چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ , 25 May 2022

تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۹۵
ساعت انتشار : ۸:۴۱ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس اداره آموزش و پرورش تالش خبر داد

استقرار اداره آموزش و پرورش در حویق تالش

رئیس اداره آموزش و پرورش تالش گفت: اداره آموزش و پرورش در منطقه حویق تالش مستقر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، التفات منتظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تالش با اشاره به استقرار اداره آموزش و پرورش در حویق این شهرستان اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده در راستای استقرار اداره آموزش و پرورش در منطقه حویق، استقرار این اداره به تصویب شورای آموزش و پرورش رسید.

وی افزود: اخیراً طی نامه‌ای از اداره‌کل آموزش و پروش گیلان به ما ابلاغ شده است که برای سال تحصیلی آینده یعنی مهرماه ۹۵ اداره آموزش و پرورش بخش حویق آغاز به‌ کار کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش تالش با اشاره به اینکه اکنون در حال تجهیز این اداره در منطقه حویق هستیم، تصریح کرد: سرایدار اداره مذکور تعیین شده است و در مدت سه هفته آینده تجهیز می‌شود.

منتظری با اشاره به اینکه از طرف وزارتخانه آموزش و پرورش ۱۷ پست برای بخش حویق در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: هشت پست بخش حویق از آموزش و پرورش تالش و بقیه از اداره‌کل آموزش و پرورش گیلان و دیگر مناطق استان در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، مقرر شده تا رئیس پیشنهادی اداره آموزش و پرورش منطقه حویق توسط مدیرکل این نهاد در گیلان تعیین شود و اداره مذکور در تابستان ۹۵ همزمان با معرفی رئیس آن به بهره‌برداری برسد.

این مسئول ساختمان اداره آموزش و پرورش حویق را اهدایی یک خیر عنوان کرد و گفت: ساختمان اداره آموزش و پرورش حویق توسط خیر بزرگوار ابراهیمی به مدت دو سال در اختیار این اداره قرار می‌گیرد تا فعالیت کند.

منتظری با قدردانی از همکاری و پیگیری مسئولان برای استقرار اداره آموزش و پرورش در حویق خاطرنشان کرد: بخش حویق ۴۳۹ نفر کارمند فرهنگی دارد که تعدادی از آنها ساکن شهر تالش هستند و با استقرار اداره آموزش و پرورش این افراد جزء پرسنل اداره حویق می‌شوند.

وی استقرار آموزش و پرورش حویق را به نفع شهرستان تالش و فرهنگیان فرهیخته بخش حویق و مردم منطقه عنوان کرد.

انتهای پیام/