سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ , 03 October 2023

تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۹۲
ساعت انتشار : ۷:۵۲ ب.ظ
چاپ مطلب

شکست کادوس ماسال در کلاچای در لیگ برتر فوتبال گیلان

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل و از هفته دوم دور برگشت این رقابتها تیم فوتبال شهرداری کلاچای مقابل میهمان خود کادوس ماسال به برتری دست یافت .

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل و از هفته دوم دور برگشت این رقابتها تیم فوتبال شهرداری کلاچای مقابل میهمان خود کادوس ماسال به برتری دست یافت .

ماسال نیوز کادوس ماسال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال به نقل از ایرنا، در این دیدار که در زمین ورزشی شهرداری کلاچای و با حضور علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد تیم میزبان با نتیجه دو بر یک حریف خود را با شکست بدرقه کرد .

این دیدار با برتری نسبی تیم میزبان همراه بود بطوریکه در همان دقایق نخست بازی می خواست دروازه حریف را باز کند اما سنگربان تیم حریف مانع از گشودن دروازه تیم خود شد ،ˈابراهیم ملک نژاد ˈدروازه بان تیم کادوس ماسال دو بار دیگر نیز مانع فرو ریختن دروازه خود شد و این موقعیتها را یکی پس از دیگری از میزبان گرفت .

وی حتی ضربه پنالتی دقیقه ۳۲ ˈ محسن کاظمیان ˈ را هم به خوبی مهار کرد و این بازی در نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی از خط دروازه ها به پایان رسید .

اما با شروع نیمه دوم دو تیم فرصتهای زیادی روی دروازه یکدیگر تا دقیقه ۷۰ خلق نکردند که در این لحظه تیم شهرداری کلاچای با تعویض در خط حمله بازی را تهاجمی کرد و در دقیقه ۷۳ قفل دروازه کادوس ماسال باز شد و ˈمحمود رمضان نژاد ˈبا زیرکی و در پی غفلت و آشفتگی خط دفاع توپ را وارد دروازه حریف کرد ، دو دقیقه بعد نیز بار دیگر دروازه کادوس ماسال گشوده شد و این بار ˈمیلاد رضایی ˈتوپ ارسالی ˈعلی جدی را وارد دروازه میهمان کرد ، تیم حریف که چیزی برای از دست دادن نداشت در ادامه چند موقعیت روی دروازه شهرداری کلاچای ایجاد کرد و تنها توانست در دقیقه ۹۰ و با ضربه دیدنی ˈپیمان وارستهˈ گل زنی کند و این بازی در نهایت با برتری دو بر یک به سود شهرداری کلاچای پایان یافت .

در هفتمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان باشگاههای استان گیلان جام گیل ۱۴ تیم حضور دارند که بصورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند .