پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۰۰
ساعت انتشار : ۹:۲۰ ق.ظ
چاپ مطلب
فرمانده انتظامی ماسال خبر داد؛

دستگیری سارق و مالخر دوچرخه در ماسال

فرمانده انتظامي ماسال گفت: سارق سابقه‌دار دوچرخه با 9 فقره سرقت به همراه يك مالخر با هوشیاری پلیس این شهرستان دستگیر شدند.  

به گزارش ماسال نیوز و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ مجيد تقي‌زاده امنيت را محصول يك فرآيند جمعي عنوان كرد و اظهار داشت: پليس ضمن برخورد قاطع با سارقان و تشدید اقدامات پیشگیرانه، محیط را برای فعالیت‌های مجرمانه ناامن مي‌كند.
وي به وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان ماسال و پيگيري موضوع توسط پليس اشاره كرد و افزود: ماموران انتظامي با انجام تحقيقات و تعقيب سرنخ‌ها سارق اين پرونده‌ها را شناسايي و با هماهنگي قضائي وي را در مخيفگاهش دستگير و يك دستگاه دوچرخه سرقتي را كشف كردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ماسال با اعلام اينكه متهم ۳۰ ساله در تحقيقات پليس به ۹ فقره سرقت دوچرخه و فروش آنها به يك مالخر اعتراف كرد بيان داشت: مالخر ۴۰ ساله دستگير و به همراه سارق سابقه‌دار براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.
اين مقام انتظامي در پايان با تاكيد بر اینکه مبارزه با سارقان و پیشگیری از وقوع سرقت مهمترین وظیفه و اولویت کاری نیروی انتظامی است خاطرنشان كرد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه‌روز آماده دریافت گزارش‌های مردمی در زمینه هرگونه فعالیت مجرمانه است.