چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ , 01 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۳ اردیبهشت ۹۴
ساعت انتشار : ۶:۱۱ ق.ظ
چاپ مطلب

گفتگو با نسرانه ذو الفقاری / تنها نامزد احتمالی زن انتخابات تالش

نسرانه ذوالفقاري فعال سياسي تالش بزرگ و از كانديداهاي احتمالي مجلس دهم شوراي اسلامي اهل شاندرمن؛ ساكن تهران متولد 1358 و از مدرسان دانشگاه است.

نسرانه ذوالفقاري فعال سياسي تالش بزرگ و از كانديداهاي احتمالي مجلس دهم شوراي اسلامي اهل شاندرمن؛ ساكن تهران متولد ۱۳۵۸ و از مدرسان دانشگاه است.

به گزارش ماسال نیوز؛ ذوالفقاري در انتخابات نهم نيز از نامزدهاي انتخاباتي تالش و با شعار من اصلاح طلبم وارد اين عرصه شد. وي فعاليتهاي  انتخاباتی خود را در ايام مجاز انتخابات  شروع كرد و در پیش تر از اين زمان از حضور ذوالفقاري در منطقه هم خبري نبود آنچنانکه همشهريان وي نيز جز اهالی شيخ نشين از او شناختي نداشتند.
 ذوالفقاري را مي توان يكي از كانديداهاي بي پروا دوره گذشته  دانست که در پشت تريبون و گردهمای های رسمي شديدترين موضع گيري ها را برعليه نماينده وقت داشت.
خانم كانديدايي كه با اين سخنان انتقاد گونه و بي پروا لقب شير زن تالشي را از طرفدارانش گرفت. گويا حضور وي در انتخابات گذشته فقط جهت حمله به محمد ياري در گردهمایی های رسمي و اعلام همگاني اصلاح طلبی اش بود چرا که اشتياقي جهت جلب افكار عمومي در سخنان وي ديده نمي شد.
ذوالفقاري اينبار نيز براي نامزدی در انتخابات دهم حضورش را اعلام كرده است اما بار دیگر با درج مقاله اي با عنوان «هر كس نماينده تالش باشد…» در رسانه های مجازی فعالیتش را با حمله هاي انتقادي شروع كرده است. 
ذوالفقاري در تاريخ ۵ فروردين امسال با درج اين مقاله و حمله به دولت احمدي نژاد و عملكرد محمود شكري نماينده تالش سر و صداي مختصري در فضاهاي رسانه اي تالش بپا كرد. با نگاه به اين مقاله ميتوان تداعي گذشته داشت و تحليلی برای آينده كه ذوالفقاري  كانديداي  دوره گذشته با همان جديت و بي پروايي وارد عرصه انتخابات دهم مي شود اما با اين تفاوت كه اينبار دو گزينه براي حمله در سخنراني هاي خود دارد بهمن محمد ياري و محمود شكري و تفاوت دوم در دولتي است كه با خط فكري وي نزديك و حتي مورد حمايتش می باشد.
نسرانه ذوالفقاري ضمن مصاحبه اي با ماسال نيوز به سوالات خبرنگار ما پاسخگو داد:

