یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ , 24 October 2021
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۹۱
ساعت انتشار : ۲:۱۶ ب.ظ
چاپ مطلب
مطلبی که خوانده نشد؛

مشکل آب شرب روستای آهکلان همچنان پابرجاست!

ماسال نیوز: گويا بعضي از مسئولين آنقدر پشتشان گرم است كه زحمت خواندن مشكلات مردم را هم به خود نميدهند ! همين دوستان هنوز مطلبي را نخوانده تكذيب ميكنند و در اين ميان مردم همچنان محروم از حق خود باقي ميمانند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، این پایگاه خبری بعد از اینکه هیچ پاسخی از مسئولین امر درباره انتشار مطلبی درباره مشکلات آب شرب روستای آهکلان دریافت نکرد اقدام به درج مطلبی دیگر تحت عنوان چرا هیچ مسئولی پاسخگو نیست !؟  مجددا به مسئله روستای آهکلان پرداختیم اما بازهم دریغ از یک جوابیه و یا تسریع در انجام کار و رفع مشکل روزمره مردم!!

حال باید از مسئولین آب و فاضلاب استان این سوال را کرد که آیا ما در شهرستان ماسال هیچ مدیر جوان و فعال و کارشناس متعهدی نداریم که بتوانیم در انجام کارها ابتکار عمل و سرعت داشته باشد و مشکلات مردم در اسرع وقت مرتفع شود؟

گفته می شود که از سن بازنشستگی مسئول آب و فاضلاب روستایی شهرستان دو سالی گذشته است که اگر این طور نیست پاسخ دهد. حال این سوال مطرح می شود که ما کارشناسان خود را با چه هدفی در دانشگاه پرورش میدهیم؟ نه اینکه روزی به کار این مردم بیایند؟

بهتر نیست مثل بازیکنان تیم ملی فوتبال مثل کریم باقری شهامت داشته باشیم و جای خودمان را به جوانترها بدهیم

آقای صالحی ما منتظر پاسخ شما هستیم. پاسخ شما به این مردمی که برای انقلاب سالها زحمت کشیده اند و حال نیز تاب بی آبی را هم تحمل می کنند.

البته ما باید از این صبر زیاد مردم سوء استفاده نکنیم. راستی مردم مردم بخشی از روستای گیله سرا هم آب ندارند؟ آیا شما اطلاع دارید؟

احتمالا اگر خدای ناکرده زلزله ای در روستای آهکلان بیاید طی دو ماه به این روستا آب رسانده می شود!!

انتهای پیام/


تست
تست