جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ , 22 September 2023

تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۰۰
ساعت انتشار : ۱۰:۴۷ ق.ظ
چاپ مطلب
هشدار فرماندار ماسال به شوراهای شهر ماسال و شاندرمن:

ظرف یک هفته شهردار واجد شرایط شهرهای ماسال و شاندرمن انتخاب شود

فرماندار ماسال خطاب به اعضای شورای شهرهای ماسال و شاندرمن گفت: یک فرصت یک هفته ای به شما می دهم تا وضعیت شهرداران این شهرها را تعیین تکلیف کنید.

به گزارش ماسال نیوز؛ وحید پورحضرت فرماندار ماسال ظهر روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش خطاب به شوراهای شهرهای ماسال و شاندرمن گفت: یک هفته به شما فرصت می‌دهم تا شهردار واجد شرایط را انتخاب کنید.
وی با بیان اینکه اینطور نباشد که یک فرد بدون شرایط را انتخاب کنید تا مراحل اداری آن طی شود افزود: همه شما در محضر خداوند قسم یاد کرده اید و انتظار دارم اعتماد مردم را بدون پاسخ نگذارید.
فرماندار ماسال با اشاره به وظیفه نظارتی خود درباره عملکرد شوراها گفت: تا این لحظه ادب ایجاب می کرد این پرونده را به هیئت حل اختلاف نمی سپردم. از زمان تغییر و تحول در شورای اسلامی شهر در مردادماه تا به امروز حدود ۴ ماه گذاشته است و در این فاصله باید وضعیت شهرداران ماسال و شاندرمن تعین تکلیف می شدند. منظور از تعیین تکلیف این نیست که شما دو یا سه نفر را همینطور معارفه کنید و شرایط نداشته باشند و دوباره انتخاب کنید. شما در طول این مدت وظیفه داشتید فراخوان می کردید و افراد را دعوت می کردید و به فرد واجد شرایط می رسیدند.
پورحضرت ادامه داد: امروز با بی ثباتی در حوزه شهر آزرده خاطر هستیم و امروز مردم ما هم آزرده خاطر هستند. تا این لحظه اجازه دخل و تصرف به هیچ حوزه و ارگانی نداده ام و تا آخر هم نخواهم داد.
فرماندار ماسال گفت: به احترام آرای مردم فرصتی یک هفته ای به شوراهای شهر می دهم که فرد واجد شرایط را انتخاب کنند. نه اینکه یک فرد را انتخاب کنند و بیاید در فرایندش رد صلاحیت شود. یک فرصت یک هفته ای به شما می دهم تا در این خصوص تعین تکلیف کنید و ما مجبور نشویم از ابزارهای قانونی خودمان استفاده کنیم.