ضمن تشكر از شما؛ لطفا با ذكر سوابق کاری و همچنين فعاليتهاي فرهنگي به طور مختصر خود را معرفی کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم. در ابتدا جا دارد از زحمات شما مسولان سایت ماسال نیوز به دلیل انعکاس اخبار منطقه، ایران و جهان عرض تشکر داشته باشم. همچنین سال نو را به تمام هموطنان گرامی، خصوصا مردمان سرزمین زیبای تالش تبریک عرض می نمایم که ابتدای سال مقارن با موفقیت بزرگ در عرصه هسته ای بوده و این پیروزی بزرگ را به تمام مردم سرافراز ایران تهنیت میگویم و امیدوارم در سال جدید به موفقیتهای بزرگی در عرصه سیاست، علم، فن آوری و تکنولوژی دست یابیم.
نسرانه ذوالفقاری هستم متولد اسفند ماه ۱۳۵۸ شاندرمن (شیخ نشین). مقطع ابتدایی را در دبستان شیخ نشین، راهنمایی در مدرسه خرفکوره و متوسطه را در ماسال سپری نمودم. سال ۷۸ در رشته الهیات با گرایش فلسفه اسلامی در دانشگاه زنجان پذیرفته شدم و پس از اتمام  دوره کارشناسی بلافاصله سال ۸۲ در مقطع کارشناسی ارشد رشته فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی تهران به عنوان قطب رشته های علوم انسانی ایران و خاورمیانه به ادامه تحصیل پرداختم. در سال ۸۴ فارغ التحصیل شده و بلافاصله در مقطع دکتری پذیرفته شدم اما بنا به دلایلی نامعلوم در مصاحبه پذیرفته نشدم. در حالیکه اکنون مشخص شده است بیش از سه هزار نفر که واجد شرایط علمی و قانونی نبودند در دوره  دکتری بورس و عضو هیئت علمی شدند که خوشبختانه دولت تدبیر و امید  جلوی این رانتخواری علمی را گرفت. در دوران دانشجویی با انجمن فلسفه و حکمت ایران همکاری داشتم و از همان سال ۸۴ قبل از فراغت از تحصیل تدریس در دانشگاه علمی کاربردی در تهران را آغاز نمودم و همچنین در همایش جهانی دویست سال پس از کانت که در تهران برگزار شد و سخنرانان از  سراسر جهان شرکت داشتند بنده نیز مقاله ای تحت عنوان "ما بعدالطبیعه از دیدگاه کانت" ارائه نمودم. با دانشنامه جهان اسلام نیزهمکاری داشته ام و مقاله ای تحت عنوان "آخوند ملا محمد کاشی" تدوین نمودم. در دوران دانشجویی در مقطع کارشناسی عضو شورای صنفی مرکزی دانشگاه و همچنین عضو انجمن اسلامی دانشجویان بودم. با موسسه بشیر علم و ادب در زمینه چاپ و نشر کتاب همکاریهایی داشته ام و با انتشارات قصیده جهت چاپ کتاب بنده تحت عنوان کتاب جامع منطق همکاری نموده ام و هم اکنون در دانشگاههای تهران در حال تدریس هستم.
در انتخابات مجلس نهم با وجود عدم شرکت اصلاح طلبان در انتخابات به دلیل رد صلاحیتهای گسترده، بنده احساس مسولیت نموده و در شرایط  سخت و محدودیتهای سیاسی سنگین و تهمتهای ناجوانمردانه علیه اصلاح طلبان در انتخابات به عنوان تنها نامزد اصلاح طلب در فاصله دو ماه مانده به انتخابات مورد حمایت جبهه مردم سالاری قرار گرفتم. برای اولین بار با برنامه مکتوب، علمی و کارشناسی شده شامل برنامه های کلان فرهنگی و اقتصادی تالش وارد عرصه انتخابات شدم.

خانم ذوالفقاري اشاره كرديد به بورسيه هاي ناحق بيش از ۳۶۰۰ نفر در دولت احمدي نژاد و حتما ميدانيد در بررسي وضعيت نهايي بورسيه ها در واقع ۵۰۸ نفر بورسيه آنها لغو اما با پرداخت هزينه مجاز به ادامه تحصيل شدند ، ۳۶ نفر هم كه از ادامه تحصيل آنها ممانعت بعمل آمد. در واقع ميتوان گفت  36 نفر بودند كه به دليل اظهارات غير واقعي و گمراه كننده موفق به گرفتن بورسيه شده بودند كه از ادامه تحصيل آنها جلوگيري شد و آن ۵۰۸ نفر هم كه بعلت عدم تكميل مدارك مانند جابجايي و غيره  لغو بورسيه شدندو اينكه بيش از ۳۶۰۰ نفر در دولت دهم بورسيه نا حق گرفته انددرست نيست.
  چه یک نفر باشد یا ۵۰۸ نفر یا ۳۶ نفر. فرقی نمیکند در چه دولتی باشد در هر حال تخلف ،تخلف است واین تخلف بزرگی بود و کودتای علمی بزرگی در دانشگاهها صورت گرفت و با پایین آوردن تعداد نمیتوان بر کار غیر قانونی سر پوش گذاشت. ضمنا تمام  این ۳۶۰۰نفرلغو بورسیه شدند و از مزیتهای بورسیه همچون پرداخت هزینه توسط دولت، استخدام بعنوان هیت علمی محروم شدند اگر بورسیه حدود ۱۲۰۰نفر به بهانه جایابی هنوز لغو نشده به این دلیل است که فشار بر وزارت علوم کمتر شود چرا که جایابی آنها منوط به پذیرش دانشگاهها شده و چون دانشگاهها تحت اختیار وزارت علومند قطعا این تعداد هم پذیرش نخواهند شد و لغو بورسیه خواهند شد.فقط ممکن است بورسیه حدود دویست نفر که شامل جانبازان و ایثار گران هستند لغو نشود.

