چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ , 01 December 2021
تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۹۵
ساعت انتشار : ۶:۱۰ ب.ظ
چاپ مطلب
وقتی بجای «مردم» حرف می‌زنیم؛

بنر جالب استقبال از استاندار در ماسال + تصویر

خبر حضور استاندار گیلان در ماسال کمتر از 24 ساعت قبل از سفر به اطلاع خبرنگاران رسید. اما در همین فاصله بنرهای جالبی نصب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، استاندار گیلان صبح روز یکشنبه جهت افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی در ماسال حضور یافت.

جهت استقبال از استاندار بنرهای مختلفی در سطح شهر نصب شده بود که از جالب ترین آنها، بنری است که در زیر آن نوشته شده است ؛ «از طرف دامداران و ییلاق نشینان شهرستان ماسال».

این در حالی است که خبر حضور ایشان در ماسال کمتر از ۲۴ ساعت قبل از سفر به اطلاع خبرنگاران رسید. اینکه چطور ممکن است دامداران و ییلاق نشینان ماسال به این سرعت از سفر ایشان مطلع شده و مراحل سفارش، چاپ، هماهنگی و نصب بنر خوش آمدگویی را طی کنند از نکات قابل تامل و اندکی غیر قابل باور است.

تصویر-استقبال-از-استاندار

انتهای پیام /


3 ديدگاه

  1. lhshg گفت:

    استاد…پروفسور نوشته جمعی از دامداران لطفا باشتابزدگی مطالب خوبتونو راهم خراب نکنید

  2. محمد گفت:

    ماسال نيوز جان لطفا ازش بخوايد كه بره پيش بخشدار شاندرمن و ازش بپرسه كه چرا جاده ييلاقات شاندرمن از امام زاده شفيع آسفالت نميشه مگه ما چه هيزم تري بهش فروختيم

  3. علی م گفت:

    با سلام و احترام ، واقعا جای تاسف دارد همان مسیر شهر شاندرمن تا امام زاده شفیع هم آسفالتش از جاده خاکی بدتر است خیلی بعد است هنوز مرمت خود امام زاده شفیع بعداز نیم قرن هنوز بازسازی نشده چه بسا که این جماعت بخواهند جاده بعداز امام زاده شفیع را آسفالت کنند با تشکر

تست
تست