شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۹۱
ساعت انتشار : ۲:۵۹ ب.ظ
چاپ مطلب
استاندار گیلان در شاندرمن خبر داد؛

تخصیص اعتبار ویژه به پروژه آبرسانی ماسال

مهدی سعادتی ظهر امروز در جمع مردم شاندرمن گفت: برطرف کردن مشکلات آبرسانی روستایی در اولویت قرار دارد و مدیران مربوطه باید در مدت یک ماه آینده مشکل آبرسانی روستاهای ماسال را از محل آبرسانی به یک هزار روستای گیلان برطرف کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، مهدی سعادتی ظهر امروز در جمع مردم روستاهای «اولم» و «معاف» شاندرمن به حل مشکلات آبرسانی روستایی ماسال اشاره کرد و اظهار داشت: برطرف کردن مشکلات آبرسانی روستایی در اولویت قرار دارد و مدیران مربوطه باید در مدت یک ماه آینده مشکل آبرسانی روستاهای ماسال را از محل آبرسانی به یک هزار روستای گیلان برطرف کنند.

وی گفت: آبرسانی یکی از مشکلات ماسال است که اعتبار ویژه به آن اختصاص می یابد.
مقام عالی دولت در گیلان، مردم را ولی نعمت مسئولان خواند و افزود: امور مربوط به این شهرستان با اولویت بندی پیگیری می شود ضمن اینکه تمام نامه های مردمی ثبت و پیگیری شده و به مدیران مربوطه ارجاع می شود.
وی، با بیان اینکه در سفرهای شهرستانی مشکلات مردم از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرد، ادامه داد: مدیران مکلف هستند با تمام توان خود برای پیگیری مشکلات مردم تلاش کنند و از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نکنند.
سعادتی، پیگیری مصوبات سفرهای هیئت دولت را از جمله اهداف سفرهای شهرستانی ماسال عنوان کرد و گفت: با تشکیل کارگروه های مختلف مشکلات شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد و در شورای اداری مصوبات لازم به تصویب می رسد.
وی، با اشاره به رویکرد دولت نهم و دهم و تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای حل مشکل اشتغال جوانان اضافه کرد: سال گذشته اعتبار خوبی در بخش اشتغال خانگی، مشاغل کسب و کار خرد و تسهیلات زودبازده در نظر گرفته شد و استان گیلان توانست در این بخش رتبه نخست را کسب کند.
استاندار گیلان، درباره تشکیل کارگروه ویژه کشاورزی به ریاست احمدی نژاد، تصریح کرد: رئیس جمهور این کارگروه را تشکیل داد تا تمام قوانین که نیاز به تغییر دارند مورد بررسی دوباره قرار گیرد و در همین زمینه ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که از محل تأمین این اعتبار ۱۶۴ میلیارد تومان در قسط نخست سهم گیلان در نظر گرفته شده و تاکنون نیز ۱۰ شهرستان استان در این بخش استعدادیابی شده است.
وی افزود: دولت، عرصه و زیرساخت های لازم تسهیلات و وام برای متقاضیان در بخش کشاورزی را فراهم می کند و با کار و تلاش شاهد رشد و شکوفایی بخش کشاورزی و حل مشکلات اشتغال جوانان خواهیم بود.
سعادتی، درباره ایجاد اشتغال در بخش صنعت خاطرنشان کرد: در مدت سه ماه نخست سال ۹۲، ۲۲ هزار فرصت شغلی در بخش صنعت ایجاد می شود.

انتهای پیام/


تست
تست