یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ , 24 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۹۵
ساعت انتشار : ۲:۳۱ ب.ظ
چاپ مطلب
سخنگوی کمیته اصولگرایان مجلس دهم خبر داد؛

فراکسون اضولگرایان را با بیش از ۱۷۰ عضو تشکیل می دهیم

سخنگوی کمیته‌ی اصولگرایان مجلس دهم ب گفت: الویت اصولگرایان مجلس دهم، تشکیل فراکسیون حداکثری خواهد بود. ما معتقدیم که نیروهای ارزشی و انقلابی اکثریت قاطع مجلس را در اختیار دارند و حتما فراکسیونی با بیش از 170 عضو تشکیل خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیته‌ی اصولگرایان مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص فعالیت‌های اصولگرایان مجلس دهم برای ریاست مجلس اظهار داشت: اولویت اصولگرایان مجلس دهم، تشکیل فراکسیون حداکثری خواهد بود.

نقوی حسینی افزود: ما معتقدیم که نیروهای ارزشی و انقلابی اکثریت قاطع مجلس را در اختیار دارند و حتما فراکسیونی با بیش از ۱۷۰ عضو تشکیل خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه اصولگرایان اکثریت قاطع مجلس دهم را در اختیار دارند افزود: پس از تشکیل فراکسیون اصولگرایان، فراکسیون برای رئیس و هیئت رئیسه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

سخنگوی کمیته‌ی اصولگرایان مجلس دهم با اشاره به اضافه شدن محمدرضا باهنر، محمد دهقان و محسن کوهکن به کمیته هفت‌ نفره اصولگرایان مجلس دهم گفت: ما برای استفاده از مشورت‌های بیشتر همه‌ سلیقه‌های اصولگرایی لازم داشتیم که تعدادی از دوستان را به کمیته اصولگرایان اضافه کنیم که این کار انجام شد و اضافه شدن این سه نفر ارتباطی با موضوعات مربوط به ریاست مجلس ندارد.

انتهای پیام/


تست
تست