سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ , 23 July 2019
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۱:۲۸ ب.ظ
چاپ مطلب
اظهارات یک زن در خصوص میلیاردر معروف در گیلان؛

من را با چاقو زد تا نتوانم در جلسه فردا شرکت کنم!

در بایگانی یکی از تعاونی ها، اسنادی وجود دارد که نشان می دهد این فرد ‎اقدام به برداشت شخصی از حسابهای این تعاونی و خرید ماشین لوکس مازراتی برای فرزندش نموده است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از خزرآنلاین؛  اخیرا کلیپی از اظهارات خانم فاطمه داوری لنگرودی در فضای مجازی منتشر شده است. در این کلیپ خانم فاطمه داوری لنگرودی مدعی شده است که بازرس یک تعاونی بوده و پس از پایان جلسه، از طرف فردی که از قضا یکی از پولداران معروف استان می باشد، تحت تعقیب قرار گرفته و منزلش شناسایی شده است. وی در ادامه اظهارات خود مدعی شده است که وقتی که از بازرسی کل کشور برگشته، دم در منزل از طرف این فرد مورد حمله با چاقو قرار گرفته تا نتواند در جلسه مجمع که قرار بوده روز بعد با حضور اعضا برگزار شود، حاضر شود!

فاطمه داوری در ادامه اظهارات خود می گوید که این چهره مشهور در سال ۹۲ به وی پیشنهاد رشوه به میزان ۱۰ میلیارد تومان و یک ماشین لندکروز داده است که البته او نپذیرفته است! وی همچنین گفته است که این فرد در شعبه اول بازپرسی دادگاه مفاسد اقتصادی پرونده دارد.

پایگاه خبری رکنا هم در مطلبی در این خصوص می نویسد که در بایگانی یکی از تعاونی ها، اسنادی وجود دارد که نشان می دهد این فرد ‎اقدام به برداشت شخصی از حسابهای این تعاونی و خرید ماشین لوکس مازراتی برای فرزندش نموده است.


تست
تست