پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ , 18 August 2022

تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۹۴
ساعت انتشار : ۱:۳۹ ب.ظ
چاپ مطلب
فعال سیاسی آستارا:

مهم ترین برنامه من نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در آستاراست

فعال سیاسی شهرستان آستارا و نامزد احتمالی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین برنامه من برای شهرستان آستارا نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی است.

علیرضا نعمتی از فعالان سیاسی آستارا و نامزد احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال، درباره عملکرد صفر نعیمی نماینده فعلی مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم بهترین قاضی هستند و نه بنرها. همین پاسخ برای سوال شما کافی است.

وی در پاسخ به این سوال که شما از کدام جریان سیاسی وارد انتخابات شده اید افزود: من از جریان اصولگرایان وارد انتخابات می شوم. ضمن اینکه به عنوان یک انقلابی و دلسوز پا به عرصه خواهم گذاشت.

نعمتی همچنین در جواب به این پرسش که اگر جای یکی از نمایندگان فعلی بودید کدام یک را استضاح می کردید گفت: این یک بحث متفاوت است من خیلی حرف ها برای بسیاری از وزرا دارم اما این خارج از انصاف است که همین طور بصورت کلی ریز شویم و افرادی رو اسم ببریم. بالاخره همه وزرا هم کارهای مثبتی داشتیم و هم کارهای منفی.

وی در پاسخ به اینکه اگر بخواهید ضعیف ترین و قوی ترین وزیر را انتخاب کنید این وزرا چه کسانی هستند اظهار کرد: اصلا بحث ضعف و قوت نیست. اینکه بگوییم کدام قوی است و کدام قوی، وقتی برای این مباحث وجود ندارد. ای کاش همه وزرا مثل وزیر بهداشت بدون حاشیه و بدون سیاسی کاری خدمات در اختیار مردم قرار می دادند.

این فعال سیاسی شهرستان آستارا افزود: مهم ترین برنامه من نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در شهرستان آستارا پیرو فرمایش رهبر انقلاب است و بصورت جد در این مبحث فعالیت می کنم و در این راستا صد در صد انرژی خود را در بحث اشتغال صرف خواهم کرد، علی رغم اینکه سایر زمینه ها مثل فرهنگ، ورزش و بهداشت و عمران و آبادی نیز برای من اولویت خواهد داشت اما بیشتر به دنبال نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی با حمایت از بحث تولید خواهم بود و در این راستا برنامه تدوین شده دارم و طرح های من نیز در این ارتباط آماده شده است. در همین ارتباط با نخبگان شهرستان نشست هایی داشته ایم و برنامه عملیاتی برای این کار را آماده نموده ایم.

نعمتی درباره موضع خود در خصوص فتنه ۸۸ گفت: آنچه که در ارتباط با فتنه است همان است که مقام معظم رهبری فرموده اند و این برای ما کافی و لازم الرعایه است.

 

انتهای پیام/