تحلیل  شما از رويدادهاي جهان، توافق هسته اي ايران در لوزان سوئيس، حمله نظامي عربستان به يمن و فعالیت های گروهكهاي تكفيري تروريستي در منطقه جهان چیست؟
آمریکا تحت رهبری اوباما بازیهای عجیب و غریبی را در منطفه شروع کرده و با افزایش تولید نفت شیل از طریق تکنولوژی شکست و شیل علاوه بر تامین نیازهای خود به صادر کننده نفت هم تبدیل شده و تا ۵سال آینده احتمال دارد به بزرگترین تولید کننده و صادر کننده نفت تبدیل شود. به این دلیل منطقه خاورمیانه و نفت و امنیت آن کم کم اهمیتش در نزد آمریکا کم خواهد شد به همین دلیل با اختلاف افکنی و ایجاد جنگهای مذهبی خصوصا بین اهل تشیع واهل تسنن در منطقه سعی در ایجاد آشوب و اختلاف در منطقه را دارد تا بر کشورهای منطقه خصوصا ایران و روسیه و حتی عربستان تاثیر گذارد. نتیجه اینکه شاید در آینده نزدیک شاهد کم شدن قدرت عربستان و روسیه و به چالش کشیدن امنیت انرژی چین از طریق اختلال در عرضه انرژی خاورمیانه توسط آمریکا خواهیم بود. موقعیت اسراییل نیز شاید نزد آمریکا کمی تضعیف شود چرا که با کاهش نیاز آمریکا به نفت خاورمیانه نقش این گماشته آمریکا در منطقه کم اهمیت شده و اسراییل مجبور است برای از دست ندادن حمایت آمریکا کشور مستقل فلسطین را به رسمیت بشناسد.
نهایتا اینکه ما باید هوشیار باشیم تا جهت همکاریهای منطقه ای و سازمان کنفرانس کشورهای اسلامی در جهت اتحاد و همدلی در منطقه حرکت کنیم و ارتباط نزدیکتر با تمام کشورهای مسلمان اطراف داشته باشیم. داعش نتیجه حرکتهای افراطی در منطقه است و شامل سربازان بی کشور و بی ملت و ناشناس و مزدوران اجاره ای هستند که از این پس بصورت سیال و شناور در خواهند آمد و توان تهدید هر کشور و منطقه ای را خواهند داشت که قدرتهای استعماری هم سلاح و منابع مادی در اختیار آنها می گزارند و باید بدانیم که داعش دام قدرتهای بزرگ برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان منطقه است که با ایجاد ائتلافهای صوری غربی عربی نمی توان با آن مبارزه کرد. از یاد نبریم که تفکرات اخوان المسلمینی در کشورهای منطقه خصوصا در سوریه مصر اردن تونس و حتی ترکیه که به تفکرات گروههای تکفیری و داعشی نزدیکتر است در صورت به قدرت رسیدن در این کشورها از جهل مردم سو استفاده کرده و گرایشهای تندروانه تکفیری و داعشی در منطقه گسترش خواهد یافت.

رهبر انقلاب درباره مذاکرات لوزان فرمودند كه هنوز هيچ اتفاقي رخ نداده است و لزومي به تبريك گفتن نيست در اين مورد اگر مطلب خاصي است بفرماييد؟
اتفاقا  این از ظرافتها و کاردانی ها و دور اندیشی های مقام معظم رهبری است که به موقع صحبت کردند تا طرف مقابل فکر نکند که ما خیلی محتاج توافق هستیم و به آن نیاز داریم و جلوی سو استفاده طرف مقابل و تحمیل نظر آنها بر ما را گرفت و جالب است که در بیست ماه گذشته ما بدون امضا هیچ گونه توافقی با درایت مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری  توانستیم زهر تحریمها را بگیریم و بخشی از دارایییهای خود را آزاد کنیم و دید دنیا را نسبت به خودمان عوض کنیم و توپ را در زمین طرف مقابل بندازیم که این خود جای تبریک دارد.

نظر خود را درباره عملكرد ۸ ساله دولت احمدي نژاد و دو ساله دولت روحاني بيان كنيد؟
به نظر بنده بحث اشتغال در کشور ما می تواند به عنوان مهمترین بحث باشد به دلیل اینکه  ایران دارای جمعیت بسیار جوانی است، طبق آخرین سرشماری، حدود ۳۵ درصد جمعیت ایران یعنی بیش از ۲۴ میلیون نفر بین ۲۰ تا ۳۵ سال سن دارند و این نشان می دهد اگر نرخ بیکاری مدیریت نشود و برنامه جامع برای اشتغال در کشور وجود نداشته باشد در سال های آینده، کشور با سونامی بیکاری و چالش های بعد از آن رو به رو می شود. با وجود رشد فزاینده درآمدهای نفتی در دولت احمدی نژاد، اشتغال زایی مطلوبی شکل نگرفت تا حتی در مقاطعی دولت از اعلام این شاخص خود داری می کرد. در آن مقطع برخی کارشناسان، نرخ بیکاری را تا ۱۷ درصد برآورد می کردند. این در حالیست که محمود احمدی نژاد در بسیاری از سفر های استانی خود از ایجاد چندین میلیون فرصت شغلی خبر می داد. نرخ بیکاری در دولت یازدهم در قیاس با دولت دهم قدری کاهش یافته است هنوز اتفاق مهمی در زمینه کاهش بیکاری رخ نداده است اما دولت به این مساله با رشد اقتصادی بیشتر امیدوار است.
در زمینه تورم همه شاهد بودیم که تورم چند برابر شده بود به گونه ای که درسال ۸۴ تورم ۱۴ درصدی داشتیم اما در پایان سال ۹۱ به ۳۱ درصد رسید که در سی سال گذشته بی سابقه بود در حالیکه نرخ تورم در دولت یازدهم ۸/۹ درصد در مقایسه با دولت قبلی کاهش داشته است.
فساد و ناکارامدی اداری در دولت احمدی نژاد بسیار مشهود بود به گونه ای که بزرگترین اختلاس تاریخی در این دوران اتفاق افتاد درصورتیکه در دولت یازدهم دولت با اقداماتی مانند برخورد با دانه درشتها و اعلام اسامی  بدهکاران بزرگ بانکی به قوه قضاییه سعی در این داشت که در مقابل تداوم فساد ایستادگی کند. مساله بعدی کاهش ارزش پول ملی بود به گونه ای که ارزش پول ملی به کمتر از یک سوم رسید. اما دولت تدبیر و امید سعی در ثابت نگه داشتن ارزش پول داشته و حتی حدود ده درصد پول ملی ما با ارزشتر شده است. در زمینه فرهنگی سختگیری های شدیدی بر عرصه سینما و کتاب و روزنامه نگاری و رسانه ها اعمال شد و نهادهای مدنی این حوزه مثل خانه سینما و انجمن صنفی روزنامه نگاران تعطیل شد. در بحث سیاست خارجی تمام نیروهای قدیمی و باسابقه اخراج و خانه نشین یا سلب مسولیت شدند. احمدی نژاد بدون داشتن دانش سیاسی یک تنه سیاست خارجی کشور را بدست گرفت و هزینه های بسیار سنگینی به مردم و نظام تحمیل کرد تا جایی که با سرپیچی از دستور مقام معظم رهبری خانه نشینی انتخاب کرد و حوزه اختیارات سایر قوا از جمله قوه قضاییه و مققننه را زیر سوال برد اما دولت روحانی در داخل و خارج سیاست تنش زدایی و ایجاد آرامش را در پیش گرفته و سعی در ایجاد ارتباط سازنده با سایر قوا از جمله مجلس شورای اسلامی داشته است. به طور کلی در ۸ سال دولت احمدی نژاد با وجود رشد درآمدهای نفتی، نه تنها در زمینه تولید و صنعت پیشرفت قابل توجهی حاصل نشد بلکه با نا کامی هایی نیز همراه بود و احمدی نژاد دولت را با بدهی۲۵۰ هزار میلیارد تومانی تحویل آقای روحانی داد.

آقاي دكتر روحاني مدعي شده اند ما در بهمن ماه سال ۹۳ هيچ گونه تورمي نداشتيم و تورم در آن ماه به صفر رسيد مي خواستيم نظر شما را درباره اين موضوع بدانيم؟
تورم صفر درصدی در یک ماه ممکن است اما هنر نیست و نمی توان گفت همیشه چیز خوبی است چرا که ممکن است با حبس قیمتها و عدم توجه به رونق، ایجاد شده باشد. هر چند دولت موفق شده اثرات دلالی و سوداگری ارز و طلا و مسکن و کالاها را خنثی کرده و تورم ۴۰ درصدی دولت احمدی نژاد را به ۱۶ درصد کاهش دهد اما با وجود تمام دستاوردها، بسیاری از قسمتهای دولت هنوز تنبل و بی تحرک است و برخی از مدیران باقی مانده از دولت قبلی اعتقادی به برنامه های  دولت روحانی ندارند و کارشکنی می کنند.

خوب خانم ذوالفقاري از انتخابات دهم در تالش بزرگ چه خبر؟
خبرها را باید از شما خبرنگاران پرسید. تالش منطقه ای است که به محض اینکه انتخابات برگزار شد و نماینده مشخص شد کاندیداها باید فعالیت خود را برای دوره بعد آغاز کنند. به نظر من، مردم در هیچ جای دنیا به اندازه تالش شور و نشاط انتخاباتی ندارند البته جای تقدیر و تشکر دارد که در دور گذشته ما شاهد مشارکت ۹۲ درصدی مردم در انتخابات در تالش بودیم. تالش بزرگ گفتید. بله تالش واقعا بزرگ است هم مردمان و فرهنگشان و هم محدوده جغرافیایی اش، به نظر میرسد با توجه به وسعت گستردی و دارا بودن سه شهرستان ماسال و شاندرمن، رضوانشهر و تالش مرکزی یک نماینده برای تالش کافی نباشد. اکثر کاندیداها فعالیت خود را کم و بیش آغاز نموده اند. کار خوبیست اما به نظر بنده تبلیغات زود هنگام توسط کسانی که خود در آینده قانون گذاران و ناظران بر اجرای قانون خواهند بود کاریست غیر قانونی یا خلاف قانون.

 گرايش سياسي شما چيست؟
اصلاح طلبی

شما در انتخاباتهاي گذشته رياست جمهوري  سالهاي ۶۹ ، ۷۲ ،۷۶ ،۸۰ ، ۸۴ ،۸۸ و ۹۲  آيا طرفدار نامزد خاصي بوده ايد اگر بوده ايد در چه حد آيا فعاليتهاي ستادي هم داشته ايد؟
در سال ۷۶ و ۸۰ به آقای خاتمی رای دادم. در سال ۸۴ به آقای هاشمی و در سال ۸۸ به آقای موسوی و در سال ۹۲ آقای روحانی.

نظر خود را درباره اتفاقات سال ۸۸ بفرماييد؟
باید در این شرایط خوب در کمال ارامش با تسامح و تساهل  بررسی شود و از اشتباهاتش درس گرفته شود.

يعني شما قبول داريد كه در انتخابات ۸۸ تقلبي رخ نداده است و تمامي اتفاقات ترفند دشمن بود و خواص بي بصيرت هم قرباني ها اين نقشه هاي دشمن شدند؟ لطفا نظر خود را صريح در باره فتنه۸۸ بيان كنيد؟
اینها همه یک تنه به قاضی رفتن است. نظام انقدر ظرفیت دارد که این قضیه را حل کند و انشالله به زودی با تدبیر و درایت مقام معظم رهبری حل خواهد شد.

نظر شما درباره حبس خانگي آقايان موسوي و كروبي و همچنين ممنوع التصوير شدن رییس دولت هشتم و نهم چيست؟
در قانون چیزی به نام حبس بدون محاکمه نداریم.

چه شايستگي در خود مي بينيد كه در آقاي شكري نمي بينيد و اين فاكتور باعث شود كانديداي مجلس شويد؟
بحث درباره شایستگی یا برتری شخصی بر دیگری نیست بلکه همه باید در جهت اعتلای منطقه تلاش کنیم اگر هم نقدی صورت می گیرد درباره برنامه ها و عملکرد های اوست نه درباره شخصیت وی.

با توجه به حمايت شما از محمود شكري در دور دوم؛ عملكرد ۳ ساله آقاي شكري را تحليل كنيد؟
با تمام احترامی که برای ایشان قایلم اما از ایشان حمایت نکردم. در مورد عملکرد آقای شکری باید گفت ایشان عملکرد مطلوبی نداشتند هرچند شخصیت بسیار سالم و صادقی دارند.البته باید بگويم که برخی کارها نه در توان نماینده است نه  شهرستان پتانسیل آنرا دارد. ولی آقای شکری وعده هایی در مورد اشتغال یا آوردن سرمایه گذار در برنامه های خود دادند که اصلا عملی نشد البته ایشان می توانستند از نظرات و برنامه های سایر کاندیداها استفاده کنند. گرچه در سخنرانی های خود چنین چیزی را وعده داده بودند. به نظرم کاندیداها باید وعده هایی به مردم بدهند که امکان تحققشان وجود داشته باشد.

چرا در دور دوم از آقاي شكري حمايت كرديد؟
عرض کردم بنده از بین تمامی کاندیداها تنها کسی بودم که از آقای شکری حمایت نکردم. فکر کنم زیاد در جریان انتخابات دور قبل نیستید (۱).

عملكرد چندين دوره اي آقاي محمد ياري چطور می بینید؟
اقای محمد یاری منصب نمایندی تالش را به حد یک پدر خوانده تالش ارتقا داد و سعی کرد در تمام کارهای ریز و درشت اعم از اداری و غیر اداری دخالت کند و انتخابات تالش را به یک تجارت انتخاباتی تبدیل کند که تا سالها اثر خود را خواهد گذاشت. مگر اینکه دولت و مسولان عزم جدی برای برخورد و حذف این تجارت انتخاباتی داشته باشند.
 
شما در دوره پيش از استقبال خوبي برخوردار نشديد آيا علت خاصي داشت؟
اتفاقا با توجه به دیر آمدن بنده همانگونه که خود میدانید دو ماه قبل از انتخابات اقدام کردم به  نظرم استقبال خوبی صورت گرفت و به هدف خود نیز رسیدم اما انتخابات دوره قبل نا گفته های زیادی داشت که یک روز در مورد آن صحبت خواهم کرد.

شما در انتخابات گذشته چقدر هزينه كرده ايد و اين هزينه ها  از كجا تامين شدند؟
مافیای انتخابات در تالش آنقدر هزینه انتخابات را بالا برده که کمترین کسی جرات ورود به این حوزه را پیدا می کند و مطمئن باشید هزینه های جاری و قانونی و ساده براي شرکت در این انتخابات صدها میلیون تومان خواهد بود انتخابات تالش دهها برابر بیشتر از جاهای دیگر هزینه دارد.درباره خودم با وجود کمک دوستان و حزب مردم سالاری بنده شخصا حدود ۸۰ میلیون هزینه کردم و از جایی وام یا قرض نگرفتم همسر بنده تمام هزینه ها را پرداخت نمود جا دارد اینجا از ایشان تشکر نمایم وهمچنین از خانواده ،اقوام و سایر دوستانی که بنده را همراهی نمودند .

