شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۹۴
ساعت انتشار : ۲:۰۸ ب.ظ
چاپ مطلب

طرح گازرسانی به روستاهای سیدمحله و کوچکام ماسال افتتاح شد

صبح امروز همزمان با نهمین روز از دهه فجر طرح گاز رسانی به روستاهای سید محله و کوچکام بخش مرکزی ماسال افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، امام جمعه ماسال در مراسم افتتاح طرح گازرسانی به روستای کوچکام ماسال اظهار داشت: نباید خدمات نظام را با دوره های گذشته مقایسه کرد چرا که جمهوری اسلامی در افزایش خدمات به مردم همواره رو به جلو حرکت کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید هادی موسوی افزود: دولت مردان حق ندارند برای ارایه خدمات بر مردم منت بگذارند و البته مردم هم وظیفه دارند در قبل خدمات ارایه شده قدردان باشند و این قدردانی خود را هم در مواقع مختلف نشان دادهند.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات از تکالیف شرعی مردم است گفت: انتخابات سرنوشت کشور را تضمین می کند و مردم باید در این انتخابات افراد دلسوز و خیرخواه خود و نظام را برگزینند تا پس از رسیدن به مسئولیت به دنبال منافع شخصی خود نباشند.

مظاهر حبیب زاده رییس اداره گاز شهرستان ماسال نیز در آیین بهره برداری رسمی از طرح گازرسانی به روستاهای کوچکام و سید محله بخش مرکزی ماسال اظهار داشت: به یمن حضور دولت تدبیر و امید در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به ۱۲ روستای شهرستان ماسال افتتاح شد.

وی افزود: برای اجرای طرح گازرسانی به ۱۲ روستای ماسال بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه شده است که یک میلیارد و ۷۰۴ میلیون تومان از این مبلغ برای برای روستاهای سیدمحله و کوچکام بوده است.

به گفته حبیب زاده، با بهره برداری از این طرح ۴۵۱ خانوار از نعمت گاز خانگی بهره مند شدند.

انتهای پیام/


تست
تست