شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , 15 August 2020
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۹۴
ساعت انتشار : ۵:۵۸ ب.ظ
چاپ مطلب

معاون احمدی نژاد درباره برجام نظر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، محمد شیخان در حاشیه حضور در مراسم عزاداری تاسوعای حسینی(ع) در لاهیجان در گفتگو با  «لاهیجان» اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران استمرار نهضت عاشورای حسینی(ع) است و سر منزل مقصود آن حکومت جهانی عدل و عدالت است، مسیر پرشتاب ملت ایران در جاده عزت توقف ناپذیر است. وی افزود: […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، محمد شیخان در حاشیه حضور در مراسم عزاداری تاسوعای حسینی(ع) در لاهیجان در گفتگو با  «لاهیجان» اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران استمرار نهضت عاشورای حسینی(ع) است و سر منزل مقصود آن حکومت جهانی عدل و عدالت است، مسیر پرشتاب ملت ایران در جاده عزت توقف ناپذیر است.

وی افزود: هرکس خود را از حرکت در این جاده محروم سازد ننگ ذلت بر پیشانی او خواهد نشست و ذلیل تاریخ می‌شود، باید بدانیم که اگر خود را از نعمت ولایت محروم سازیم بر دامن کدخدا خواهیم افتاد، ولایت و رهبری میراث انبیای الهی برای رسیدن جامعه بشری به حیات طیبه است.

معاون ارتباطات دولت دهم تأکید کرد: چه با جام چه بی‌جام و چه در برجام، خوی گرگ صفتی استکبار نسبت به ملت های آزاده تغییر نخواهد کرد، لذا راه پیروزی در این مواجه پیمودن نقشه راه مقام معظم رهبری که همان راه استقلال و عزت است می‌باشد.

انتهای پیام/


2 ديدگاه

  1. hasan گفت:

    بچه محل کجایی به ما نمی تابی

  2. صفری گفت:

    دلتنگ احمدی نژاد و یاران باوفایش هستیم

تست
تست