سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ , 09 August 2022

تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۹۴
ساعت انتشار : ۳:۳۸ ب.ظ
چاپ مطلب
رییس اداره راه و شهرسازی ماسال:

نقاط حادثه خيز محورهاي ماسال و شاندرمن اصلاح شد

رئيس راه و شهرسازي شهرستان ماسال از ايمن سازي نقاط حادثه خيز محورهاي مواصلاتی ماسال و شاندرمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، سيد نورالدين فاطمي با اشاره به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروزی اظهار داشت: در راستاي ايمن سازي محور ماسال به گيلوان كه يكي از محورهاي مهم و نمونه گردشگري شهرستان مي باشد و با توجه به فرا رسيدن تعطيلات نوروزي و تردد مسافران و گردشگران و حساسيت اين محور، اقدام به ايمن سازي نقاط حادثه خيز، اصلاح نقاط رانشي راه و شانه سازي كرديم.

وی افزود: حفظ حريم قانوني راهها از وظايف اصلي راهداران مي باشد كه در اين خصوص سه مورد صدور اخطاريه رفع تجاوز نصب پايه آهني، دو مورد در محورهاي ماسال، شاندرمن و محور گيله سرا به اولم و يك مورد اخطار رفع تجاوز فنس كشي در محور شالكه به بي تم شاندرمن صادر شده است.

ریيس اداره راه و شهرسازي ماسال در پايان گفت: اصلاح سرعتكاه در محور ماسال به كليدبر، لكه گيري آسفالت اين محور با مقدار تقريبي ۵ تن آسفالت گرم، تسطيح و رگلاژ و پخش در راههاي روستايي گاميشيبان ماسال و همچنين راه روستايي ملك بگور شاندرمن از ديگر اقدامات انجام شده در اداره راه و شهرسازي ماسال مي باشد.

انتهای پیام/


4 ديدگاه

 1. شاندرمنی گفت:

  متأسفانه جاده امامزاده شفیع مانند جاده خاکی شده علی رغم اینکه منطقه بسیار زیبا ست ودرجذب توریسم بسیار مناسب بوده ولی هرکسی یکبار به این منطقه بیاید بعلت نامناسب بودن جاده پشیمان می شود با توجه به اینکه رئیس اداره راه زادگاهش همین روستا ست اقدامی صورت نگرفته و در مدت تصدی وی هیچگونه توجهی به این منطقه نشده علت!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

 2. اهالی روستای ظهرابچی گفت:

  اقای فاطمی چهاراه روستایی ظهرابچی خطرناک ترین نقطه است که هر وقت می آیید و یک صورت جلسه مینویسید در خصوص گذاشتن یک مانع.که حتی کارشناسان راهنمایی و رانندگی این نقطه را جزء مناطق پرخطر اعلام کرده اند.لازم به توضیح است که هر ساله چند تصادف خطرناک در این منطقه اتفاق می افتد

 3. از روستای میرمحله ماسال گفت:

  باسلام خدمت آقای فاطمی
  آقای فاطمی اگه روستای میرمحله ماسال مثل منطقه جنگی میمونه…
  اقای فاطمی واقعا متاسفم اینقدر بیخیال هستید !!!
  هر وقت به شما میگیم وضعیت میرمحله را درست کنید این چند ساله فقط می فرمائید میرمحله داره طرح هادی اجرا میشه حالا که نشده پس همچنان مردم با این وضعیت از روستا عبور کنند!!!!؟؟؟
  انشاالله عکس جاده میرمحله را بزودی به سایت ماسال نیوز و خزر انلاین خواهیم داد.
  یاعلی مدد

 4. منتقد گفت:

  درست میگه دوست شاندرمنی خدارحمت کند پدر آقای فاطمی حاج میری را با توجه به اینکه یه کارمند ساده اداره راه بوده به هر نحوی پیگیر جاده ها علی الخصوص جاده امامزاده شفیع وطالب دره بود اگه جاده ای امامزاد شفیع را به این وضع می دید خواب وآرامش نداشت تا مشکل حل شود چون ترسی نداشت .. …!!؟؟