چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ , 22 May 2019
تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۹۴
ساعت انتشار : ۲:۴۸ ب.ظ
چاپ مطلب

یک فعال سیاسی تالش: دولت احمدی نژاد خدمات ارزنده ای را ارایه کرد

یک فعال سیاسی خدمات دولت احمدی نژاد را بسیار ارزنده دانست و گفت: احمدی نژاد در دولت 8 ساله خود تابوی مدیریتی را شکست و مدیریت را به جوانان سپرد اما روحانی واقعا از افراد پیر استفاده کرد.

یک فعال سیاسی خدمات دولت احمدی نژاد را بسیار ارزنده دانست و گفت: احمدی نژاد در دولت ۸ ساله خود تابوی مدیریتی را شکست و مدیریت را به جوانان سپرد اما روحانی واقعا از افراد پیر استفاده کرد.

احسن الله رادمهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال، موفقیت های حاصل شده در توافق هسته ای را مرهون هدایت ها و تدابیر رهبر انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: امروز باید از فرصت بوجود آمده برای کمک به اقتصاد مقاومتی بهره برداری کنیم و اگر فکر کنیم از انگلستان، آمریکا و دول غربی برای ما آبی گرم می شود سخت در اشتباه هستیم.

وی عملکرد ۸ ساله دولت احمدی نژاد را مثبت دانست و افزود: من فکر می کنم دولت احمدی نژاد خدمات بسیار ارزنده ای برای کشور ارایه داد و خدمات وی در بخش هدفمندسازی یارانه ها به نوعی یک انقلاب بزرگ اقتصادی در کشور بود که دستاوردهای خوبی هم داشت البته در اجرای آن اشتباهاتی هم وجود داشت و گاهی این طرح بد اجرا شد و دولت احمدی نژاد در مجموع اشتباهاتی هم داشت.

این فعال سیاسی تالش، رضوانشهر و ماسال، خانه نشینی احمدی نژاد را اشتباهی بزرگ از سوی او عنوان کرد و گفت: این بزرگ ترین اشتباه احمدی نژاد بود که واقعا برای جوانان اصولگر تبدیل به یک درد شد ولی از انصاف هم نباید گذشت. خدمات دولت احمدی نژاد و دولت دوساله روحانی خدمات خوبی بوده است. در زمان احمدی نژاد در شرایط بحرانی بودیم و کشور کاملا در احاطه دشمن بود و شجاعت و حرکات انتحاری ایشان جای ستودن دارد.

رادمهر با اشاره به فضای بسته مدیریتی در کشور قبل از دولت احمدی نژاد اظهار کرد: آقای احمدی نژاد تابوی مدیریتی در کشور را شکست و مدیریت را به دست جوانان داد اما متأسفانه این موضوع در دولت روحانی وجود ندارد و این دولت واقعا از افراد پیر استفاده کرده است. اینها یک دوره آزمایشات خود را پس داده اند و فکر می کنم آزمایشان خوبی هم نبوده اند.

این فعال اقتصادی استان گیلان سیاست انقباضی را در دولت روحانی مورد تأیید قرار داده و گفت: آقای روحانی در سیاست انقباضی عملکرد خوبی داشته است و ما نیز بنا به فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر حمایت از دولت از ایشان حمایت می کنیم  و وظیفه ما حمایت از دولت است.

وی افزود: دولت دکتر روحانی به عنوان دولت تدبیر و امید با توافق هسته ای بارقه ای از امید را در مردم زنده کرده است و فکر می کنم تا زمانی که دولت ها از خطوط قرمز رهبر انقلاب عبور نکرده اند مورد احترام ما و مردم مسلمان ایران خواهند بود.

رادمهر با اشاره به بی بصیرتی رییس دولت اصلاحات گفت: من معتقد هستم خواص باید بصیرت داشته باشند. وقتی یک نفر به عنوان خواص جامعه اشتباه می کند از یک فرد عادی چه انتظاری می رود. فکر می کنم خواص باید تدبیر، بصیرت، فکر و اندیشه داشته باشند. من به عنوان یک سمبل در جامعه تالشی باید در رفتار، نشستن و برخاستن ها دقت بیشتری داشته باشم و انتظارات از من بیشتر است.

