چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ , 08 February 2023

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۹۴
ساعت انتشار : ۱:۴۹ ب.ظ
چاپ مطلب

۸ واحد جدید در شهرک صنعتی ماسال واگذار شد

مدیر شهرک صنعتی ماسال از واگذاری 8 واحد جدید این شهرک به سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال 94 خبر داد.  

مدیر شهرک صنعتی ماسال از واگذاری ۸ واحد جدید این شهرک به سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال ۹۴ خبر داد.

 

مهدی روح الامین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال ضمن بیان اینکه شهرک صنعتی ماسال دارای ۱۷/۳ هکتار وسعت است که امکان واگذاری ۱۴ هکتار از آن برای امور صنعتی وجود دارد اظهار داشت: در حال حاضر ۴ واحد بهره‌برداری در شهرک صنعتی ماسال فعالیت می‌کنند و سه واحد جدید نیز در حال ساخت است.

وی افزود: بخش عمده‌ای از اراضی شهرک واگذار شده است و تعداد واحدهای واگذار شده در گذشته ۳۰ واحد بوده است که البته برخی از این واحدها بصورت فصلی فعالیت می‌کنند و برخی دیگر تعطیل شده‌اند.

مدیر شهرک صنعتی ماسال ضمن دعوت از سرمایه‌گذاران جهت فعالیت در این شهرک گفت: برای واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران ۳۰ درصد مبلغ قیمت زمین بصورت پیش پرداخت و ۷۰ درصد مابقی در طی سه سال دریافت می‌شود و در کنار واگذاری زمین امکانات زیربنایی مثل آب، برق، تلفن و فاضلاب در اختیار سرمایه‌گذاران قرارداده می‌شود.

روح الامین با بیان اینکه در صورت فسخ قرارداد مبلغ اولیه زمین به سرمایه‌گذار عودت داده می‌شود اظهار کرد: هم اکنون در ۴ واحد فعال این شهرک حدود ۴۰ نفر مشغول هستند و واحدهای فعال شهرک شامل پالت صنعت چوب ماسال، محبوب پلاست گیلان (تولید کننده انواع بطری آب معدنی و نوشابه)، اطلس پلاست شاندرمن (واحد بازیافت مواد پلاستیکی) و شرکت بسته‌بندی کارتن است.

وی افزود: در سال ۹۴ استقبال خوبی از شهرک صنعتی از سوی سرمایه گذاران شده است و موفق شده ایم ۸ واحد جدید را واگذار کنیم که هم اکنون در مرحله پروانه ساختمان و تهیه نقشه هستند.


انتهای پیام/