شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۰۲ اسفند ۹۴
ساعت انتشار : ۴:۴۱ ب.ظ
چاپ مطلب
خطر از بیخ گوش عاشوری گذشت؛

چاه عمیقی که اصلاح طلبان برای فرزند شهید افتخاری کنده‌اند!+سند

کمتر از چند روز به برگزاری انتخابات مانده است و شور و حال وصف نشدنی در میان مردم برای حمایت از نامزدهای انتخاباتی وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلیل ماسال به نقل از بهجت نیوز، شور و حالی که اگر همراه با بصیرت سیاسی نباشد نتیجه ای عکس و ناراحتت کننده همانند تجربه ۸۸ را بدنبال خواهد داشت.

فتنه سال ۸۸، بلاشک ضربه بزرگی به نظام جمهوری اسلامی ایران بود که شیرینی حضور چشمگیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری را تلخ کرد و دشمنان را شاد کرد و انگیزه ی آنان برای بیشتر کردن فشار ها و تحریم ها را مضاعف کرده، به طوری که خیلی از موسسات و سازمان ها مثل بانک مرکزی و حتی فروش نفت را هم تحت تاثیر قرار داد و البته نقش سران این فتنه که در آن زمان لیدر جریان اصلاحات بودند غیر قابل کتمان است.

طبق اعلام شورای نگهبان و تاکیدات مجدانه رهبرانقلاب مطمئنا در پرونده همه نامزدها مسئله موضع گیری ثبت‌نام کنندگان نسبت به فتنه ۸۸ مد نظر قرار گرفته است و اکثریت قریب به اتفاق تایید صلاحیت شدگان ائلام برات مناسبی نسبت به این موضوع از خود بروز داده اند.

این روزها اما وضعیت در میان کاندیداهای فومنی کمی فرق کرده است؛ از طرفی ناصر عاشوری به عنوان گزینه اعتدال و از حامیان جدی دولت به واسطه ارتباطات نزدیکش با سران اعتدال شناخته می‌شود و دولت هم از وی به عنوان کاندیدای مطلبوش حمایت خواهد کرد ولی در طرف دیگر ماجرا مهدی افتخاری فرزند شهید افتخاری که فقط از حمایت رسمی حزب اصلاح طلبان برخوردار است و نام وی در لیست حامیان اصلاحات دیده می‌شود باید منتظر یک ریزش آراء جدی در میان مردم باشد زیرا سوابق فتنه انگیزی طیف اصلاحات که امروز بدنبال وی هستند چیزی جز بدبینی مردم را نسبت به این جریان بدنبال نداشته است.

خودداری دولت از خرج‌کرد جایگاه خود در کشور برای فردی همانند مهدی افتخاری و اعلام حمایت از ناصر عاشوری رازهای نگفته ای از میان دل این دو جناح را نشان می‌دهد که میتوان از آن به عنوان دو قطبی اعتدال و اصلاحات در شهرستان فومن اسم برد. دو قطبی که ممکن است در آینده به پروژه رد شدن از هر کاندیدایی ختم شود.

حال اگر جزئی تر به ماجرا نگاه کنیم نقشه ای که حامیان این حزب برای حجت الاسلام افتخاری کشیده اند وی را دچار برخی مشکلات خواهد کرد.گواه و سند تحلیلی که در بالا ارائه شد ؛ دم خروسی بود که چندی قبل در برخی گروه ها بیرون زد.

برخی حامیان مهدی افتخاری با انتشار این تصویر در فضای مجازی سعی دارند تا چهره ای دیگر از فرزند شهید افتخاری را به مردم نشان دهند.هرچند این نوع تبلیغات در شلوغی های این ایام غیرقابل کنترل است اما مسئله ای که نماینده جریان اصلاح طلبان در فومن باید مد نظر داشته باشد این است که موضع گیری های وی در این ایام بلاشک توسط مردم نظاره خواهد شد پس چه بهتر که موضعی خلاف این چاهی که اصلاح طلبان برای وی کنده اند ، گرفته شود.

انتهای پیام/

fi[j kd,c , t,lk , ofv t,lk , hofhv t,lk , fi[jkd,c


4 ديدگاه

 1. Ehsan گفت:

  اصلاح طلبان اگه میخوان یک روحانی رو کاندید کنن باید بیان شاندرمن از شما اجازه بگیرن دوستان پایداری چی؟برید خدا و شکر کنید که تو فومن باز یک روحانی کاندید شد و مورد حمایت یک جناح عمده کشور قرار گرفت.ماشالله تو تالش دیگه از بس پول و لمپن بازی حرف اول رو توانتخابات میزنه هیچ روحانی کاندید هم نشد؟
  !باز گلی به جمال فومن

 2. سیاوش گفت:

  ماسال نیوز بشدت یه طرفه به قاضی میری و تمام مطالبت تنها به اشتباهات اصلاح طلبا اشاره میکنی .مگه همین اصولگرا ها چه گلی بر سر ما زدند.۸ سال ریسس جمهور بودن چه بر سر مردم اوردند .
  متاسفم برای اینکه حوضه تالش ورضوانشهر وماسال سایت های فعالی نداره وفضا رو فراهم کرده برای شما تا اینجوری هرچی میخوایین بنویسین یه نگاهی به ارشیو اخبارتون بزنید یا حمله به ایت الله رفسنجانی است و فرزندانشان یا به مهره های اصلی اصلاحات در ایران ویا در انتخابات نمایندگی گیلان برادر مردم مردم از از ۷ دوره انتخابات ریاست جمهوری اخیر ۵ بار به همین جریانی که شما میکوبینش رای دادن
  برای حفظ اعتبار خودتونم که شده نمیگم بیطرف باشین اما حد اقل انصافو رعایت کن
  حالا اگه بهت بر نخورده چاپ کن

 3. ali گفت:

  افرین سیاوش و احسان حرف دل خیلیارو زدی.ماسال نیوز همون ورژن کوچک شده رجا نیوزه

 4. مدار صفر درجه گفت:

  مرگ بر شیخ خاطره
  مرگ بر تئوریسین اصلاحات دوم خرداد
  مرگ بر اصلاحات لندن نشین
  مرگ بر فتنه گر اصلاح طلب
  مرگ ف ه طرف دار بی بی سی
  مرگ بر او که مجاهدین خلق و بهایی های نجس العین در زندان را مردان وزنان بزرگ خواند
  مرگ بر م ه که هیزم کش شعله های فتنه ۸۸ بود
  مرگ بر اصلاحاتیی که فتنه گران را خداجو خواند
  مرگ بر نامزدهایی که دفاع از حرم آل الله را دخالت در امورداخلی دیگران خواند
  مرگ بر منور الفکر نماهایی که شیرمردان مجاهد افغان تیب فاطمیون را عمله لغب داد
  وبشکند قلم هایی که ننویسند اینها با اسم زیبای اصلاح چه بر سر فرزندان روح الله آوردند…