نامزد دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش افزود: من خط مشی رییس دولت اصلاحات را قبول ندارم و خط مشی من خط مشی رهبری انقلاب است و از آن چهارچوب عدول نمی کنم و من یک اصولگرا هستم و فکر می کنم مشکل تالش، گیلان و کشور مشکل سیاسی و فرقه های مختلف نیست بلکه بلکه مشکل ما اقتصادی است.

وی در پایان راه موفقیت کشور را اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت:  کلید حل مشکل اقتصادی اقتصاد مقاومتی است و اگر از این مکتب پیروی کنیم قطعا موفق خواهیم بود. مردم چین و ژاپن مسلمان نیستند اما بعد از جنگ جهانی انقلاب نیجی را پی ریزی کردند که همان سیاست اقتصاد مقاومتی رهبر انقلاب است  که در آن باید به جوانان، پتانسیل و منابع اقتصادی داخل کشور باید تکیه کرد.

 

انتهای پیام/ ج.ا


26 ديدگاه

 1. شاندرمنی گفت:

  احسنت بنده مخالف شما بودم با این اظهار نظر در این برهه از زمان هر کسی به نوعی به نرخ روز روزی می خورند وحرفی می زنند اظهار نظر ودیدگاه شما ستودنی است به شما امیدوار شدیم .

 2. رودبارسرای سبز گفت:

  من قبلا از شما خوشم میامد و قصد داشتم به شما رای بهم ولی با این اظهاراتتان ،منصرف شدم.واقعا متاسفم

 3. تالش ما گفت:

  ایشان با این صحبت ها ،همین چند درصدی که امکان داشت تایید صلاحیت بشه را به باد داد.درود بر نیرومند

 4. دکتر براتعلی حذار گفت:

  بنام یزدان پاک
  با درود بر همه خوانندگان سایت ماسال نیوز..

  هردم از این باغ بری می رسد
  تازه تر از تازه تری می رسد

  سیاست چون منظور رنگارنگی از رفتار و گفتاری است که در هر شرایط وجهی از این منشور زیبا را می بینیم..
  گاهی سیاست را به گمان خود تعریف می کنیم تا خود را در قالب آن تعریف کنیم. گاهی ابزاری است برای تعریف دیگران. گاهی هم با خانم اندیشی، چنان دچار توهمی ناپخته می شویم که از ما هویت و شبهی در ذهن ها می ماند که فاصله ما را با دنیای سیاست، فرسنگ ها دورتر می کند. به نوعی سیاست زده شده ایم. مثل لک برداشتن میوه در صندوق و سبد میوه جات..
  با این مقدمه به تحلیل گفته های آقای رادمهر، کاندیدای زودهنگام مجلس شورای اسلامی می رویم..

  سایت ماسال نیوز در اینجا شرط انصاف را در نامگذاری انتخاب ننموده است. چون آقای رادمهر هرگز فعال سیاسی نبوده. در هیچ زمینه ای، حتی در دنیای رسانه ایشان فعالیت سیاسی نداشته اند!
  جالب اینجاست که خودشان هم بارها در تمام سخنرانی ها، نشست ها و گفتگوها خود را متخصص اقتصاد و کارآفرین و خیر مدرسه ساز و البته گاهی هم یاری گر مسجدسار می نامد.
  کمتر از دو ماه پیش در یک گفتگوی ساده و صمیمی، با حضور بیش از ۳۰نفر خود را بَری از از سیاست معرفی کرد و بیان داشتند که فقط کار من اقتصادی است. من با سیاست کاری ندارم. حتی عنوان کردند که خیلی از فعالان سیاسی بزرگ، حتی نمایندگانی که بیشتر دغدغه سیاست دارند را هم نمی شناسد!
  چطور می توان ایشان را فعال سیاسی نامید؟!
  اگر کار شما نامگذاری افراد به سیاسی و غیر سیاسی است، بیشتر برای ما توضیح دهید..

