پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۹۹
ساعت انتشار : ۸:۴۵ ق.ظ
چاپ مطلب
با شکایت تعدادی از مربیان فوتبال و اداره منابع طبیعی صورت گرفت؛

محکومیت ماسال نیوز در دادگاه مطبوعات گیلان

با شکایت تعدادی از مربیان فوتبال ماسال و اداره منابع طبیعی این شهرستان از ماسال نیوز، دادگاه مطبوعات گیلان رأی به محکومیت مدیرمسئول و سردبیر این پایگاه خبری صادر کرد.

به گزارش ماسال نیوز، در پی انتشار پیام های مردمی در ماسال نیوز درباره وجود آزار جنسی علیه نوجوانان در ورزش ماسال، شهرام صفری، فیروز رستم پور و مهران حاجی بابایی از مربیان فوتبال در ماسال از این پایگاه خبری به اتهام نشر اکاذیب شکایت کردند.

شکایت این مربیان در حالی صورت گرفته بود که در هیچ یک از مطالب این سایت خبری؛ نامی از هیچ کدام از مدارس فوتبال و یا مربیان ذکر نشده بود.

با شکایت این مربیان، پرونده سید هادی منفرد؛ مدیر مسئول و عبدالرضا استودان سردبیر ماسال نیوز پس از طی مراحل دادرسی وارد دادگاه مطبوعات شد و با نظر اعضای هیئت منصفه این دادگاه، مدیران این پایگاه خبری با استناد به ماده ۷۴۶ قانون مجازات اسلامی مجرم شناخته شدند.

همچنین در پی انتشار مطالبی در ماسال نیوز در انتقاد به تخریب دکه های موقت و سیار حاشیه جاده ییلاق ماسال، جواد قانع رئیس منابع طبیعی ماسال، از سید هادی منفرد به عنوان مدیرمسئول این سایت خبری اعلام شکایت کرد.

در این پرونده نیز علی رغم وجود حرف و حدیث های فراوان به دلیل به کار بردن عنوان «غارتگری به سبک مسئولان ماسال»، که از مطالب دریافتی مخاطبان سایت بود مدیرمسئول ماسال نیوز مجرم شناخته شد.

 


ویژه ها