسرش همچنین به امید روزی که رسیدگی شود امیدداریم که آقای رئیسی که تشریف آوردند این مهم صورت گیرد تا مردم عدالت را ببنند

    • رضا گفت:

      در روایت مشهور امیرالمومنین (ع) یکی از تبعات فراموش کردن ‎امر به معروف و ‎نهی از منکر، حاکم شدن اشرار، بعنوان مسئول در جامعه است.

تست
تست