پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۹۴
ساعت انتشار : ۱:۴۵ ق.ظ
چاپ مطلب
فعال سیاسی تالش بزرگ:

سران فتنه دین و ناموس خود را به مال دنیا فروختند / لازم نیست نماینده مجلس برای ازدواج جوانان برنامه داشته باشد

یک فعال سیاسی و نامزد احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: همانقدر که لازم نیست یک "رئیس جمهور" برای "مرده شورها" برنامه خاصی داشته باشد، بر همان قیاس لازم نیست یک نماینده مجلس برنامه خاصی برای "ازدواج جوانان" داشته باشد .

سید محمدعلی بتولی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای ازدواج جوانان چیست اظهار داشت: به نظر بنده اگر ساختارهای اقتصادی کشور ترمیم و اصلاح گردد و برای مردم کشور “کار” و “درآمد مکفی” تامین شود بطوریکه “خودشان نان حلال خودشان را در بیاورند” اصلا نیازی نیست که کسی مثلا برای “ازدواج جوانان” برنامه خاصی داشته باشد!! مثل همه جای دنیا که مردم کار می‌کنند، زندگی می‌کنند، ازدواج می‌کنند، مگر کسی برای “ازدواج جوانان” “برنامه خاصی” را تدوین می‌کند و ارائه می‌دهد؟؟!!

وی افزود: این مثل آنست که در سال ۱۳۸۴ مد شده بود که از “کاندیداهای ریاست جمهوری” (البته کاندیداهای گمنامی مثل این بنده حقیر!!) سوآل می‌کردند که: “اگر شما رئیس جمهور شدید برای “مرده شورها” چه برنامه ای دارید؟؟!!” در حقیقت همانقدر که لازم نیست یک “رئیس جمهور” برای “مرده شورها” برنامه خاصی داشته باشد و این سوآل چیزی جز یک “مغالطه” نیست بر همان قیاس لازم نیست یک نماینده مجلس برنامه خاصی برای “ازدواج جوانان” داشته باشد . بلکه باید برای “حفظ منافع ملی کشور” از طریق :”عمران و آبادانی” و “رشد و توسعه” منطقه خودش برنامه های قابل اجرا و عملی داشته باشد.

بتولی گفت: زمانیکه “کار”-“پول”- و “درآمد” و “رفاه و آسایش” در آن منطقه ایجاد شد و مردم در رفاه و آسایش و آرامش قرار گرفتند بخودی خود بدنبال امورات اصلی و اساسی زندگی خودشان از جمله “ازدواج” هم خواهند رفت و محتاج هیچکس نخواهند بود که بخواهد برای “ازدواج” آنها “برنامه” ارائه بدهد . بعبارت دیگر، بهتر است ما “ماهیگیری را به مردم بیاموزیم تا نان شبشان را خودشان تهیه کنند نه اینکه روزی یکی-دوتا ماهی به آنها بدهیم” و تصور کنیم که به این صورت مشکلات حل شده است. هر برنامه دیگری که توسط هرکس ارائه گردد راه به جائی نخواهد برد و فقط به ّبحرانهای اقتصادی و اجتماعی” دامن خواهد زد.

این فعال سیاسی تالش بزرگ ادامه داد: بنده نمی‌خواهم اروپا یا آمریکا را مثال بزنم. در همین همسایگی ما یعنی “امارات متحده عربی” و “امارت دبی” آیا کسی از “شیخ محمد” امیر دبی سوآل می‌کند که “شما برای ازدواج جوانان چه برنامه ای دارید”؟ شیخ محمد چند دهه قبل که آن امارت یک بیابان برهوت بی آب و علف با مشتی مردم بدبخت پاپتی بود یک برنامه جامع اقتصادی را بدقت اجرا کرد و امروز دبی یکی از بهترین و زیباترین مناطق عالم برای زندگی است و مردم “خودشان” نان “خودشان” را در می آورند و زندگی و ازدواج می‌کنند . این یک قانون کلی در “علم اقتصاد” است که تخطی از آن جز خسران و زیان و نابودی نتیجه دیگری ندارد .

نامزد احتمالی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه تالش بزرگ افزود: فرض بفرمائید ما از یک مجرائی “وام ازدواج” به جوانان بدهیم . چه دردی دوا می‌شود؟ جز اینکه آنها را بدهکار و مقروض می‌کنیم؟؟!! خوب حالا وام دادیم و ازدواج کردند بعدش جه اتفاقی می افتد؟ هزینه یک عمر زندگی را از کجا بیاورند؟؟!! جز اینکه طلاق را اشاعه می‌دهیم و بنیان خانواده ها را از هم می‌پاشیم؟؟!! بنابراین هر روش دیگری “محکوم به شکست” است و فقط و فقط باید آن منطقه را “آباد – مرفه – توسعه یافته” ساخت تا “کار خوب و کسب حلال” برای مردم ایجاد شود آنگاه خودشان برای زندگی خودشان تصمیم می‌گیرند و راحت و خوب و در رفاه و آسایش زندگی می‌کنند و البته “ازدواج خوب و موفق” هم خواهند داشت .

