پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۹۴
ساعت انتشار : ۷:۴۳ ب.ظ
چاپ مطلب
فعال سیاسی تالش بزرگ:

اولویت اول من مبارزه با فساد و تبعیض است

فعال سیاسی تالش بزرگ و نامزد احتمالی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تالش گفت: اولویت اول من مبارز به فساد و تبعیض است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، عزیز پورعزیزی در جمع مردم روستای لمر اسالم اظهار داشت: مبارزه با فقر، فساد و تبعیض و اجرای عدالت اولویت اول من است و تلاش می کنم تا تبعیض برداشته شود.

وی افزود: اشتغال را بطور جدی پیگیری خواهم کرد و در این رابطه اهتمام خواهم داشت. برای پیشرفت و ترقی و توسعه اقتصادی وغیر اقتصادی و معیشت مردم تالش بزرگ تلاش خواهم کرد تا شکاف میان فقیر وغنی برداشته شود.

این فعال سیاسی تالش بزرگ با بیان اینکه برای ریشه کنی فقر و فساد عزم جدی دارم گفت: دلم برای قشرهای محروم و مستضعف می تپد. برای نفس کار و عمل آماده ام. آمادگی و استعداد و تعهد برای انجام کار را دارم.

پورعزیزی تأکید کرد: به همان نحوی که سیاست های کلی و برنامه های اساسی کشور اقتضا می کند هر کسی نمی تواند این بار را بر دوش بگیرد و پذیرفتن این مسئولیت نیازمد داشتند نشاط و حوصله، همت و قدرت هوشمندی است و تلاش خواهم کرد تا نیازهای جامعه را برآورده سازم.

انتهای پیام/


19 ديدگاه

 1. کامران گفت:

  رای ما حاج عزیز پورعزیزی
  نماینده ای مردمی ودرست کارو پاک دست

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   ببخشید مگر ایشان قبلا نماینده بوده اند که حضرتعالی متوجه “درستکاری” و ” پاک دستی” ایشان شده اید؟؟!! – ارادتمند : دکتربتولی .

 2. راوان گفت:

  هیشکی به اندازه حاج بهمن محمدیاری قدرت مدیریت نداره…
  فقط حاجی یاری

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   قربان امر نمایندگی ارتباطی به “مدیریت” به مفهوم رایج آن ندارد . ارادتمند : دکتربتولی .

 3. امين گفت:

  فقط شعار شعار وو گريه وو گريه وو تخريب
  دريغ از ارائه ي يه برنامه منسجم وارائه رزومه كاري
  سوال من از تمام نامزدها در پست هاي قبلي خودتوووون ك بوديد براي اشتغال جوانان و تالش چي كار كرديد؟؟
  كودوم گره تالش رو تا ب امروز باز كرديد ك الان ادعاي نمايندگي و رفع مشكل تالش داريد

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   احسنت . دقیقا همینطور است . لطفا به نظر مشروح بنده مراجعه بفرمائید . ارادتمند : دکتربتولی .

 4. شهرام گفت:

  لطفا دقیقا مشخص کن که آماده مبارزه با کدام فساد هستی دوست من ؟؟؟؟ دوم اینکه چه کسانی در اولویت مبارزه با فساد جنابعالی قرار دارند ؟؟؟ حرف زدن چقدر راحت است و عمل کردن چقدر سخت !!! ما چشممان از کسانی که گفتند مفسدین اقتصادی را معرفی میکنند و خودشان بعدها شدند بزرگترین مفسد اقتصادی سخت ترسیده است – بجای این حرفها در خصوص اشتغال زایی حرفی بزن

 5. بهزاد گفت:

  درود بر سردار مقتدر تالش
  رضوانشهر را برای شما یکپارچه خواهیم کرد انشاالله

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   ببخشید “سردار مقتدرتالش” کیه؟ ارادتمند : دکتربتولی .

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   تا جائیکه بنده اطلاع دارم “سردار مقتدر تالش” خان بزرگ منطقه “طالشدولاب” و پدر مرحومه “بانو عزت الملوک ساسانی” بودند که سالها قبل فوت شده اند و مقبره ایشان فکر میکنم در “پونل” باشد . اگر اشتباه میکنم از سروران عزیزم در منطقه “طالشدولاب” (شهرستان رضوانشهر فعلی و شهر پونل عزیز وزیبا) استدعا میکنم بنده را تصحیح بفرمایند . بینهایت سپاسگزارم . ارادتمند : دکترسیدمحمدعلی بتولی-کاندیدای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه “تالش-ماسال و رضوانشهر” .

 6. محمد ایلداری گفت:

  تالشی آباد فقط با حاج عزیز پورعزیزی
  زنده باد حاج عزیز

 7. سیدمحمدعلی بتولی گفت:

  سلام بر دوستان عزیزم و مردم محترم و ارجمند “تالش بزرگ” (حوزه انتخابیه تالش-ماسال و رضوانشهر) . ایشان یا هر فرد دیگری که از آن حوزه انتخابیه کاندیدا میشود باید بتواند به چند پرسش اساسی ذیل پاسخ دقیق و قابل اجرا (عملیاتی ) بدهد . “کلی گوئی ها” ویا “شعاردادنها” دردی را که دوا نمیکند هیچ برعکس بیانگر: “بی کفایتی” آن فرد در امر نمایندگی مجلس است . و اما سوآلات : ۱-در این شرایط حساس و خطرناک جهانی و منطقه خاورمیانه (که هرلحظه احتمال وقوع جنگ جهانی سوم میرود و به باور برخی تحلیل گران “جنگ سوم جهانی” مدتی است که شروع شده و هم اینک در جریان است) برنامه دقیق و عملی ایشان برای “حفظ منافع ملی کشور” چیست؟ ۲-ایشان در امر “قانونگزاری” چه تخصص و تبحری دارند؟ و مشخصا کدامیک از قوانین کشور را ناکارآمد و ناکافی میدانند و چگونه در جهت اصلاح و “روزآمد کردن” آن قوانین اقدام خواهند کرد؟ ۳-ایشان در جهت “نظارت بر حسن اجرای قوانین” چه برنامه ها و نقطه نظراتی دارند؟ ۴-لطفا سه اصطلاح : Validity – Reliability – Stability را در امر “تدوین قوانین” تعریف نمایند . ۵-ایشان برای عمران و آبادانی منطقه “تالش بزرگ” شامل سه شهرستان : تالش – ماسال و رضوانشهر (یعنی حوزه انتخابیه خودشان) دقیقا و مشخصا چه برنامه هائی دارند؟ ۶-لطفا محبت بفرمایند و یک تعریف دقیق از دو اصطلاح : On-Shore و Off-Shore به ما ارائه فرمایند . اگر هر یک از کاندیداهای محترم توانستند به این سوآلات پاسخ جامع و کامل و دقیق و فنی ارائه بدهند حتما بوی بچسبید و ولش نکنید و حتما بوی رای بدهید چون دیگر فردی مثل او نخواهید یافت . نمایندگی مجلس امری بسیار خطیر است که به “سرنوشت کشور” و “منافع ملی مملکت” گره خورده است . در چنین امر خطیر و مهمی : دوستی – قوم و خویش بازی – رفاقت – پارتی بازی – پول گرفتن و رای دادن … و امثال این اعمال سخیف و زشت و بی معنی هیچ جایگاهی ندارند . ارادتمند همگی شما : دکترسیدمحمدعلی بتولی-کاندیدای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه “تالش – ماسال و رضوانشهر” .

 8. بابک گفت:

  واقعا آقای پور عزیزی تنها کسی که میتواند از عهد نیازهای جامعه برآید شما هستید.

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   سلام قربان . خوبین ؟ ببخشید “نیازهای جامعه” چی هستند ؟ و ایشان چه “برنامه هائی” برای اینکه “از عهده آنها برآیند” دارند؟

 9. بابک گفت:

  واقعا فقط حاج یاری

 10. داتام گفت:

  تالش چقدر دلم برات میسوزه یعنی میشه من به آرزوم برسم و بمیرم آرزوم داشتن یه رادیو ی تالشیه حداقل چیزیه که حق ماست اون موقع صدامون شاید شنیده بشه . جونیم دیگه آرزو داریم کسی هست مارو به آرزویمان برساند