  _ توافق هسته ای؛
  بحث ایشان در مورد توافق هسته بیشتر به گفتگوی قهوه خانه ای شبیه است!
  آفتاب آمد، دلیل آفتاب..
  اینکه نتیجه این توافق خوب بوده و راه جدیدی در روابط دیپلماتیک باز شده، بر همگان آشمار است.
  گفته های ایشان بعنوان کسی که باید در یکی از اعضای جایگاه قانونگذاری قرارگیرد، بسیار ابتدایی بوده و حتی در اندازه گفته های ژورنالیستی هم نیست.
  یعنی وقتی کسی را فعال سیاسی می نامیم، باید تسلط کافی بر آنچه بعنوان سیاست خارجی، که مهمترین آن در زمان حال، بحث مسائل هسته ای و پساتحریم باشد، داشته و از قدرت آنالیز بسیار بالایی برخوردار بوده تا قدرت رقابت با دیگر کاندیداهای شهرستان و حتی کشور را داشته باشد.

  _ شگفتا، ایشان کارنامه آقای احمدی نژاد را بسیار مثبت ارزیابی کردند!
  همه قضاوت باشد برای طرفداران و دوستداران ایشان..
  _ برگ برگ قطعنامه های صادره و فعالیت چندین ماهه تیم مذاکره کننده مقبول همه مردم و مسئولین برای شکستن این تحریم ها، گواه کارنامه کیست؟!
  اوضاع بسیار بد اقتصادی که مردم را در بدترین وضعیت قراداد و قدرت خرید را به کمترین رساند!
  بیشترش را شما فکر کنید و بگویید..
  _ آقای احمدی نژاد در خانه کی نشسته؟!
  خوشبختانه ایشان در همه صحنه ها و سخنرانی ها حضوری فعال دارد و برای دوستداران خود، دست هم تکان می دهد.
  به گمان من اقای رادمهر عزیز فرصت تماشای تلویزیون نداشته اند..
  _ تابوشکنی مدیریتی، از جملله کلماتی است که بتازگی وارد ادبیات سیاسی ما شده است!
  مدیریت مجموعه ای از روش ها، رفتار ها، سیاست ها و سیاستگذارهای اداری است. تابو نیست!
  اگر منظور ایشان دگرگونی های مدیریتی با جایگزینی های گزینشی و ابداعی است، شوربختانه نتیجه خوبی نداده. بطوری که هیچکس آن را تأیید نمی کند.
  ما در این کشور بوده و هستیم. متأسفانه این روش مدیریتی پاسخگوی برنامه و مشکلات کشور نشد و مردم طرحی نو درانداختند..
  _ با توجه به اینکه اقای رادمهر خود را متخصص اقتصاد و کارآفرین معرفی می کنند. ای کاش توفیق های دولت تدبیر و امید را بیشتر بیان می کردند یا نقش خود را در این دولت که بفکر معیشت مردم هست، می گفتند. یعنی جایگاه علمی و ادرای خود را برای گشایش مشکلات اقتصادی مردم بیان می کردند..
  ایشان از خوبی ها و فایده های یارانه ها اسطوره ای یاد می کنند. از طرفی آقای دکتر طیب نیا شب پرداخت یارانه ها شب مصیبت بار می نامند!
  گویا این دو در بخش اداری و بدنه خدمتگزاری دولت نقشی متفاوت دارند!
  بهتر نیست اقای طیب نیا را به مناظره ای زادیو تلویزیونی دعوت کنند؟
  _ آقای رادمهر، شما در بیشتر جاها از سابقه چندین ساله که به ۲۵سال می رسد و همه اش در اقتصاد مملکت فعالیت داشته اید، عنوان کرده اید.
  به یقین بخشی از آن را در دوران دولت اصلاحات بوده اید. آیا در پرورش و بروز نبوغ شما هیچ نقشی نداشته است؟
  اقتصاد دوران اصلاحات هم مقبول شما نیست؟
  شما راحت می توانید بدترین تهمت ها را به رییس دولت اصلاحات و اصلاحات بزنید. هیچکس در برابر شما دفاع نمی کند. ولی مطمئن باشید اینها نقشی در گرفتن تأیید از نهادهای نظارتی ندارند. اصلاح طلبان هم برای شما سنگ اندازی نمی کنند.
  ولی برای راهنمایی می گویم، نهاد های نظارتی و مردم، راستی و درستی و کارکرد درست و توانایی در انجام کار برای مردم و نظام را می خواهند..
  _ اقتصاد مقاومتی را مردم ما سال هاست که دارند تجربه می کنند. چون به حفظ استقلال و تمامیت کشور ایران فکر می کنند. البته همه مسوولین نظرشان با نظر مردم و همدیگر یکی است.
  اقتصاد مقاوتی، پایه استقلال کشور است. بدون نیار به نیروی علمی و تکنولوژیکی کشور، به خودکفایی نمی رسد.

