پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ , 18 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۹۴
ساعت انتشار : ۱۰:۴۲ ق.ظ
چاپ مطلب

صوت / محمدیاری: اولویت خدمت و شغل با هوادارن ماست+ دانلود

محمدياري گفت: اولین نفراتی که بهشون خدمت می‌کنیم اونایی هستند که با ما بودن !!

صادق محمدياري

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ماسال تالشيار با انتشار يك فايل صوتي از صادق محمدياري نوشت:

محمدصادق محمدیاری فرزند بهمن محمدیاری در یکی از جلسات خود گفته : ما حواسمون هست کی داره همراهی میکنه و کی داره همراهی نمیکنه…..

اصلا این فرض اولیه اش هست !…..چون ما مجبور به انتخاب هستیم .. اگر آزمون باشه که هیچی… اگر بگن آقای محمدیاری شما معرفی کن من ده نفر اول از ( اونهایی که با ما بودن) رو میبرم سر کار !

 

فایل صوتی فوق را از اینجا دانلود کنید و بشنوید.

 

وي ادامه مي دهد: من نمیتونم برم تالش رو شخم بزنم ببینم چند نفر با مدرک لیسانس بیکار وجود داره … اولین نفراتی که بهشون خدمت می‌کنیم اونایی ان که با ما بودن !!

این چیزی است که بهش اعتقاد داریم با استدلال و همیشه هم تاکید کردیم !!!

وقتی فلانی میره صدتا رای برای ما جمع میکنه قطعا من باید ایشون رو در اولویت قرار بدهم ! و حقشه شغل رو داشته باشه !!!

 

حالا سوال اینجاست : آقای محمدیاری پس شایسته سالای چه می‌شود؟ تخصص و تعهد گرایی کجای قاموس شماست؟؟

آیا شما خودتان هم با همین تفکر پدرتان رفته اید سرکار  که در یکی از ز بهترین سمتهای اداری مشغول به کار هستید یا در آزمونی شرکت کرده اید؟؟

 

انتهاي پيام/


16 ديدگاه

 1. شاندرمنی مقیم شیراز گفت:

  مگه قرلره محمد یاری فقط واسه یه تعداد خاصی بیاد سرکار یا نماینده شه که الویت بندی کرده؟
  ایشان یا هر شخص دیگری چنانچه بیایید روی کار باید برای کل تالش و تالشیان خدمت کند .
  آقای محمدیاری عبرت نگرفتی از این موضوع و شکست قبلی خود که تمام اطرافیانت باعث آن بودن؟ و چطور بهت خیانت کردن صبح تا شب با تو بودن . اما ما بدبختها رو حتی نگاهم نکردی که الان با مدرک کارشناسی اارشد آواره شهر های دیگریم.

 2. حقیقت گفت:

  مردم نه بزرگ را سری قبل گفتند دیگه جای برای تبعیض وجود نداره درود بر عدالت لعنت بر تبعیض و پارتی

 3. رضاماسالی مقیم تهران گفت:

  مگه این سه دوره ای که رفته تو مجلس غیر از این انجام داده دقیقا درست گفته همش دوروبری هاشو برده سرکار ولی ذیگه باید خواب مجلسو ببینه برای همیشه محو شده ودیگر حناش رنگ نداره.

 4. رضاماسالی مقیم تهران گفت:

  این دوره مجلس تحت اختیار اصلاح طلبانه وانشاالله بیشتر کرسی های مجلسو میگیره تا مجلس قوی وتحصیلکرده ای داشته باشیم که این به نفع ملته مردم نماینده ای میخوان که حامی ملت باشه نه دولت وحکومت

 5. ماسال گفت:

  اقای محمدیاری دیگه پیرشدی برواستراحت کن بزارجوانهابیایدن انرژی دارن بااین شرایط سنگین ترم هستی ۱۲سال چکارکردی که بعدن بکنی

 6. حقیقت گفت:

  باید بگم که در این دوره نمایندگی باید میدان را برای جوانان باز کرد و بذارن که جوونایی مثل قاضی نیرومند بیان و برای آبادی تالش و موفقیت تالش فعالیت کنند.

 7. شهروند گفت:

  اینطور که نشون میده جوونا دلسوز ترند و ایده ها و تفکرات عالی واسه نمایندگی دارن و این دوره نمایندگی باید تعلق داشته باشه به جوان موفق و پشتکار همچون نیورمند.

 8. روشنفکر گفت:

  فقط و فقط نیرومند این دوره تالش فقط به نیرومند نیاز داره نیرومند مقتدر غیور وفادار

 9. احسان گفت:

  روشنفکر عزیز نیرومندتونم میاد میبینیم….بنظرم محمد یاری حرف درستی زده و چه خوبه که اعتقادشو بیان کرده تا همه بدونن.بقیه هم که بیان همین کارو میکنن اول دوروبریهاشونو میبرن سرکار.اوناهم به شایسته سالاری اعتقاد ندارد مثل محمد یاری.فقط فرقشون اینه که حرف راستو الان نمیزنن و الکی مردم رو امیدوار میکنن.کسانی که الان میان از برخی کاندیدهادفاع میکنن که فلانی میتونه تالش رو نجات بده حاضرن بعد عدم موفقیت آقایون بیان استغفار کنن؟؟هرگز…متاسفانه مردم این منطقه هر۴ سال یکبار سوار موجی میشن که اخرش معلومه چیه.اما باز درس نمیگیرن.چه محمد یاری..چه شکری….چه نیرومند….چه رادمهر و وووو

  • روشنفکر گفت:

   تا جایی که ما میدونیم و در جلسات پرشکوه قاضی نیرومند از صحبت ها و عملکرد های ایشون شنیدیم این دوره نمایندگی با حضور ایشون میتونه موفقیتی داشته باشه که چشم گیر خواهد بود. قاضی نیرومند این مرد غیور تالش دل سوز مردم تالش و مردم تالش به وجود این جوان فداکار و دلسوز افتخار میکنند.

 10. علی گفت:

  بنظرم احسان راست میگه…..باز انتخابات شد و ما سوار موج شدیم.تمام عطشش هم یکهفته بعد انتخابات میخوابه وباز در بر همین پاشنه میچرخه.هر کس رای بیاره اولویت با اطرافیانشه.چطور مانمیتونیم این قانونو هضم کنیم و الکی امیدوار باشیم جای تعجب داره

 11. حقیقت گفت:

  اگر کسی بخواد کار کنه کم کم بیکارش میکنن صندوق رای میرم فقط به خاطر نظام میرم نماینده هر کس بیاد اتفاقی نمیفته دلیل دیگه اینه که در کشور ما برای اینکه قشر خاصی قوی نشه قدرت را به عناوین مختلف تقسیم کردن و ضرر را مردم می کنن

 12. سعید گفت:

  حرف راستم ک میزنن داستان درست کردیم،عجب مردمی هستیم فقط دوست داریم دروغ از مسئولین بشنویم.

 13. حمید بشری hamidbashari@ymail.com گفت:

  باسلامودرود بر همه مردم تالش و تالش زبان
  بهمن محمد یاری همان فردی است که جانانه در زمان انقلاب از وطن خود دفاع کرده و هنوز هم ایده آن دفاع از مردم و میهن است و در هر زمان آماده جهاد با زور و تزویر است و فرزندان آن هم از افرادی هستند که پیرو خط پدر می باشند لذا این وصله ها به ایشان نمیچسبد امیدوارم خداوند شیاطین را به راه راست هدایت نماید.