دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۹۴
ساعت انتشار : ۷:۱۸ ب.ظ
چاپ مطلب

پيست دو و ميداني در ماسال احداث مي شود

معاون فرماندار ماسال از احداث پيست دو و ميداني ماسال پس از انجام مطالعات اوليه و كارشناسي لازم در خصوص جانمايي و نحوه احداث آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، اسماعيل قاسمي صبح امروز در جلسه هماهنگي احداث پيست دو و ميداني در شهر ماسال با اشاره به تاكيدات دين مبين اسلام و رسول اكرم (ص) در خصوص تشويق به آموزش ۳ ورزش شنا، تيراندازي و اسب سواري به فرزندان خاطر نشان كرد: در كشور ما نيز در راستاي توسعه و ترويج فرهنگ ورزش همگاني و قهرماني اقدامات خوبي صورت گرفته و همچنان در حال انجام است.

وي با بيان اينكه با توجه به اهميت دولت به امر ورزش اعتبارات بسياري جهت توسعه اماكن ورزشي در سطح كشور تصويب و هزينه گرديده است، گفت: با همه محدوديت هاي اعتباري ما نيز در سطح شهرستان پروژه هاي ورزشي خوبي را در دست احداث داريم.

معاون فرماندار ماسال با توجه به استعدادهاي فراوان ورزشي و خيل عظيم علاقه مندان به ورزش دو ميداني، كمبود فضاي ورزشي را از مشكلات شهرستان برشمرد و افزود: همه روزه شاهد هستيم بسياري از ورزشكاران به دليل نبود فضاي مناسب در سطح خيابان هاي عمومي به ورزش دو ميداني مي پردازند كه اين موضوع مي تواند خطراتي را به همراه داشته باشد.

قاسمي احداث پيست دو وميداني را از جمله نيازهاي ضروري شهرستان دانست و بر اهتمام و مساعدت همه ادارات ذيربط در اين امر مهم تاكيد كرد.

وي در ادامه با اشاره به اهميت مطالعه و كارشناسي دقيق پروژه ها قبل از احداث به ويژه در كشورهاي توسعه يافته اظهار داشت: بايد در احداث پيست دو ميداني از پتانسيل كارشناسان فني و مهندسي ادارات ذيربط به كارشناس خبره در زمينه ورزش و دو ميداني استفاده شود.

انتهای پیام/


ویژه ها