پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۲:۲۰ ب.ظ
چاپ مطلب

سخنان افشاگرانه سخنگوی دولت درباره باند رئیس هیئت مدیره استقلال

برای هر رأی در اتاق تعاون ۱۰ میلیون تومان می‌دادند! این سخنان علی ربیعی سخنگوی فعلی دولت در دیدار با مالباختگان تعاونی مسکن فرهنگیان سری دوم است.

به گزارش ماسال نیوز؛ برای هر رأی در اتاق تعاون ۱۰ میلیون تومان می‌دادند! این سخنان علی ربیعی سخنگوی فعلی دولت در دیدار با مالباختگان تعاونی مسکن فرهنگیان سری دوم است. #عباس_رادمنش یکی از مالباختگان تعاونی مسکن فرهنگیان تهران خطاب به وزیر وقت کار، تعاون و رفاه اجتماعی می‌گوید نگذارید افرادی مثل اسماعیل خلیل‌زاده مجدد در اتاق تعاون رأی بیاورند. ما شنیده‌ام که قرار است ۵ میلون تومان برای هر نفر که دارای حق رأی است پرداخت کنند تا به لیست ۱۰ نفر خلیل زاده رأی بدهند. ربیعی با قطع سخنان رادمنش می‌گوید ۵ میلیون تومان نیست بلکه ۱۰ میلیون تومان است. ربیعی در ادامه می‌گوید بنده وقتی در مجلس موضوع آقای خلیل زاده را طرح کردم ۲۶ نفر از نماینده‌ها گفتند علی! خفه شو!


يک ديدگاه

  1. لیثی حبیبی - م. تلنگر گفت:

    هر کسی که نابکاران غارتگر، رشوه خوار و باند باز ضد میهنی را افشا کند، باید دستش را فشرد. به شرطی که مثل باران پراکنده فقط در جا های خاصی نبارَد. یعنی حق برایش همیشه حق باشد، و ناحق، ناحق؛ و به هیچ رو قابل ماست مالی نباشد.
    همین جناب ربیعی محترم وقتی وزیر بود، نقض قانونی را امضا کرد که به جرأت می توان آن را قانون مقدس نامید. قانونی که در کل تاریخ ایران زمین برای اولین بار در تهران روشن تصویب شده بود. اما تاریکان سودجو ریختند رو سرش تا از پای در آید. و جالب است که سودجویان بی وجدان برای مردم فریبی دلیل نیز می تراشیدند، و روزنامه نگاران و خبرنگاران محترم نیز سکوت مطلق را به سود غارتگران رعایت کردند. آن قانون حد اقل برای ایران نیمه خشکیده و دارای جنگل های ویران شده و نیمه ویران مقدس است. و آن نقض خشن قانون مقدس که فقط در منطقه ی ما(تالش ایران) رخ داد، باید فورن اصلاح شود. من به تلخ این سخن باز بر می گردم.

    در ضمن تا ماهِ زندگی(اَموردات = اَمرداد) پایان نیافته، خوب است یکبار دیگر متذکر شوم که مرداد یعنی ماهِ مرگ، در حالی که اَمرداد ماهِ زندگی است. یعنی مرداد خلاصه ی اَمرداد نیست.
    برای خواندن توضیحات مفصل لطفن به وبگاهِ «جنگلِ مظلوم» رجوع شود.

ویژه ها