 

در انتخابات گذشته در تمامي سخنراني هايي كه داشتيد همسرتان در كنارتان ديده مي شد و گاهي وقتها هم بعنوان پيش  سخنران ميكروفن بدست مي گرفتند و به ايراد سخنراني مي پرداختند اگر امکان دارد همسرتان را به ما معرفي كنيد؟
پرویز بابایی کارشناس مهندسی متالوژی صنعتی از دانشگاه علم و صنعت ایران، کارشناسی ارشد رشته حسابداری از تهران که دارای ۱۵ سال سابقه مشاوره مالی و اقتصادی است و از سال۷۷ به کار خبرنگاری و روزنامه نگاری نیز اشتغال داشته است. هم اکنون به عنوان مدیر مالی و مشاور اقتصادی چندین شرکت در تهران فعالیت می کند.

درباره سايت پرایس نيوز كه متعلق به شماست بيشتر توضيح دهيد؟
این سایت در مرحله آزمایشی هست که متاسفانه هنوز فرصت تکمیل و بازسازی آن نبوده امیدوارم در آینده کاملتر شود.

خانم ذوالفقاري شما اهل شاندرمن هستيد و قطعا نام غار آويشو را شنيده ايد غاري با بيش از ۷۵ ميليون سال قدمت تاريخي و طولاني ترين غار استان گيلان و به نوعي مي توان گفت يكي از كم نظير ترين غارهاي كشور  است. چرا تا كنون اين غار آنچنان كه بايد شناخته شده نشده است و مي توان به نوعي گفت گمنام در دل كوهها فقط نامي از او وجود دارد. آيا علت خاصي دارد و آيا مي دانيد چند وقت از ثبت ملي آن مي گذرد  و تاكنون خود شما به اين غار رفته ايد؟
من تنها کاندیدایی بودم که در سخنرانی های خود بحث جذابیت غار آویشو را مطرح کردم. متاسفانه خیلی چیزها داریم که شناخته شده نیست این دیگه به ضعف مسولان بر می گردد.بله رفتم. در سال ۱۳۸۴ در فهرست آثار ملی طبیعی ثبت شد.

بهترين خاطره اي كه در انتخابات گذشته داشته اید؟
سرتاسر خاطره بود شور و شوق و اشتیاق مردم مثال زدنی بود.

تلخترين خاطره زندگي شما چيست؟
خاطره تلخی ندارم تمام زندگی برایم زیبا بوده و هست.

 خانم ذوالفقاري با چه زباني در منزل صحبت مي كنيد؟
در منزل با تمام اعضای خانواده تالشی. به دلیل اینکه همسرم ترک زبان هستند با ایشان فارسی. البته ایشان ۹۰ درصد تالشی را یاد گرفته اند. گاهی با همدیگر تالشی صحبت می کنیم.

قيمت سيب زميني و پياز؟ خوبه. ارزونه
 
 كواكبيان؟ سیاستمدار دوست داشتنی

 علي مطهري؟ مدرس دوم

برج راه؟ يكي از روستاهاي محروم شاندرمن

منصور يوسفي؟ محافظه كار

سهراب اميدي؟ راي نداره
 
 حسين نيرومند؟ نیرومند

  سيد محمد اسحاقي؟ اهل فرهنگ

بهمن محمد ياري؟ تاجر انتخات

احسن الله رادمهر؟ دكتري كه فوق ليسانس نداشت

 رضا حق جو؟ اخلاق مدار

 عسگر اسلامدوست؟ ماندگار

خانم ذوالفقاري شما آغاز فعاليتهاي رسمي خود را از مزار شهداي ماسال با حضور در برنامه ويژه سال تحويل و بعد از آن به اتفاق همسر خود در مزار شهداي شاندرمن عملا شروع کرده اید آيا در اين عمل رازي نهفته است و يا كاملا اتفاقي بود؟
اصلا فعالیت انتخاباتی نبوده است. بنده هر سال به خانواده شهدا سر می زنم و سالهای قبل از شرکت در انتخابات نیز بارها لحظه تحویل سال مزار شهدا رفته ام و این کوچکترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم زیرا آزادی و سرافرازی کشور عزیزمان را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

آخرين باري كه  از سايت ماسال نيوز بازديد كرده ايد؟ امروز

نظر كلي اگر پيرامون سايت ماسال نيوز داريد بفرمائيد؟
تقریبا هر روز به سایت شما سر میزنم و خبرهای منطقه را پیگیری می کنم. باز هم جا دارد از مسولان سایت تشکر نمایم به خاطر اینکه اخبار منطقه خصوصا ماسال و شاندرمن را در اختیار مردم قرار می دهند اما این سایت گا هی در انعکاس اخبار متعصبانه برخورد می کند.