  من برای شما آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم بتوانید در برابر خواسته های مردم پاسخگوی خوبی باشید.
  این آنچه بود به ذهن من رسید. بی گمان دوستان دیگر گفته هایی بهتر و برتر خواهند داشت..
  اگر جوابیه ای داشتید، بطور شخصی پاسخ دهید. بنده برای هواداران و طرفداران ایشان جواب و توضیحی نخواهم داشت.

  خداوند بزرگ یاری گر همگان باشد..

 5. لیسار گفت:

  دیر مرزم گول حرف های این ادمها را نمیخورند و تتلش به ادم اشجاع و نیرومند نیاز دارد.بعید میدونم صلاحیتش مورد قبول بشه

 6. پره سر گفت:

  تاچندوقت قبل میگفت گزینه اصلی دولته فعلیه 😀
  حالا فک کنم دیده وضع خرابه
  چسبیده به مهره سوخته اصول گراها

 7. ye bande khoda گفت:

  همه چی آرومه …
  من چقدر خوشحالم

 8. پرهسر گفت:

  اقا چرا نظر دیشب مارو تایید نکردی
  اقای رادمهر و لیدرهاش تا همین چند ماه پیش روزنامه ای رو پخش،میکردن که من اصلاح طلبم و گزینه بی چون و چرای دولت فعلی منم ک

 9. تالش گفت:

  اقایان مشخص است چرا حمایت میکند چون خودش هرچی به دست اورده در ۸ سال مدیریت احمدی نژاد بوده و در این دولت دستشان بسته شده.

 10. پره سر تالش گفت:

  یه خواهش دارم از رادمهر حداقل بعد این قبل مصاحبه از دوستانش یه نظر بخواه تا این همه سوتی ندهی ما کدوم حرفت را قبول کنیم دیگر نمیدانیم

 11. پونل گفت:

  اره عزیزان چون همه میدانیم او در دوه احمدی نژاد به چه شایطی دست یافته . راستی اگه تو سیاسی نیستی چرا میخواهی مجلس بری اگه سیاسی کار نیستی مجلس چکار داری تو مجلس باید سیاسی باشد تا بتوانی حق مردم بگیری.

 12. لیسار گفت:

  اره راست میگه تابوی مدیریتی شکست داد دست کسانی که یک شبه میلیاردر شدن دکل نفتی گم میشه امثال بابک زنجانی و کوچکتر از اونها ایجاد شده اند چون این دولت کسی جرات این کارهای بزرگ نداره، نمیدانم این دوستان مگر بین همین مردم زندگی نمیکنند؟ یا خود را تافته جدا بافته از مردم میدانند.

 13. تالش گفت:

  داره مقدمه چینی میکنه برای تایید صلاحیت!

 14. حقیقت گفت:

  قابل توجه جناب دکتر دامپزشک که خودرا فعال سیاسی می دانید وحامی دولت اصلاحات هستید :
  ۲۳ مرداد ۱۳۸۱؛ هتل «ویلارد» واشنگتن؛ خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دیداری و شنیداری برای ارسال یک خبر بسیار مهم لحظه‌شماری می‌کنند؛ خبر را قرار است «علیرضا جعفرزاده» سخنگوی گروهک تروریستی منافقین افشا کند؛ همین اتفاق هم می‌افتد و توسط او تصاویری از ۳ نقطه نطنز، اصفهان و اراک ایران به نمایش درمی‌آید و گفته می‌شود ایران به طور مخفیانه در دو نقطه تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم و در راک نیز راکتور آب سنگین دارد.
  این خبر به سرعت فضای رسانه‌ای دنیا را در برمی‌گیرد و بسترهای لازم را فراهم می‌کند تا در آذرماه همین سال دولت آمریکا، تهران را به تلاش برای تولید تسلیحات اتمی متهم کند.

