پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۹۴
ساعت انتشار : ۳:۵۸ ب.ظ
چاپ مطلب
در ششمين روز از دهه مبارك فجر صورت پذيرفت:

افتتاح گازرساني به ۱۲ روستاي شهرستان ماسال

در ششمين روز از برنامه هاي دهه مبارك فجر ماسال، همزمان با افتتاح پروژه هاي گازرساني به صورت استاني، پروژه گازرساني به 12 روستاي شاندرمن و ماسال، با حضور فرماندار، امام جمعه و رؤساي ادارات اين شهرستان به بهره برداري رسيد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، رئيس اداره گاز شهرستان ماسال صبح امروز در حاشيه مراسم گازرساني به روستاي بي تم شاندرمن گفت: همزمان با دهه مبارك فجر پروژه گازرساني به ۱۲ روستاي شهرستان ماسال با اعتبار پنج ميليارد و ۵۵۶ ميليون تومان به بهره برداري مي رسد.

مظاهر حبيب زاده با بيان اينكه اعتبار اين پروژه طبق برنامه ريزي دولت و مجلس از محل بند ق تامين شده است، اظهار داشت: با بهره برداري از پروژه گازرساني به اين ۱۲ روستا قريب به ۱۴۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار مي شوند.

فرماندار ماسال نيز در حاشيه اين مراسم با تقدير از تدبير دولت و مجلس در برنامه ريزي جهت گازرساني به روستاهاي فاقد گاز عنوان داشت: با توجه به شرايط بسيار سخت اقتصادي ناشي از تحريم ها و كمبود شديد درآمد دولت، اينكه دولت با چنين سرعتي گازرساني به روستاها را دنبال مي كند، در مقايسه با دولت هاي گذشته امري بي سابقه است.

محمود قاسم نژاد با با بيان اينكه زمان گازرساني به اين ۱۲ روستا كمتر از ۶ ماه به طول انجاميده است، ابراز اميدواري كرد: ظرف ۶ ماه آينده شاهد پايان عمليات گازرساني به ۱۹ روستاي ديگر در سطح شهرستان باشيم.

وي همچنين با اشاره به در پيش بودن دو رويداد بزرگ انتخاباتي در آينده نزديك اظهار داشت: حضور و مشاركت پر رنگ مردم در انتخابات علاوه بر اينكه موجب تشكيل مجلسي قوي و كاردان براي كشور مي شود مي تواند بر موفقيت هاي نظام جمهوري اسلامي در عرصه هاي بين المللي بيش از پيش بيفزايد.

انتهای پیام/