به عنوان سخن آخر اگر مطلبي هست بفرمائيد؟
برای تمام مردم ایران خصوصا مردمان سرزمین تالش آرزوی پیروزی و موفقیت دارم. امید است در سال همدلی  دولت و ملت بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، ملت ایران به آرزوهای خود در زمینه پیشرفت اقتصادی، عزت منطقه ای و بین المللی و عدالت قضایی برسند. از شما و مدیریت محترم تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادید و با صبر و سعه صدر به سخنان بنده حقیر گوش دادید.

تکمیلی:
۱. قابل ذكر است كه در همایش رسمي دور دوم انتخابات گذشته در بخش مركزي تالش ليست تمامي فعالين سياسي كه از محمود شكري اعلام حمايت كرده بودند قرائت شد كه در اين متن نام خانم نسرانه ذوالفقاري هم در كنار سايرين توسط شخص قرائت كننده اعلام شد. البته این حمایت مورد تایید ذوالفقاری نمی باشد.

انتهای پیام/


  همچنین بخوانید :

1,466 ديدگاه

 1. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 2. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 3. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 4. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 5. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 6. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 7. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 8. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 9. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 10. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 11. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 12. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 13. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 14. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 15. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 16. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 17. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 18. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 19. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 20. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 21. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 22. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 23. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 24. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 25. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 26. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 27. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 28. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 29. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 30. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 31. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 32. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 33. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 34. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 35. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 36. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 37. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 38. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 39. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 40. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 41. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 42. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 43. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 44. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 45. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 46. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 47. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 48. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 49. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 50. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 51. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 52. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 53. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 54. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 55. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 56. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 57. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 58. دوست ماسال نیوز گفت:

  این اگه رای بیاره من …

 59. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 60. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 61. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 62. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 63. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 64. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 65. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 66. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 67. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 68. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 69. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 70. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 71. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 72. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 73. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 74. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 75. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 76. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 77. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 78. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 79. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 80. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 81. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 82. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 83. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 84. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 85. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 86. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 87. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 88. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 89. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 90. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 91. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 92. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 93. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 94. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 95. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 96. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 97. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 98. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 99. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 100. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 101. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 102. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 103. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 104. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 105. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 106. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 107. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 108. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 109. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 110. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 111. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 112. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 113. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 114. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 115. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 116. ش . گفت:

  هیات علمیه یا حق التدریسیه ؟ اگه حق التدریسی باشه پس منم استادم ؟ مدرک ؟ کدوم دانشگاه ؟ …+)) …. با این صحبتهاش قافیه رو باخت به اطلاعات و شورای نگهبان :):)

 117. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 118. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 119. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 120. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 121. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 122. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 123. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 124. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 125. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 126. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 127. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 128. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 129. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 130. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 131. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 132. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 133. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 134. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 135. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 136. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 137. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 138. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 139. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 140. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 141. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 142. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 143. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 144. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 145. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 146. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 147. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 148. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 149. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 150. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 151. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 152. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 153. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 154. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 155. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 156. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 157. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 158. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 159. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 160. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 161. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 162. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 163. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 164. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 165. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 166. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 167. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 168. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 169. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 170. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 171. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 172. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 173. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 174. جاسم گفت:

  خيلي بي پرواست هيچي حاليش نيست

 175. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 176. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 177. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 178. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 179. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 180. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 181. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 182. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 183. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 184. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 185. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 186. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 187. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 188. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 189. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 190. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 191. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 192. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 193. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 194. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 195. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 196. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 197. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 198. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 199. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 200. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 201. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 202. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 203. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 204. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 205. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 206. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 207. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 208. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 209. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 210. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 211. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 212. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 213. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 214. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 215. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 216. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 217. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 218. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 219. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 220. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 221. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 222. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 223. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 224. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 225. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 226. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 227. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 228. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 229. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 230. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 231. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 232. ج گفت:

  براااااااااااااااااامه اين ديگه كيه

 233. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 234. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 235. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 236. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 237. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 238. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 239. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 240. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 241. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 242. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 243. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 244. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 245. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 246. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 247. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 248. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 249. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 250. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 251. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 252. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 253. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 254. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 255. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 256. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 257. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 258. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 259. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 260. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 261. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 262. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 263. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 264. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 265. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 266. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 267. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 268. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 269. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 270. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 271. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 272. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 273. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 274. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 275. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 276. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 277. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 278. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 279. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 280. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 281. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 282. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 283. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 284. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 285. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 286. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 287. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 288. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 289. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 290. شیخ مسعود گفت:

  با احترامی که برای ایشون دارم ولی نمیتونن رای بیارن

  فقط نیرومند

  جبهه فداییان نیرومند

 291. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 292. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 293. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 294. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 295. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 296. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 297. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 298. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 299. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 300. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 301. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 302. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 303. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 304. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 305. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 306. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 307. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 308. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 309. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 310. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 311. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 312. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 313. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 314. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 315. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 316. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 317. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 318. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 319. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 320. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 321. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 322. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 323. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 324. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 325. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 326. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 327. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 328. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 329. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 330. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 331. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 332. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 333. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 334. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 335. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 336. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 337. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 338. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 339. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 340. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 341. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 342. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 343. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 344. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 345. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 346. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 347. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 348. وکلی مدافع آرا باطله گفت:

  از ماسال نیوز انتظار داریم بدون سانسور و نگاه جناحی با کاندیداها خصوصا “آرای باطله” مصاحبه کند .
  چرا با خانم ذوالفقاری که از “آرا باطله” هم کمتر رای اورده بود مصاحبه کرده اید ولی با ” آرا باطله” مصاحبه ای نکرده اید !!!
  چرا با کاندیدای اصلاح طلبان مصاحبه میکنید و از کاندیدای مستقلی مانند ” آرا باطله” مصاحبه نمی کنید ؟؟؟؟
  متاسفم !!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

 349. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 350. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 351. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 352. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 353. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 354. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 355. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 356. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 357. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 358. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 359. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 360. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 361. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 362. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 363. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 364. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 365. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 366. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 367. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 368. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 369. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 370. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 371. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 372. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 373. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 374. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 375. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 376. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 377. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 378. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 379. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 380. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 381. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 382. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 383. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 384. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 385. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 386. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 387. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 388. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 389. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 390. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 391. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 392. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 393. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 394. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 395. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 396. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 397. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 398. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 399. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 400. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 401. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 402. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 403. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 404. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 405. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 406. همشهری شما گفت:

  خانم ذوالفقاری اگر فکر میکنید با تندروی و تهمت و تخریب رای میاورید اشتباه میکنید .
  حتما امسال هم کاندیدا شوید تا ببینیم تعدادی آرا شما چند صد تا میشه .
  جهت اطلاع شما یک مورد از یاه نمایی های شما در این مصاحبه را اشاره میکنم:

  کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خطاب به وزیر علوم: اکثریت بورسیه ها قانونی و بدون مشکل است
  http://www.rajanews.com/news/209021

 407. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 408. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 409. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 410. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 411. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 412. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 413. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 414. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 415. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 416. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 417. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 418. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 419. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 420. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 421. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 422. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 423. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 424. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 425. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 426. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 427. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 428. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 429. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 430. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 431. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 432. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 433. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 434. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 435. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 436. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 437. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 438. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 439. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 440. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 441. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 442. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 443. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 444. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 445. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 446. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 447. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 448. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 449. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 450. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 451. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 452. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 453. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 454. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 455. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 456. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 457. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 458. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 459. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 460. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 461. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 462. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 463. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 464. هنرمند ۱۲ گفت:

  اینم از حرفای این دوستان هیچکس به غیر از حسین نیرومند برنامه نداره حسین نیرومند با مشاورانی که داره یه برنامه خوب واسه اینده تالش داره دعوت میکنم باهاش بشینین یا جلسه بزارین تا به حرفهای من برسین

 465. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 466. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 467. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 468. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 469. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 470. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 471. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 472. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 473. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 474. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 475. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 476. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 477. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 478. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 479. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 480. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 481. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 482. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 483. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 484. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 485. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 486. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 487. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 488. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 489. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 490. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 491. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 492. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 493. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 494. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 495. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 496. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 497. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 498. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 499. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 500. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 501. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 502. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 503. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 504. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 505. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 506. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 507. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 508. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 509. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 510. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 511. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 512. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 513. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 514. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 515. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 516. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 517. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 518. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 519. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 520. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 521. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 522. احمد گفت:

  درود برشیر زن تالش.در هر کجا هستی موفق باشی

 523. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 524. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 525. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 526. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 527. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 528. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 529. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 530. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 531. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 532. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 533. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 534. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 535. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 536. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 537. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 538. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 539. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 540. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 541. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 542. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 543. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 544. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 545. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 546. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 547. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 548. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 549. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 550. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 551. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 552. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 553. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 554. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 555. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 556. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 557. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 558. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 559. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 560. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 561. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 562. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 563. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 564. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 565. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 566. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 567. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 568. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 569. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 570. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 571. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 572. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 573. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 574. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 575. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 576. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 577. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 578. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 579. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 580. شهر عشق گفت:

  با سلام
  نیرومند ۳۷۰۰۰
  یوسفی ۳۰۰۰۰
  یاری ۲۷۰۰۰
  یا حسین حاج حسین
  درووووود بر نیرومند غیورررررر

 581. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 582. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 583. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 584. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 585. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 586. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 587. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 588. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 589. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 590. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 591. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 592. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 593. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 594. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 595. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 596. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 597. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 598. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 599. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 600. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 601. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 602. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 603. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 604. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 605. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 606. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 607. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 608. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند

 609. بهار تالش گفت:

  با عرض سلام تالش فقط یه اسمو صدا میزنه
  حاج حسین نیرومند