دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۹۱
ساعت انتشار : ۱:۴۱ ق.ظ
چاپ مطلب

در مورد مهدي افتخار نظام بيشتر بدانيد

مهدي افتخار نظام كسي است كه آقاي محمود شكري نماينده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال پس از ماهها كش و قوس او را به طور رسمي به عنوان مسئول دفتر ارتباطات مردمي خود در شهرستان ماسال تعيين كرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، مهدي افتخار نظام كسي است كه آقاي محمود شكري نماينده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال پس از ماهها كش و قوس او را به طور رسمي به عنوان مسئول دفتر ارتباطات مردمي خود در شهرستان ماسال تعيين كرد. اما متأسفانه اطلاعات زيادي در مورد اين فرد در جامعه رسانه اي شهرستان موجود نيست. افتخار نظام متولد روستاي پيرسرا شاندرمن است

 

حدود ۵۰ سال دارد. وي از بازنشستگان آموزش و پرورش است و تنها سابقه اجرايي وي مديريت مدرسه غير انتفاعي امام حسن (ع) شاندرمن بوده است.

رشته تحصيلي مهدي افتخار نظام آموزش ابتدايي است و در اين رشته داراي مدرك تحصيلي فوق ديپلم مي باشد.

به گفته خود افتخار نظام ايشان قبل از انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي هيچ شناختي از محمود شكري نداشته است و آرا و نظرات محمود شكري در ايام تبليغات انتخاباتي عاملي براي گرايش وي به سمت نماينده فعلي طوالش شد.

انتهای پیام/


يک ديدگاه

  1. محمد گفت:

    وقتی اینهمه تحصیل کرده ی با عرضه، باسواد و نخبه توی منطقه داریم و مردم بیان شکری یا محمدیاری رو به عنوان نماینده انتخاب کنن خب کاملا طبیعیه که اونها هم چجور اشخاصی رو دوروبر خودشون جمع میکنن

ویژه ها