دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۹۱
ساعت انتشار : ۵:۰۵ ق.ظ
چاپ مطلب

برنامه امروز ورزشكاران ایرانی در المپیك

ماسال نيوز: 'نوشاد عالمیان' بعد از اينكه نخستین پیروزی رشته پينگ پنگ را برای کشورمان در تاریخ المپیک کسب کرد ساعت 18 امروز به وقت تهران باید دومین بازی خود را برابر نماینده هنگ گنگ انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، ورزشكاران ایرانی روز یكشنبه و در چارچوب مسابقات المپیك لندن در رشته های روئینگ، تنیس روی میز، شمشیربازی و بوكس به مصاف حریفان خود می روند.

‘مجتبی عابدینی’ در اسلحه سابر انفرادی مردان به مصاف شمشیربازی از كشور رومانی می رود. این دیدار ساعت ۱۰٫۵۰ به وقت محلی ( ساعت ۱۴٫۲۰ به وقت تهران) برگزار می شود.

‘امین قاسمی پور’ نیز در رشته بوكس و در وزن منهای ۶۹ اولین مشتزن ایرانی است كه وارد رینگ مسابقات خواهد شد. قاسمی پور در نخستین بازی خود در مقابل مشتزنی از ونزوئلا قرار خواهد گرفت.

مسابقات بوكس این وزن اگر چه به وقت محلی ساعت ۱۵ آغاز می شود، ولی قاسمی پور می بایست ساعت ۲۳:۰۰ به وقت محلی یعنی ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد روز دوشنبه به وقت تهران به مصاف حریف خود برود.

وی در صورت برد با برنده دیدار عراق و آفریقای جنوبی مبارزه خواهد كرد. در این وزن ۲۸ بوكسور حضور دارند.

‘نوشاد عالمیان’ بعد از برد روز شنبه خود برابر حریف استرالیایی ساعت ۱۸ روز یكشنبه به وقت تهران باید دومین بازی خود را برابر نماینده هنگ گنگ انجام دهد.

‘محسن شادی’ نماینده قایقرانی كشورمان در ماده روئینگ فردا یكشنبه باید در گروه دوم جدول بازندگان به مصاف حریفانی از تایوان، نیجریه، لیتوانی و زیمبابوه برود.

رقابت‌های این رشته ساعت ۱۳:۲۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می شود.

 

انتهای پیام/


ویژه ها