یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۹۵
ساعت انتشار : ۶:۲۵ ب.ظ
چاپ مطلب
مدیر ساخت و توسعه راه‌های گیلان خبر داد؛

تداوم آسفالت راه‌های روستایی گیلان در سال ۹۵

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان از تداوم آسفالت راه‌های روستایی این استان در سال 95 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال به نقل از فارس، محمدرضا نازک‌کار عصر امروز در جریان باید از راه‌های مواصلاتی این شهرستان اظهار کرد: امسال نامگذاری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری در صدر فعالیت‌های دولت است.

وی توسعه روستایی و توسعه متوازن در ایجاد درآمد و اشتغال در روستاها را تاثیرگذار عنوان کرد و افزود: جاده یکی از زیرساخت‌های اصلی در توسعه روستاها است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه آسفالت راه‌های روستایی «گوراب‌زرمیخ» به طول ۳٫۲ کیلومتر و «کلاشم» به طول ۲٫۸ کیلومتر در صومعه‌سرا در حال انجام است، تصریح کرد: پروژه‌های مذکور با هزینه یک‌میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اجرایی شده است.

به گفته نازک‌کار، اداره کل راه و شهرسازی گیلان با استفاده از تمام امکانات تلاش کرده بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کند و این اقدام‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود.

وی به آسفالت راه‌های روستایی «هره‌دشت لیسار» در تالش، روستای «ورمیه» در ماسال و «لوشاده» در سیاهکل اشاره کرد و گفت: چهار کیلومتر آسفالت راه‌های روستایی مذکور با هزینه ۷۲۰ میلیون تومان انجام شده است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان خاطرنشان کرد: آسفالت راه روستایی «هندوانه پرده‌سر» به طول ۲٫۸ کیلومتر با هزینه ۵۰۴ میلیون تومان در حال آسفالت است.

نازک‌کار در پایان متذکر شد: امسال هدف‌گذاری برای آسفالت راه‌های روستایی در گیلان انجام شده تا بتوانیم به میانگین کشوری برسیم.

انتهای پیام/

 


ویژه ها