یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۹۱
ساعت انتشار : ۱۲:۴۰ ق.ظ
چاپ مطلب
فرمانده ی انتظامی ماسال خبر داد؛

دستگيري مادر و فرزند موادفروش!

ماسال نيوز:‌ فرمانده انتظامي شهرستان ماسال از دستگيري عاملان تهيه و توزيع موادمخدر در شهرستان هاي رشت صومعه سرا و ماسال در عمليات ويژه پليس خبرداد.

رحيم مهدي‌زاده در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني ماسال با اعلام اين خبر گفت: در پي دريافت گزارش‌هاي مردمي مبني بر فعاليت افرادي در امر خريد و فروش موادمخدر در سطح شهرستان‌هاي رشت، صومعه‌سرا و ماسال، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماسال قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان ماسال ادامه داد: ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر با بررسي و تحقيقات نامحسوس پليسي از صحت گزارش‌هاي مردمي اطمينان حاصل كرده و متهمان كه مادر و فرزندي بودند را شناسائي کردند.

مهدي‌زاده افزود: ماموران در ادامه سير تحقيقات خود محل دپوي مواد مخدر اين مادر و فرزند را در يكي ازشهرستان همجوار شناسائي كرده و ضمن اخذ مجوز قضايي، با هماهنگي پليس مبارزه با موادمخدر استان در يك عمليات غافلگيرانه و ضربتي، دو متهم را دستگير و ۱۴ كيلو و ۲۰۰ گرم ماده‌مخدر از نوع ترياك را نيز از مخفي‌گاه آنان كشف كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان ماسال تصريح كرد: ماموران عمليات ويژه همچنين در بازرسي از منزل اين متهمان يك حقه وافور و پنج ترازوي ديجيتال توزين مواد مخدر را کشف و ضبط كردند.

مهدي‌زاده با بيان اينكه متهمان براي تحقيقات بيشتر، تحويل پليس مبارزه با مواد مخدر استان شدند، از شهروندان خواست، هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به فعاليت تهيه و توزيع‌كنندگان موادمخدر را به مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند.


يک ديدگاه

  1. مهاجر گفت:

    سلام در هفته ی اخیر در ییلاقات ماسال دست کم بیش از ۵۰ راس گوسفند  به سرقت رفته که هیچ نشانه ای از سارقان  و نیست. اگر این رویه ادامه داشته باشد دیگر ییلاقات ماسال که تنها تفریح گاه شهروندان و یکی از منابع درآمد آنان است در تهدید واقعی قرار دارد . که مسئولان باید توجه خاصی به این موضوع داشته باشند.

ویژه ها