دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۹۵
ساعت انتشار : ۱:۴۲ ب.ظ
چاپ مطلب
مینو خالقی:

آرای من باطل شده است/ بحث رد صلاحیت مطرح نیست

مینو خالقی در کانال رسمی خود اعلام کرد که اصلاً مسئله ردّ صلاحیت مطرح نیست بلکه آرایش باطل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال،  مینو خالقی مطلبی را درباره حواشی مربوط به انتخابش در حوزه انتخابیه اصفهان در کانال رسمی خود نوشت که به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا ۚ وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنینَ

امروز همانند روزهای گذشته و در شروع اولین روز کاری فروردین ماه به دنبال استیفای حقوق خود و مردمی که مرا منتخب خود دانسته‌اند، از طرق قانونی و حقوقی هستم.

همانطور که مستحضرید بنا بر مصاحبه رسمی سخنگوی محترم هیأت نظارت بر انتخابات، آرای اینجانب ابطال گشته و اصلاً مسئله ردّ صلاحیت مطرح نیست که البته این موضوع نیازمند مداقه حقوقی است.

اینجانب به عنوان فرزند این نظام که مورد تأیید شورای محترم نگهبان واقع گشته‌ام، نظرات خود را از طریق این کانال و در صورت لزوم از طریق رسانه‌های رسمی داخلی اعلام خواهم نمود و هر گونه اظهارنظر و اعلام حمایت و یا خبر پراکنی‌های به قصد دشمنی رسانه‌ها و گروه‌ها و اشخاص معاند بیگانه و خارجی را در هر قالب اعم از وب سایت‌ها، صفحات اجتماعی و غیره محکوم و منکوب می‌نمایم.

مردم شریف و مهربان کشورم

می‌دانید و می‌دانم که خداوند همیشه با امیدواران است و آنکه مأیوس از رحمت حق است کافر قلمداد می‌گردد.

من مینو خالقی دختر ۳۰ ساله وطن که با هزاران امید و آرزو برای سازندگی کشورم وارد این عرصه گشته‌ام، هر روز و همیشه به رحمت بی‌کران عزت‌دهنده واقعی که همانا آفریدگار یکایک ماست امیدوارم.

و در این مسیر خطیر احقاق حقوق، از مقام بلند مرتبه حضرت پروردگار، آقا امام‌زمان (عج) و رهبر معظم و عالیقدر نظام جمهوری اسلامی ایران، کمک و یاری می‌طلبم. من به ایران امیدوارم.

ان‌الله مع الصابرین

مینو خالقی

هفتم فروردین ۱۳۹۵

کاسپین

انتهای پیام/


تست
تست