سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , 14 July 2020
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۹۴
ساعت انتشار : ۸:۲۵ ق.ظ
چاپ مطلب

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی از راههای روستایی ماسال بازدید کرد

از راههای روستایی ماسال با حضور معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی بازدید شد.

از راههای روستایی ماسال با حضور معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی بازدید شد.

به گزارش ماسال نیوز ؛ معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی دومین مسئول کشوری بود که پس از اصغری مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در ماسال حضور یافت.

سید حسین میرشفیع هدف از بازدید خود از شهرستان‌های استان گیلان را بازدید و بررسی وضعیت پروژه‌های راه روستایی عنوان کرد و اظهار داشت: امروز از پرژوه راه روستایی مرکیه بخش مرکزی ماسال، سیاهمرد و چاله سرای شاندرمن و جاده کلیدبر به ماسال بازدید کردیم.

وی افزود: پروژه کلیدبر به ماسال در حیطه کاری من نیست اما برای بررسی مشکلات از این پروژه بازدید کردیم اما هدف از این سفر بررسی مشکلات راه‌های روستایی استان گیلان است.

معاون راه روستایی و سرپرست معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی مجموع تعهدات این وزارت‌خانه در سال ۹۴ را برای استان گیلان ۱۰۰ کیلومتر عنوان کرد و گفت: تلاش می‌کنیم این تعهدات را در نیمه اول سال ۹۴ به اتمام برسانیم.

رئیس اداره راه شهرستان ماسال نیز در حاشیه این سفر گفت: شهرستان ماسال دارای ۳۹۱ کیلومتر راه روستایی است که ۲۱۰ کیلومتر از آن آسفالت و مابقی شوسه است

فاطمی میانگین آسفالت راه روستایی شهرستان را ۵۴ درصداعلام کرد

 معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی علاوه بر بازدید از راه‌های روستایی ماسال، از راه‌های روستایی شهرستان‌های صومعه سرا و رضوانشهر نیز بازدید کرد.

انتها/ م.ب.ف/


تست
تست