چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , 25 May 2022

تاریخ انتشار : ۰۸ تیر ۹۱
ساعت انتشار : ۸:۴۱ ق.ظ
چاپ مطلب

در آستانه سفر استاندار به ماسال: نامه شهردار شاندرمن به سعادتي

در آستانه سفر سعادتي استاندار گيلان به ماسال شهردار شاندرمن طي نامه اي خواستار تامين بودجه براي پروژه هاي نيمه تمام شهرداري شد. شهبازي در اين نامه ضمن معرفي تعدادي از پرو‍ژه هاي شهرداري از جمله پارك ساحلي، استخر و ساختمان آتش نشاني شاندرمن خواستار مساعدت استاندار محترم شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، براساس اين نامه پارك ساحلي تا ۷۰ درصد پشرفت فيزيكي داشته و آسفالت جاده منتهي به پارك از يك شنبه هفته آينده آغاز خواهد شد.

مرتضی شهبازي شهردار شاندرمن در گفتگو با خبرنگار ماسال نيوز نيز گفت در پروژه استخر آبي نيز اسكله،‌ روشنايي و فنس اطراف آماده شده است و براي تكميل پروژه نياز به اعتبار كمكي داريم. شهردار شاندرمن در مورد بلوار دانش آموز گفت اين بلوار تا قبل از تابلوي ورودي شاندرمن ادامه خواهد داشت. وي در مورد نصب گارديل در سال گذشته در محل احداث بلوار گفت ما از ابتدا مخالف نصب آن بوديم اما راهداري اين محدوده را خارج از شهر مي دانست و لذا به همين دليل در اين زمينه دوباره كاري شده است. شهبازي همچنين در مورد پارك جنگلي كفود گفت مجوزهاي لازم براي شروع كار اين پروژه ۳۰ هكتاري در حال دريافت است و استاندار گيلان نيز روز يكشنبه از اين پارك بازديد خواهد كرد.

طبق گفته هاي شهبازي پل شاندرمن كه در سال گذشته ۵۰ ميليون تومان اعتبار دريافت كرده است نياز به اعتبار بيشتري دارد كه اميدواريم در سومين سفر شهرستان استاندار محترم اين مهم برآورده شود.

انتهای پیام/