  *مذاکرات تهران:

  پیش از مذاکرات تهران چند اقدام اشتباه از سوی ایران صورت گرفت. نخست آنکه تعدادی از نمایندگان اصلاح‌طلب طرح ۳ فوریتی را برای الزام دولت به پذیرش پروتکل الحاقی را امضا کرده و در پی آن بودند تا آن را تقدیم مجلس کنند. جدای از این پیش از ورود طرف مذاکره کننده غربی، حجت‌الاسلام خاتمی در مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرده بود که تعلیق را می‌پذیریم. این مسائل قدرت چانه‌زنی ایران با غرب و توانایی بده بستان‌های دیپلمات‌های کشورمان را کاهش داد.
  * توافقنامه بروکسل( مطالعه بعهده شما )
  * توافقنامه پاریس( مطالعه بعهده شما )

  به هر روی روی روند مذاکرات با سه کشور اروپایی تا تابستان سال ۸۴ به طول می‌انجامد که ماحصل آن، اجرای پروتکل الحاقی، تعلیق داوطلبانه همه فعالیت‌های هسته‌ای است. این وضعیت در ایران غیرقابل قبول تلقی می‌شود و درست در روزهای پایان عمر دولت هشتم، مقام معظم رهبری در دیدار مسئولین نظام با تاکید بر اینکه«اگر چنانچه [غربی‌ها] بخواهند به این روند مطالبه‌ پى‌درپى ادامه بدهند، بنده خودم وارد میدان می‌شوم» به بحث هسته‌ای وارد می‌شوند و می‌فرمایند «بایستى روند عقب‌نشینى متوقف و تبدیل به روند پیشروى شود، و اولین قدمش هم باید در همان دولتى انجام بگیرد که این عقب‌نشینى در آن دولت انجام گرفته بود». در نهایت در روزهای آخر دولت خاتمی اولین قدم به سمت پیشرفت برداشته می‌شود و تصمیم بر این می‌شود که کارخانه‌ى یو.سى.اف UCFاصفهان راه‌اندازى شود.

  قضاوت بعهده مردم : در دولت اصلاحات : عقب نشینی پی درپی – تعلیق داوطلبانه همه فعالیت های هسته ای – حتی اجازه نداشتن ۳تا سانتریفیوژ – قراردادن ایران بعنوان محور شرارت وو…..

  دردولت احمدی نژاد با شجاعت پیشرفت مورد نظر مقام معظم رهبری با جدیت وتلاش مضاعف دانشمندان هسته ای انجام شد غنی سازی را نه تنها تعلیق نکرد بلکه حدود ۲۰درصد رساند به سانتریفیوژ ۳تا نه تنها قانع نشد بلکه حدود ۲۰هزار تا سانتریفیوژ رساند . و خیلی کارهای عزتمندانه دیگر…
  حالا سوال اگه این همه پیشرفت رانداشتیم؟ انصافا”۶قدرت جهان با ایران پای میز مذاکره می نشستند ؟ این بده وبستانی که امروزه مطرح می باشد اگه مثل قبل بودیم چه می خواستیم به آنها بدهیم تاازآنها چیزی درخواست کنیم ؟! آیا آنها ایران هسته ای را قبول می کردند ؟ ما که تعلیق کامل بودیم چه نیازی به مذاکره داشتند ؟
  درپایان باید انصاف را درنظر گرفت ما نمی گیم احمدی نژاد اشتباه نداشت معصوم نیست واشتباهاتی هم داشته است اما نقاط قوت بسیار زیادی داشت که زبان زد عام وخاص بودو بیگانگان هم اذعان داشتند همانطور هردولتی نقاط ضعف ومثبتی دارد باید انصاف را درنظر گرفت وسیاه نمایی نکرد .

 15. مهرداد. رشت گفت:

  خسته نباشی برادر..

