پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ , 21 March 2019
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۹۴
ساعت انتشار : ۵:۴۸ ب.ظ
چاپ مطلب

پاسخ بخشدار شاندرمن درباره علت برگزار نشدن راهپیمایی ۱۳ آبان در این شهر

بخشدار شاندرمن درباره علت برگزار نشدن راهپیمایی 13 آبان در شهر بازار جمعه شاندرمن توضیح داد.

سیزده آبان شاندرمن

سید رضا صفوی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال اظهار داشت: ما تابع شهرستان هستیم، شهرستان باید درباره برگزاری راهپیمایی تصمیم بگیرد.

وی افزود: هیچ گونه ابایی درباره برگزار شدن راهپیمایی نداریم. ما همه بچه های انقلاب هستیم و افتخار می کنیم که راهپیمایی برگزار کنیم. ما با انقلاب بزرگ شده ایم و راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس (در دوره بخشداری ما) برگزار شده است.

بخشدار شاندرمن با تأکید بر عدم تعمد در برگزار نشدن راهپیمایی گفت: اگر نیاز بود که در شاندرمن برگزار شود و امسال برگزار نشد بصورت سهوی بوده و عمدی در کار نبوده است. انشاء الله در سال آینده این راهپیمایی پرشورتر از گذشته برگزار خواهد شد.

صفوی با بیان اینکه در سال ۹۳ در شاندرمن راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار نشده بود گفت: با جستجویی که در آرشیو بخشداری داشتم متوجه شدم که در سال گذشته در شاندرمن این راهپیمایی برگزار نشده بود البته در سالهای قبل تر برگزار شده بود و امسال هم بخاطر تصمیم مسئولان شهرستان بوده است. امسال تصمیم بر این بود که برای برگزاری پرشکوه تر و یکپارچه و بهتر در مرکز شهرستان برگزار شود.

صفوی در پاسخ به این سوال که آیا وسیله ایاب و ذهاب برای مردم شاندرمن  جهت انتقال به ماسال در نظر گرفته شده بود گفت: هیچ زمانی برای راهپیمایی وسیله ایاب و ذهاب در نظر گرفته نشده بود. ضمن اینکه برای کسانی که طرفدار انقلاب و بچه انقلاب هستند وسیله ایاب و ذهاب برای ورود به راهپیمایی در نظر گرفته نمی شود بلکه مردم خودشان با شور و شوق حضور پیدا می کنند.

 

انتهای پیام/


3 ديدگاه

 1. نقی گفت:

  عذر بدتر از گناه نیارن
  با تاکید رهبر برای استکبار ستیزی امسال
  کلمه سهوا اصلا مناسب نیست

 2. من گفت:

  اگه بخشدار محترم بومی شهر شاندرمن بود کمی دلش به حال این شهر میسوخت و…

 3. خخخ گفت:

  خانم یااقای من :زیاد کوته فکر نباشید اقای سلیمانی چندسال بخشدار مرکزی شهرستان بودند جز احترام ازمردم فهیم ماسال چیزی ندیدن ماسال وشاندرمن جدانیستنددنبال تفرقه نباشید

تست
تست