شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , 07 December 2019
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۹۸
ساعت انتشار : ۱۱:۰۷ ق.ظ
چاپ مطلب

کلیپی جالب درباره وزن نان در نانوایی های ماسال و شاندرمن

کلیپی جالب درباره وزن نان در نانوایی های ماسال و شاندرمن را در زیر می بینید. ما به پنج نقطه از شهرستان ماسال رفتیم و نان بربری خریداری کردیم. نتیجه را خودتان ببینید.

به گزارش ماسال نیوز؛ کلیپی جالب درباره وزن نان در نانوایی های ماسال و شاندرمن را در زیر می بینید. ما به پنج نقطه از شهرستان ماسال رفتیم و نان بربری خریداری کردیم. نتیجه را خودتان ببینید:

 


يک ديدگاه

  1. يک ايراني گفت:

    نکته: در جامعه شاهدیم بسیاری از کالاهای ضروری، خوراک روزانه، سوخت و حتی لوازم زندگی قیمتی کاملا متفاوت یا مغایر با نرخ مصوب دارد صرف نظر از اینکه نهادهای اقتصادی و تعزیراتی چگونه نظارت دارند؛ عرضه مي‌شود. اينکه نهادها و سازمان‌هاي مسئول بايستي به امور معيشتي مردم در صنوف مختلف نظارت مستمر و اثرگذار داشته باشند شکي نيست و بلکه وظيفه ذاتي و کاري و اداري آنان ايجاب مي‌کند همواره در سطح شهر و با سر زدن مرتب و هميشگي و مداوم به مراجع محل برآوردن نياز مردم بر امور نظارت لازم و مفيد را داشته باشند. اما وظيفه ديني، شرعي، اخلاقي و عرفي و انساني ما نيز ايجاب مي‌کند در عرضه محصولات و مايحتاج مردم رعايت حقوق انساني‌ و شهروندي و هر عنوان ديگري را که مي‌توان بر آن گذاشت کاملا رعايت شود. اين از دستورات و آموزه‌هاي ديني ماست. در اين زمينه خداوند در آیه یک تا چهار سوره مطففین با لحنی شدید و تهدید آمیز می‌گوید: «… وَیْلٌ لِلْمُطَفِّفِینَ الَّذِینَ إِذَا اکْتالُوا عَلَی النَّاسِ یَسْتَوْفُونَ، وَ إِذا کالُوهُمْ أَوْ وَزَنُوهُمْ یُخْسِرُونَ، أَ لا یَظُنُّ أُولئِکَ أَنَّهُمْ مَبْعُوثُونَ لِیَوْمٍ عَظِیمٍ؛
    وای بر کم‌فروشان! آنها که به هنگام خرید، حق خود را به‌طور کامل می‌گیرند، و به هنگام فروش از کیل و وزن کم می‌گذارند، آیا آنها گمان نمی‌کنند که در روز عظیمی برانگیخته خواهند شد، روز رستاخیز در دادگاه عدل خدا…»
    التماس تفکر …

تست
تست