  وقتی اسمت رو گذاشتی حقیقت، به خرده راست بگو..
  دوره احمدی نژاد هم مذاکره بی نتیجه داشتیم..
  مشکلات مردم را ندیدی؟
  حتماً هاله نور دیدی!

  ما جریان هسته ای را کامل میدونیم. به پیشرفت مملکت هم افتخار می کنیم..
  شما بفرمایید چه ربطی به احمدی نژاد داشت؟
  اگر دستور و اراده رهبری بود، احمدی نژاد نقشی نداشته.رییس سازمان شخص دیگری است..
  ما دوستت داریم..
  انصاف رو خوب گفتی، ولی عمل نکردی..

 16. چیکاه گفت:

  اقای راد مهر دقیقا درست گفته

 17. هشتپر گفت:

  جناب اقای رادمهر با این حرفهای بی پایه و اساس هیچ تاثیری نمیتوانی بر مردم بزاری برادر.شما هم بهتره همانند احمدی نژاد خانه نشین بشی عزیزم.میدان رو بده به جوانها.شما که جوان گرایی

 18. حزب باد گفت:

  نهال کوچک دیده اید که با هر جهت باد تغییر جهت میدهد این باد را اگر احزاب تصور کنید و بقیه مشخصه…..

 19. چو ایران نباشد تن من مباد... گفت:

  در جواب انصاف :
  خب حالا جایگاه اقتصادی ما کجاست جناب انصاف ؟؟؟؟
  خط فقر و بدبختی در جامعه رو می بینید؟؟؟
  نکنه هنوزم تو خواب ارائه برنامه و الگو به جهان سیر می کنید؟؟؟
  بیدار شو عزیزم …
  خوابت بدجور سنگینه !!!!

 20. بچه تالش قم گفت:

  جناب آقاي رادمهر عزيز:
  سیاه و سفید نشان دادن فضا ،براي مردم عزيز تالش براي نفس پنهاني جهت تقسيم بندي به دوجريان موافق و مخالف اخلاقي نيست الحمدالله مردم ما به درجه اي ازعقلانیت سیاسی دست يافته اند كه،با حضور پرشور در انتخابات ‌به شما درس درست فضاي سالم انتخاباتی را بدهند،محض اطلاع شما اين هم حاصل عقلانیت سیاسی این جامع مدرنيته مدني در چارچوب‌های روشن درزير سايه نظام مقدس ماست.واقعا شما اينگونه مي انديشد كه ازتوان فكري وتعقل بالاي برخورداريد ومي توانيد با اين تفكركهنه و نخ نما فضای ذهنی‌جامع فرهيخته تالش راتغییر دهيد زهي خيال باطلي است وما منتظر شما مي مانيم. منافع ملی و حفظ کشور برای ما از منافع فردی یا گروهی اهمیت بیشتری برخورداراست اماشما دنبال چه چيزي هستي نمي دانيم در سیاست امروز چیزی به‌عنوان خیر و شر وجود ندارد شما متاسفانه نتوانسته وارد بازی دموکراتیک شويد وبه دلیل نداشتن پایگاه های اجتماعی کافی به سوی بر هم زدن قواعد انتخاباتي هستي و به دنبال بحران و با این کار، به ‌دنبال کسب قدرت!!!نصيحت جناب آقای دكتر حذاربه شما براي سياست بازي يك نقطه روشن داشت” بازی ممکن‌ها و خاکستری‌ها “ونشان از هوشیاری و هوشمندی‌ جناب دكترحذار جهت جلوگيري از بي اخلاقها است كه قابل تقدیر است و مردم ما هم مردمی پخته و آگاه هستند و با آگاهی رای خواهند داد. وتوجه داشته باش این نوع بی‌اخلاقی‌ها در میان مردم خریدار ندارد.

