شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , 19 October 2019
تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۹۸
ساعت انتشار : ۳:۵۶ ب.ظ
چاپ مطلب
با شکایت منابع طبیعی ماسال صورت گرفت؛

توضیح رسمی مدیر مسئول ماسال نیوز به منابع طبیعی درباره انتشار یک خبر

مدیرمسئول ماسال نیوز ضمن نامه ای رسمی خطاب به علیرضا قانع رئیس منابع طبیی ماسال درباره انتشار یک خبر در کانال رسمی سایت توضیح داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ با شکایت اداره منابع طبیعی ماسال از این پایگاه خبری؛ مدیر مسئول ماسال نیوز ضمن نامه ای رسمی خطاب به علیرضا قانع رئیس منابع طبیی ماسال درباره انتشار یک خبر در کانال رسمی سایت توضیح داد:

باسمه تعالی

رئیس محترم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ماسال

جناب آقای مهندس علیرضا قانع

با سلام و احترام! به استحضار می‌رساند سیاست کلی سایت خبری ماسال نیوز در قبال عملکرد اداره کل منابع طبیعی استان و اداره منابع شهرستان حمایت همه‌جانبه از عملکرد قانونی آن نهاد بوده است و اعتقاد ما این است انتقادات نباید خارج از چهارچوب انصاف و قانون باشد. مطالب منتشر شده در سایت و کانال رسمی این پایگاه نیز مؤید همین امر است. متأسفانه چندی قبل و در اثنای تخریب کلبه‌های غیرقانونی مسیر ییلاق ماسال، مطلبی با عنوان بسیار اشتباه «غارتگری به سبک مسئولین شهرستان ماسال» در پایگاه ماسال نیوز منتشر شد که چنین عنوانی بر خلاف رویه‌ی این مجموعه رسانه‌ای بود که علت انتشار آن هم عدم اطلاع مدیرمسئول و تعدد مدیران کانال رسمی این پایگاه خبری بود و بلافاصله پس از اطلاع از انتشار این پست اقدام به حذف آن از خروجی کانال ماسال نیوز نمودیم. مراتب جهت اطلاع و تجدید نظر درباره شکایت آن نهاد ارائه شد.

با تشکر

سید هادی منفرد

مدیرمسئول ماسال نیوز


تست
تست