جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ , 22 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۹۵
ساعت انتشار : ۱۱:۳۱ ق.ظ
چاپ مطلب
نظام عبدالحسین زاده:

پارک جنگلی شاندرمن قطب گردشگری گیلان خواهد شد

شهردار شاندرمن از امضای قرارداد با اداره منابع طبیعی جهت واگذاری پارک جنگلی به صورت 15 ساله به شهرداری شاندرمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، نظام عبدالحسین زاده شهردار شاندرمن در مصاحبه با خبرنگار ماسال نیوز، با اشاره به آزادسازی یک باب واحد صنفی واقع در نبش میدان حافظ ، گفت :  دو سال قبل در کمیسیون های مربوطه  بررسی لازم صورت گرفت و حکم به تخریب واحد صنفی داده شد. در این خصوص مبلغ کارشناسی ۷۷ میلیون تومان برای مالک تعیین شد  که پس از استنکاف مالک در خصوص اجرای حکم در نهایت شهرداری از طریق دادگستری اقدام کرد. در حال حاضر مبلغ مذکور به حساب دادگستری واریز و مکان مذکور آزادسازی شد.

تخریب واحد صنفی پاداش شاندرمن نبش حافظ

عبدالحسین زاده با اشاره به کلنگ زنی چندباره پارک جنگلی شاندرمن در گذشته و عدم پیشرفت عملی پروژه، افزود: در روزهای تاخیر موفق شدیم قرارداد پارک جنگلی شاندرمن را با اداره منابع طبیعی به صورت ۱۵ ساله به امضا برسانیم و در روزهای آتی این پارک تحویل شهرداری شاندرمن خواهد شد.

وی افزود: آغاز بکار این پارک، نقطه عطفی برای غرب استان خواهد بود و در این خصوص طرح های گردشگری خوبی داریم که انشاالله بتوان پارک جنگلی شاندرمن را با وسعت بیش از ۲۵ هکتار به قطب گردشگری گیلان مبدل ساخت.

انتهای پیام /


4 ديدگاه

 1. خوش خیال گفت:

  انشالاشعارنباشدشهردارجان

 2. ولی گفت:

  شهردارجان خدا قوت فقط حواستان باشد مراسم کلنگ آن انجام شده است ان شاالله برنامه افتتاحیه در برنامه کاری حضرت عالی باشد تا مردم باور کنند

 3. محمد گفت:

  مگه تموم عمر چند تا بهاره زود تر افتتاحش كنيد كه به ما برسه

 4. حامد گفت:

  فكر نكنم عمل كني فقط شعار ميدي فقط حرفه

تست
تست