 21. متخصص اقتصاد گفت:

  هرکسی کو دور ماند از اصل خویش *** باز جوید روزگار وصل خویش

  جناب رادمهر دوپهلو حرف زدن از شما که خود یارغار احمدی نژاد بوده اید و با داشتن مدرک حامیان شما را دکتر رادمهر(دور قبل) خطاب میکردند بعید نیست.
  اما بخاطر دارم که بارها خود را به دور از سیاست عنوان کرده اید و متخصص اقتصاد عنوان فرموده اید که البته متخصص در رشته غیر پزشکی به کسی گفته میشود که دکترای رشته ای را اخذ کند که شما هنوز اندر خم یک کوچه اید.
  پس در هر زمان و مکان بیان حرفهای غیر واقع از شما همچوم مرادتان احمدی نژاد بعید به نظر نمی آید چه خوب که شش ماه قبل انتخابات ماهیت واقعی شما بدست خودتان فاش شد.

  اما دوست خوب جناب حقیقت
  از قدیم گفتند پدرت فاضل ( البته در صورت فاضل بودن احمدی نژاد) از فضل پدر تو را چه حاصل

  به فرض اینکه احمدی نژاد به کشور خدمت کرده باشد( عاقلان دانند) چه ربطی به رادمهر دارد.
  کاندیدا مدنظر شما جلوی تیپ های شخصیتی متفاوت حرفهای گوناگون به زبان میاورد گاهی اصلاح طلب است و گاهی اصول گرا و همچنین گاهی مستقل پسندیده استاول کاندیدا خود را به راستگو بودن توجیه کنید و بعد اجازه مصاحبه به وی بدهید.
  چون دوران سیاه نمایی هشت ساله مراد شما به پایان رسیده.

 22. رودبارسرا گفت:

  مثل اینکه واقعا دیگه نا امید از حمایت دولت شدند و این دفعه سعی در جلب نظر حامیان احمدی نژادیسم دارند.یادشون رفته که عکسشون رو با شعار تدبیر و امید چاپ کردند.البته شعارهای دور گذشته اشون هنوز یادمون نرفته که از مهر و مهر ورزی حرف میزدند.موندیم کدوم رو باور کنیم.همزمانی این اظهار نظر ایشان با اعلام اینکه ایشان همه چیز را یکسره کردند و قطعا حمایتی از طرف اعتدال و اصلاحات از ایشان نخواهد شد ماهیت واقعی این فرد رو برای همگان بیش از پیش آشکار کرد.

 23. ماسالی گفت:

  با سلام
  درود بر شما جناب آقای حذار .

 24. […] رادمهر درباره گرایش سیاسی خود می گوید: من خط مشی رییس دولت اصلاحات را قبول ندارم و خط مشی من خط مشی رهبری انقلاب است و از آن چهارچوب عدول نمی کنم و من یک اصولگرا هستم و فکر می کنم مشکل تالش، گیلان و کشور مشکل سیاسی و فرقه های مختلف نیست بلکه بلکه مشکل ما اقتصادی است (بیشتر). […]

 25. س.اجودانی گفت:

  باسلام به مردم شریف تالش وایران اسلامی .آقایانی که با وصل خود به بزرگان سیاسی‌ برای خود کلاه نمدی میدوزند .البته ازاین نمد ها برای کسی کلاهی درست نمیشه ..صادق بودن .پاکدست بودن .درمسیر نظام بودن .جسارت داشتن برابر دشمنان اسلام .ولایتمداری راز ورمز موفقیت وورود به پارلمان جمهوری اسلامی ملاک هست .اقایان اعتقاد دارید بسم الله .حزب وگروه وصل به فلان مفعول که امتحان داده .مرده ها .دردی برای ورود شما .دوا نمیکند .فکرنان باش خربزه اب است ….تالش .سیروس آجودانی .فعال انتخاباتی .فرهنگی بازنشسته

  • س.اجودانی گفت:

   بااسلام.مجدد.دوره ریاست جمهوری اقای احمدی نژاد درتاریخ به ثبت رسیده است .هم مردم ایران اسلامی وهم باشجاعت تمام قد درمقابل دشمنان نظام وانقلاب محکم ایستادند .وهم معیشت مردم را بخصوص جامعه نیازمندان وکم درامدها را دگرگون نمودند .درست با ارمانهای امام راحل ومقام معظم رهبری .قلبشان را شاد نمودند .ومردم نیز شادمان .کارمندان نیز با اجرای قانون هماهنگ پرداخت به نوایی رسیدند .واسلام.

تست
تست