پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ , 18 August 2022

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۹۴
ساعت انتشار : ۵:۰۶ ب.ظ
چاپ مطلب
به زودی در ماسال نیوز منتشر می شود/

چهره به چهره با فعالان سیاسی تالش بزرگ تا انتخابات

ویژه برنامه «چهره به چهره» با فعالان سیاسی تالش تا انتخابات دهم مجلس به زودی در ماسال نیوز منتشر می شود.

چهره به چهره بهمن محمدیاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، ویژه برنامه تصویری «چهره به چهره» با فعالان سیاسی تالش بزرگ که گفتگویی مستقیم و بی پرده با فعالان سیاسی شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال است طی هفته جاری در ماسال نیوز منتشر خواهد شد.

علی مرادنیا کارگردان این ویژه برنامه در همین رابطه به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال گفت: ویژه برنامه چهره به چهره توسط گروه تولیدات سمعی و بصری هنر برتر تولید شده است و در آن گفتگویی مستقیم و بی پرده با فعالان سیاسی تالش بزرگ داشته ایم.

وی افزود: تا کنون سه قسمت از این مستند تهیه شده است و به زودی قسمت اول این مستند در ماسال نیوز منتشر خواهد شد.

مرادنیا با اعلام آمادگی برای تهیه این ویژه برنامه برای دیگر فعالان سیاسی تالش اظهار کرد: فعالان سیاسی تالش می توانند برای حضور در این ویژه برنامه با شماره ۰۹۳۸۷۲۳۰۲۵۵ تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

مسئول سرویس چند رسانه ای ماسال نیوز از دیگر برنامه های اختصاصی این واحد خبری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را مناظره بین نامزدهای احتمالی دانست و با اشاره به اعلام آمادگی برخی از این فعالان سیاسی برای حضور در این برنامه گفت: علاقمندان به مناظره های تصویری می توانند با شماره اشاره شده تماس بگیرند. ضمن اینکه ضبط این برنامه از هفته آینده کلید خواهد خورد.

انتهای پیام/


5 ديدگاه

 1. منوچهر گفت:

  همه در خواب یا توهم یه هو موجی از اسالم بلند میشه که همگان از دیدنش متحیر و مات خواهند شد
  فـــــــــــرزنــــــــــــــد اسالمی ها سردار بی رقیب حاج عزیز پور عزیزی آمده است بدانید و بخوانید موج اسالم تالش را در بر خواهد گرفت
  اینبار مسیر بهارستان از اسالم باز خواهد شد عزیزان
  فقط سردار پورعزیزی

 2. شهروند گفت:

  با سلام و خسته نباشید به کارگردان جوان و پشتکار ماسالی که زحمت کشیدند و یه همچین برنامه ای رو انجام دادند تا ما بتونیم کاندیداهای خودمون رو بهتر بشناسیم و در انتخاب کردن موفق تر بشیم.

 3. روشنفکر گفت:

  ما باید افتخار کنیم که جوان غیوری هم چون حاج حسین نیرومند در عرصه انتخابات هستند و ایشون افتخار تالش هستند و ما باید بگیم که نماینده ی این دوره از انتخابات حاج حسین نیرومند هستش.

 4. علیرضاطهماسبی گفت:

  حاج بهمن محمدیاری لیاقت نمایندگیه مردم تالش روداره،مردان بزرگی مثل حاج بهمن وجودشون برای شهرماافتخاره به خاطرهمین وجودباارزش حاجی من بهش رای میدم چون اعتقاددارم میتونه حق مردم تالش روزنده کنه.

 5. Rez1ct گفت:

  گفتمان شكوري
  علم،ادب،صبوري
  به اميد فردايي بهتر….