چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۹۵
ساعت انتشار : ۶:۱۱ ب.ظ
چاپ مطلب

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در رودبار از جریان اصولگرایی حمایت کرد

نماینده جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در رودبار، گفت: یقینا این لیست مورد اطمینان است و اطمینان به این لیست به نفع همه است، حمایت جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی از کاندیدا اصوالگرایان ۱۰۰درصدی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، حسین نجفی دارستانی در گفت و گو با خبرنگار زیتون خبر، اظهار کرد: انسان از بدو خلقت خود باپدیده انتخاب رو به رو بوده است و داشتن این قدرت انتخاب یک امتیاز است.

وی با بیان اینکه انتخابات خود امری است که قدرت این انتخاب را می آزماید، ادامه داد: قدرت انتخاب مردم ایران مثال زدنی است، آن را باید در هشت سال دفاع مقدس جستجو کرد، این قدرت انتخاب مثال زدنی مردم ایران، نعمتی است ک خدای عزوجل در دامان سرخ مردمان سلمان نهاده است.

نماینده جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در رودبار تصریح نمود: انتخابات امری است که باید در چهارچوب (برد-برد)صورت بگیرد، یعنی اگر هر شخصی با هر موضعی پیروز این میدان شد باید خود را نماینده تمام مردم بداند، چه کسانی که به او رای دادند، چه کسانی که به او رای ندادند.

وی بیان داشت: هر جا هم سخن از انتخابات باشد به منزله انتخاب خوب از بد نیست، بلکه به معنی انتخاب بهترین گزینه جهت بکارگیری آن برای رسیدن به مدینه فاضله می باشد.

نجفی تصریح کرد: انتخابات درایران بسیار مقدس است و این قداست برگرفته از خون شهدای است که بین حیات و ممات خود، مرگ با عزت را برگزیدندتازندگی با عزت نصیب ما گردد تا نه تنها در انتخابات بلکه در تمام اتفاقات مهم کشور، حماسه آفرینان خون شهدا باشیم.

وی با بیان اینکه مرحله دوم انتخابات از حساسیت بالایی برخوردار است، افزود: مردم باید عاقلانه ببینند و معقولانه انتخاب کنند، در این مرحله موج فراوانی به سوی مردم می آید ولی مردم نیز باید موج شکن باشند.

نماینده جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در رودبار، رقابت در مرحله دوم انتخابات را سخت تر از مرحله قلب دانست و بیان کرد: مرحله دوم تنها تقابل بین دو نماینده نیست، بلکه تقابل بین عقل و احساسات مردم می باشد، یقینا انتخاب بین دو شخص بسیار دشوارتر از انتخاب بین چندین شخص می باشد و مردم هم باید در این مرحله با جدیت تصمیم بگیرند.

وی تصریح نمود: مردم ایران می دانند که اگر حماسه ۹ دی ها را تاکنون رقم زده اند مدیون خون شهدای هستند که امتداد خون خود را در ولایت می دیدند، درواقع ولایت ریسمانی است که همه برای رهایی از ضلالت و رسیدن به صلابت باید به آن تمسک بجویند.

نجفی، ابراز کرد: مردم باید نماینده ای را انتخاب کنند که در بحث ولایت پذیری، شاگرد اول باشد، به عبارت دیگر نماینده اصلح نماینده ایست که خود را سرباز ولایت دانسته و سربازی این مکتب را برای خود افتخاری بداند.

وی با بیان اینکه مردم در انتخاب نماینده اصلح لازم نیست که بدنبال چندین مبحث بگردند، ادامه داد: توجه مردم به یک مبحث مهم و جستجوی آن در کاندیدای مورد نظر بالاترین کمک را در انتخاب اصلح به آنان می کند و آن مبحث مهم اصل ولایت پذیری است که خود دائره المعارف تمام مباحث و ویژگی های خوب یک نماینده اصلح است و به برکت وجود ولایت فقیه است که مردم می توانند نماینده اصلح را انتخاب کنند .

نماینده جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در رودبار، در پاسخ به کسانی که جامعه را سمت دو قطبی کردن پیش می برند گفت: یقینا در کشوری که مزین به وجود ولایت فقیه است، دو قطبی کردن آن کشور بی معنا و مفهوم می باشد چراکه ولایت خود قطب نمای جغرافیای اعتقادات مردم یک سرزمین است  .

وی، به بی اثر بودن مادیات و وعده پست و مسئولیت در انتخاب یک کاندیدا اشاره کرد و گفت: انسان ها نه وسیله هستند که بشود آنها را خریداری کرد نه به مسئولیت به چشم یک وسیله باید نگریست ،پس کاندیدا باید تا می توانند از دادن چنین وعده های خودداری کنند ، چرا که این وعده ها نه تنها بوی خیانت بلکه بوی جنایت وفاجعه را می دهد.

نجفی تصریح نمود: کسانی که برای رسیدن به مقام و مسئولیت و پول و. . .خود را هزینه می کنند ، پیروان همان کسانی هستند که آرزوی گندم ری را با خود به گور بردند و حاضر گشتند که سر از تن مولای خویش جدا نمایند.

وی خاطرنشان کرد: اینان زیان کارند چه در دنیا و چه در عقبی، رسیدن به مقام، شوکت، منزلت، ثروت تنها با خواست و اراده پروردگار است، اوست که اگر بخواهد یوسف هارا از قعرچاه به عزیزی انسانها و خود می رساند

وی با اشاره به حمایت جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در رودبار از لیست اصولگرایان رشت و رودبار، گفت: یقینا این لیست مورد اطمینان است و اطمینان به این لیست به نفع همه است، حمایت جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی از کاندیدا اصوالگرایان  ۱۰۰درصدی است.

انتهای پیام/

cdj,k ofv , cdj,kofv , v,nfhv


تست
تست