وی در پاسخ به اینکه «روشن و صریح بفرمایید موضع شما درباره فتنه ۸۸ چیست؟ سال ۸۸ آیا درباره فتنه موضع گیری کردید؟ به چه نحوی؟» اظهار کرد: با وجود اینکه بنده در سال ۱۳۸۸ جزء جناح “اصلاح طلب” بودم ولی اصلا و ابدا با آن “حرکتهای تند و افراطی” موافق نبودم و در آنها شرکت نداشتم . ابتدا بعلت “کمی اطلاعات” که واقعا نمی‌دانستم چه شده و چه خبر است. نمی‌دانستم که آن حرکات و اتفاقات واقعا یک “فتنه” به معنای واقعی و اخص کلمه و با همه ابعاد و مختصات یک “فتنه” آنهم از نوع یک “انقلاب رنگین” یا بعبارت صحیح “فتنه رنگین” است و این دست “آهنی و چدنی” دشمنان این مرز و بوم است که در یک “دستکش مخملین زیبا” قرار گرفته و از یک طریق کاملا “خزنده” و بظاهر “دموکراتیک” در صدد نابودی همه چیز ماست. نابودی کشور، نظام، ملت و خلاصه همه وهمه … و تبدیل ایران به یک مستعمره خوار و ذلیل غرب.

بتولی افزود: اما بتدریج که اطلاعاتم بیشتر و بیشتر شد، بویژه از ابتدای سال ۱۳۹۰ و مسافرتی که به امارات متحده عربی داشتم، به کنه مطالب و قضایا پی بردم و امروز با نهایت جرات و شهامت می‌توانم اعلام کنم که : “بله . حوادث سال ۱۳۸۸ یک “فتنه تمام عیار” برای ایجاد هرج و مرج در کشور بوده است تا نهایتا حکومت جمهوری اسلامی ایران را ساقط کنند و یک حکومت دست نشانده بر سر کار بیاورند و ما را به دوران مستعمره شدن برگردانند” .

این فعال سیاسی تأکید کرد: بنده واقعا و از صمیم قلب برای رهبران و سران این فتنه متاسفم که عرض و ناموس و شرف و دین و وطن خود را به مال دنیا فروختند و نام ننگی از خود در تاریخ این کشور بر جای گذاشتند. امیدوارم به سوآلات شما بطور واضح – روشن و شفاف پاسخ داده باشم .

انتهای پیام/


13 ديدگاه

 1. تالش گفت:

  سلام دکتر
  عالی است

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   سلام عزیزم . بینهایت از لطف و محبت حضرتعالی متشکرم . انشاالله موفق و پیروز باشید . ارادتمند شما : دکتربتولی .

 2. ماسالی ا گفت:

  سلام اقای دکتر. ما طرفداران حاج بهمن شما را خیلی دوست داریم

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   سلام قربان . خوبین؟ خیلی به بنده محبت دارید . آرزومند سلامتی – موفقیت – شادکامی و بهروزی شما هستم . مخلص شما : دکتربتولی .

 3. شبدر گفت:

  سلام خدمت دکتر
  در شهر ما نماینده پول دستی به مردم می ده
  ۲-ما را کارمند درست میکنه
  ۳-در عروسی ما شاباش می ده
  ۴-خدمت گذار اداره مونو عوض میکنه
  ۵-موتور سیکلت منو پلیس بگیره نماینده برام میگیره
  ۶-بابام قاچاقچی شده بود از زندان درش اورد
  ۷-موقع رای گیری به ما پول میداد
  ۸=راستی به ده ما می اومد توپ ورزشی میاورد
  ۹-به ما حواله داد رفتیم از مدیر مدرسه ده هزار تومان گرفتیم
  ۱۰-پدرم بیمارستان تهران خوابیده بود پول نداشتیم ریس بیمارستان گفت برین از نماینده تون نامه بیارین
  ۱۱-دکتر یه جیزی به ما گفته اگه از نزدیک شمارا دیدم زیر گوشی فقط به شما میگم به شرطی که قول بدی به هیچ کی نگی

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   سلام قربان . خوبین ؟ ایشون “نماینده مجلس” به معنای اخص و دقیق و فنی کلمه نبودند !! یک “کارچاق کن”+یک “بانک با وام بلاعوض” بودند !! همین روش اشتباه و خیانت آمیز مردم را در “ذلت” نگه داشته . مردم باید روی پای خودشان بایستند و خودشان مسائل و مشکلات زندگی خودشان را حل کنند . نماینده مجلس یا سایر مسئولین فقط باید زمینه های این “روی پای خود ایستادن” را برای مردم فراهم کنند . به پرندگان و روش زندگی آنها بنگرید . خواهید دید که چگونه به فرزندان خود “یاد میدهند” که پرواز کنند و برای خود غذا تهیه نمایند و هرگز آنها را تا پایان عمر “وابسته به خود” نگه نمیدارند . چشم انشاالله فرصت ملاقات و زیارت حضرتعالی دست داد در خدمتم که مطلب خود را به بنده بفرمائید . ارادتمند حضرتعالی : دکتر بتولی .

 4. بسیجی گفت:

  حاج بهمن عزیز مردم ماسال پشیمان هستند ازکرده خود. این بار در روز ۷ اسفند و توکل بخدا شما را در بهارستان خواهیم دید. یاعلی مددد

 5. همشهری گفت:

  اقای بسیجی نداشتیما.لطفااطرف خودت اظهارنظرکن اتفاقااین ۴سال دیگه کسی نبودمستخدم مدرسه عوض کن

 6. همشهری گفت:

  اقای پرفسوربتولی من علاقه خاصی بهت داشتم حتی برای خیرمقدم به شهرماسا ل برات شعرتالشی نوشتم .نمیدونستم بخاطرتاییدصلاحیت بادین وناموس دیگران معامله میکنید.

  • سیدمحمدعلی بتولی گفت:

   سلام . خوبین انشاالله . بله یادم هست که شعر گفتین . بینهایت سپاسگزارم . بنده هرگز با دین و ناموس هیچ کس معامله نمیکنم . فقط نظرم را در یک شرایط دموکراتیک بیان کردم .