شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۹۱
ساعت انتشار : ۷:۱۳ ب.ظ
چاپ مطلب
استاندار گیلان:

بهره برداري از مجتمع آبرساني گرم خوني ماسال در نيمه اول سال آغاز خواهد شد

استاندار گيلان گفت: مجتمع آبرساني گرم خوني ماسال با اعتبار1 ميليارد و 200 ميليون تومان در نيمه اول سال 1391 به بهره برداري مي رسد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، صبح امروز و در ادامه سفر شهرستاني مهدی سعادتي استاندار گيلان در مسجد ولي عصر روستاي گنذر ماسال  با مردم اين مناطق ديدار كرد.
مهندس سعادتي استاندار گيلان در خصوص اعزام مديران دستگاه هاي اجرايي استان به سراسر مناطق شهرستان ماسال را ياد آوري كرده و اظهار داشت: به نمايندگي از اينجانب مديران كل دستگاههاي اجرايي استان در تمامي مناطق مختلف شهرستان ماسال حضور خواهند يافت و مشكلات را بررسي و راهكارهاي لازم در جلسه كارگروه ها اتخاذ خواهد شد .
وي با بيان اينكه در بخش حريم كيفي رودخانه و جاده روستايي گنزر حداكثر مساعدت لازم اتخاذ مي شود افزود : زيرسازي ۵/۸ كيلومتر از جاده اين روستا انجام پذيرفته و انشاءا… ظرف مدت ۶ ماه آينده  نيزآسفالت آن كامل  انجام مي شود .
وي گفت: در بخش پوشش مناسب ارتباطات و آنتن دهي شبكه تلويزيوني در كميته برنامه ريزي استان و شهرستان رديف اعتباري مشخص مي شود و نسبت به رفع اين مشكل نيز اقدام موثرتري انجام مي شود.
استاندار گيلان از تأمين اعتبار لازم در جهت اجراي طرح هادي روستاي گنذر در سال ۹۱ خبر داد و افزود : انشاءا… بر اساس طرح هادي مي توانيم مجوز  زمين مورد نياز ورزشي براي اين روستا  را صادر كنيم و نسبت به ساخت سالن ورزشي اقدام اساسي بعمل آوريم و البته در جلسه شوراي اداري امشب در شهرستان ماسال نسبت به احداث مدرسه در اين روستا نيز تصميمات لازم اتخاذ مي شود.
استاندار گيلان در خصوص مجتمع آبرساني گرم خوني ماسال گفت: اين مجتمع با ۷۰ درصد پيشرفت فيزيكي با اعتبار۱ ميليارد و ۲۰۰ ميليون تومان ۱۵ روستاي منطقه و ۲۵۰۰ نفر اهالي از آن را برخوردار از آب آشاميدني مي كند در نيمه اول سال ۱۳۹۱ به بهره برداري مي رسد
وي در خصوص تامين زمين منطقه گردشگري اولسبلنگاه ابراز داشت: زمين منطقه گردشگري اولسبلنگاه ماسال كه از مصوبات دور اول سفر هيئت دولت بود را از نزديك بازديد و نسبت به تامين زمين آن تصميم گيري مي كنيم.

انتهای پیام/


تست
تست